Dodaj do ulubionych

dokociłam się i tracę fortunę u fryzjera :D

22.08.19, 22:35
Trzy miesiące z kawałkiem po śmierci Tysieńki uznałam, że Maniutka nie jest stworzona na jedynaczkę. Kocianka funkcjonowała na pół gwizdka, smutna, zagubiona i strasznie zależna ode mnie. Decyzja zapadła. Ze szpitalika dla kociąt Małgosi i Artura (Piła i okolice) wzięłam niespełna rocznego małego zbója. Chuligan i słodziak. Gryzoń i przylepa. Mam ochotę go udusić i zacałować. I jak tu żyć. Tłuką się z Manią niemiłosiernie, charczą, warczą i kłębią się, aż sierść fruwa. Czyja, nie wiem, bo obydwoje w przewadze mają miłe, białe futerko. Mają osobne (choć wspólne) dwie miski z mokrą karmą, dwie z suchą, dwie z wodą i dwie kuwety. Użytkownicy wybrani losowo. Nigdy w życiu nie byłam obiektem aż takiej rywalizacji dwóch istot. Nie wiem, kto mnie kocha najbardziej, a kto chce tylko spać ze mną. Wódki mi trzeba, bo osiwieję wkrótce do końca. Na razie tylko odrosty farbuję, ale dni ich wyłączności są policzone big_grin
Edytor zaawansowany
  • ajaksiowa 23.08.19, 11:53
    Super że zadbałaś o kondycję fizo_psychiczną Mani👍

--
    ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
  • jottka 23.08.19, 14:41
    znaczy zbój ma na imię zbój czy chuligan?smile
  • estelka1 23.08.19, 18:49
    Hmmm ogólnie to Ziutek ... Glutek, a jak mnie wkurzy to Fiu..k big_grin zbój i chuligan również w codziennym użyciu.
  • jottka 23.08.19, 21:13
    Ziuteczek! jak mój Ziuteczek! piękne imięsmile co do mojego kocura został on wcześnie zdiagnozowany, cytuję - schizofrenia paranoidalna z elementami narcystycznej furii, więc wiesz czego się spodziewaćsmile
  • estelka1 23.08.19, 23:54
    Oj spodziewam się, spodziewam. Na razie to skrzyżowanie ciapka i demona big_grin gania po domu, nie wyrabiając na zakrętach, skacze na wysokość klamki w drzwiach, po czym uwala się kołami do góry i śpi z pełnym zaangażowaniem, jak niemowlak smile I do tego paszcza mu się nie domyka, więc ślini się nieco.
  • basia_2804 24.08.19, 00:15
    gratuluję dokocenia smile toż to jeszcze dzieciak z Ziutka ..., jak Kapsel był w jego wieku to był diabeł wcielony, jaka klamka ... sufity podwieszane to była dla niego bułka z masłem, codzienna wspinaczka firankowa - karnisz dwa razy urwany bo swoje już ważył, notoryczne ucieczki na korytarz i teraz goń gada, kiedyś go goniłam przez 4 piętra (na szczęście w dół) pod pachę i do windy, przewracane krzesła i kolumny głośnikowe w nocy, kwiatów nie mam do dzisiaj - było minęło ... bądź dobrej myśli, trzymam kciuki za Manię żeby ją młody rozruszał, a jakieś foty wrzucisz?

--
    Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.
    Mark Twain

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka