Dodaj do ulubionych

Feliway - uczulenie u mnie?

16.08.19, 18:06
Dziewczyny, włożyłam Feliway do kontaktu wczoraj wieczorem a rano obudziłam się z opuchniętymi oczami, i w zasadzie cały czas mnie bolą oczy. Czy jest możliwe, że to od tego?
Kupiłam dyfuzor ponieważ wyjeżdzamy niedługo na tydzień a ta moja gwiazda znowu zaliczyła zapalenie pęcherza. Jetem już pewna, że jest to na tle nerwowym ( mieliśmy remont). Chciałam ją nieco odprężyć i zrelaksować i - owszem ona jest spokojna - aż za bardzo, a ja ledwo żyję smile
Co robić?
Edytor zaawansowany
  • mysiulek08 16.08.19, 18:41
    jest mozliwe, Starszy ma podobne objawy jak pojawi sie tam, gdzie wlaczony dyfuzor, sprobuj obrozki fermonowej

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • basia_2804 16.08.19, 20:09
    potwierdzam, moja dochodząca do kotów służba na okoliczność wyjazdów, jak był włączony feliway dostawała napadów kichania i była to ewidentnie wina feliwaya, bo jak nie jest włączony (a bywa u mnie często) takich objawów nie ma ... ostatecznie lepiej na stres sprawdza się KalmVet.

--
    Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.
    Mark Twain
  • marzenta3 16.08.19, 22:04
    Jak rano będę opuchnięta to wyłączę. Szkoda, bo widzę, że koteczce służy.
  • marzenta3 16.08.19, 22:06
    A obróżka Mysiluku to nie nie, Łapcia dostaje SZAŁU... Bezpieczniej byłoby z tygrysem niż z nią smile
  • mysiulek08 16.08.19, 22:10
    a to akurat rozumiem smile moze w sprayu bedzie sluzyl? plyn w dyfuzorze jest na parafinie i to moze byc przyczyna, ten duszacy, swieczkowy zapach

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka