Dodaj do ulubionych

Winko i czekoladki... Kicia(*) Liska

13.07.19, 17:14

wiedziala co dobre smile

--
Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
Edytor zaawansowany
  • wiesia.and.company 13.07.19, 17:53
    Wyraźnie usadziła się tak przy frykasach, żeby Pańcia nie straciła jej z oka i nie zapomniała o potrzebach czarnej Pantery. A że kobiety po alkoholu są bardziej skłonne ulegać, to mogła liczyć na super akcję wink

--
    Wiesia + 5
  • barba50 13.07.19, 18:38
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/kb/yi/5p8s/5zgZElYQ1lcEaMgMGX.jpg

--
    http://images34.fotosik.pl/380/fb2f565e757765b9.gif Staram się pisać poprawnie po polsku
  • kkjp 13.07.19, 21:16
    Ciepło bije od tej Kici....

--
    www.afn.pl
  • lisek.chytrusek 14.07.19, 12:41
    Moja ukochana!
    Pierwszy kot w życiu, wielka miłość i masa kłopotów. Kicia miała bardzo poważne zaburzenia psychiczne i zajęło nam kilka lat, żeby wreszcie znaleźć weterynarza, który nie będzie leczył na alergię, pasożyty, zapalenia pęcherza i sto innych chorób, tylko zapisze antydepresanty. To zmrużone oczko na zdjęciu to efekt drapania się po twarzy... Życie z nią było ciężkie, ale miałyśmy wyjątkową więź, jakiej nie mam z żadnym innym kotem. Spała wtulona we mnie, chodziłam po mieszkaniu z nią na ramieniu, jak pracowałam, to siedziała na biurku. Nie wiem, czy ktokolwiek w życiu tak mnie kochał wink
    Zabił ją chłoniak po 10 wspólnych latach, a mnie serce pękło. Pocieszyłam się w jedyny znany mi sposób - dwa tygodnie później przywlokłam z roboty Mecenasa i zaczęła się kolejna historia.
  • dorcia1234 14.07.19, 23:43
    miałam okazję poznać. Piękna czarna dama...
  • zew-is 15.07.19, 19:20
    Kocia dama. Fajnie, że trafiła na ludzi, którzy potrafili pokochać pomimo trudności.

--
    petelkowo.pl
  • wiesia.and.company 15.07.19, 20:07
    Oj, pamiętam brytfankę Pantery! wink Którą lubiła zasilać własnym wkładem w aromatyczną płynną zawartość. smile

--
    Wiesia + 5

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka