Dodaj do ulubionych

Ruda choruje

01.08.19, 22:21
Ma powyżej 17 lat. Dokładnie ile nie wiadomo. U nas w domu jest od 2007 roku, a została wzięta jako dorosła kotka. To kotka po przejściach. Przez kilka lat była bezdomna i rodziła kociaki. Dokarmialiśmy. W 2007 roku miała wypadek samochodowy, pisałam o tym.
forum.gazeta.pl/forum/w,10264,56231062,56231062,Kicie_potracil_samochod_.html
Zaczęły się zaburzenia równowagi. Morfologia wypadła idealnie. Tomografii niestety nie będziemy robić. Pomijam koszmarne koszty. Dwa, że kotka źle znosi podróż i obawiam się, że nie przetrwałaby ponad dwugodzinnej podróży [Lublin albo Warszawa].

Całe szczęście nie wykazuje oznak bólowych. Póki co - próbujemy leczyć.

--
Nigdy nie bierz jednego kociaka, Z dwoma jest znacznie zabawniej, a kłopotów tyle samo.
Oto Zosia
Narnia
Moje ogony na MIAU
Edytor zaawansowany
  • ortolann 02.08.19, 02:40
    Bardzo mi przykro. 17 lat to piękny wiek. Leczenie- tak długo jak jest leczeniem. Jeśli przynosi cierpienie, to nie jest już leczeniem, a torturą. Brutalne, ale śmierć przychodzi po każdego i może wyruszyła po Rudą.
    Tak czy inaczej przykro jest kiedy odchodzi przyjaciel. Bardzo współczuję, u nas minęły 2 miesiące od śmierci Kitkusi a nie ma dnia, żebyśmy jej nie wspominali.

--
    http://s17.rimg.info/5aa663295cabae0e0baed1538c766a3b.gif
  • ewa_anna2 02.08.19, 13:24
    Na razie nie cierpi. Chodzi i miejscami się przewraca [tylne łapy]. Chowa się w szafie, np.
    Sądzę, że w ciągu miesiąca jej los się rozstrzygnie. Jeszcze próbujemy leczyć.
    Ale nie chcemy, żeby cierpiała.

--
    Nigdy nie bierz jednego kociaka, Z dwoma jest znacznie zabawniej, a kłopotów tyle samo.
    Oto Zosia
    Narnia
    Moje ogony na MIAU
  • basia_2804 02.08.19, 20:45
    Bądźcie razem jak najdłużej, ważne że nie cierpi, ściskam kciuki ...

--
    Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.
    Mark Twain
  • wiesia.and.company 03.08.19, 15:14
    Zaburzenia równowagi, ale morfologia doskonała. I za sobą 17 lat życia. I to w doskonałej kondycji. No cóż... starszym ludziom też się nogi buntują, muszą się wspierać na lasce. Jak to mówią: starość się Stwórcy nie udała. Bardzo mądrze mówisz, że póki się da i nie cierpi, to jej komfort życia jest zachowany. Mnóstwo ciepłych uścisków dla Rudej, jej się też na pewno nie podoba, że nagle musi walczyć ze swoim ciałem. Trzymajcie się!

--
    Wiesia + 5
  • mysiulek08 02.08.19, 04:17
    Ewa, 17 lat (albo wiecej) to piekny wiek dla kota, zapewnij jej jak najwiecej komfortu, bo chyba tylko to mozna zrobic...

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • kkjp 02.08.19, 05:49
    Piękny wiek. Zdrowia dla Rudej, dla Ciebie sił. Będą potrzebne.

--
    www.afn.pl
  • anaiss 05.08.19, 11:05
    Zdrówka dla kocinki ♥

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka