Dodaj do ulubionych

ciotka na (brudnym) stole

02.06.19, 20:59
brudnego tarasu smile
Jedno z pierwszych wyjść w tym sezonie na taras, jeszcze nie ogarnięty po zimie wiec proszę nie patrzeć na bałagan tylko na zołzę. Pozycja strategiczna zajęta, żaden gówniarz jej nie podskoczy. Wszystko widać, wszystko pod kontrolą.
Edytor zaawansowany
  • barba50 02.06.19, 21:20
    https://dl.dropboxusercontent.com/s/ikijud8ulmouhsx/emka1nn.jpg?dl=0

--
    http://images34.fotosik.pl/380/fb2f565e757765b9.gif Staram się pisać poprawnie po polsku
  • wiesia.and.company 02.06.19, 23:22
    Oj tam zaraz stół! Myślałam, że taki jest, jakiś marmur czy coś. Najważniejsza Emka - leży centralnie, za plecami ma balustradę i siatkę, czyli strategiczna czwarta strona świata bezpieczna. I czujne spojrzenie... coś mi się wydaje, że tam poniżej ktoś się gapi, stąd jakby lekki mars na czole bohaterki zdjęcia smile

--
    Wiesia + 5
  • klaryma 03.06.19, 19:48
    Ja tez myslalam, ze stol jest z jakiegos eleganckiego kamienia!!! A Emka nie ma w sobie nic z ciotki. Wrecz zadziwia szczupla linia...
  • dorcia1234 03.06.19, 22:04
    bo to jest ciotka zołza, a te są zazwyczaj chude.
    Pod spodem, poza kadrem oczywiście Pepe, zakała kociego rodu ( zdaniem Emki )
    Taras, to chyba jedyne miejsce gdzie w miarę pokojowo egzystują. I zgodnym marudzeniem żądają jego otwarcia o nieludzkiej 6 godzinie...
  • mysiulek08 04.06.19, 03:43
    a nie, nieprawda, najwieksza zolza wszechczasow byla dosyc grubiutka smile Czarnej Cholerze tez nie brakuje, no moze Kicia.Yoda sie lapie na te definicje tongue_out

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • basia_2804 03.06.19, 22:57
    ja tam żadnego bałaganu nie widzę, widzę piękną zołzę na marmurowym blacie ... piękną sylwetkę ma dama, pozazdrościć smile

--
    "Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami"

Stefan Kisielewski
  • mysiulek08 04.06.19, 03:44
    Kot jak kot, po sjescie na brudnym stole sie umyje ale ciekawi mnie Dorciu, jak Ty domyjesz ten stol? wink

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • dorcia1234 04.06.19, 16:43
    Ten stół ma już ze 30 lat i myje się to kładąc na nim obrus 😂

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.