Dodaj do ulubionych

Szpital na peryferiach

10.09.19, 12:21
Tak to u nas ostatnio wygląda. Robin od piątku z zapaleniem trzustki, a ja z jakimś pierwszym jesiennym przeziębieniem...

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/fd/he/bcf6/xED4zWetZufbdvjYkB.jpg
Edytor zaawansowany
  • wiesia.and.company 10.09.19, 16:13
    Ojejejej, współczuję! Kroplówki robisz? Mam nadzieję, że przyniosą zdecydowaną poprawę. Dzielni jesteście, choć cierpiący.

--
    Wiesia + 5
  • anaiss 10.09.19, 17:19
    Dziękujemy, Wiesiu 💛 tak, codziennie płyny, żeby go przepłukać. Nie chce siedzieć u weta, więc dostaje w domu, dla mnie to też wygoda. W piątek zbadamy ponownie trzustkę i wątrobę. Przeraziłam się tą chorobą, bo w jego wieku to bardzo niebezpieczne.
  • mysiulek08 10.09.19, 17:40
    trzymam kciuki zeby sie poprawilo! trzustka jest podstepna ponoc

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • anaiss 10.09.19, 21:45
    Dziękuję, Mysiulku.

Z tego, co zdążyłam się dowiedzieć trzustka jest trudna do diagnostyki - w obrazie usg nie wszystko widać, biopsja jest bardzo ryzykowna, mało miarodajna, bo trzeba pobierać wycinki z różnych obszarów. Z krwi wyszły podwyższone parametry trzustkowe, może nie jakoś dramatycznie, ale wyraźnie. Do tego wymioty i biegunka, ale z zachowanym apetytem. Nie spodziewam się rewelacji w wynikach krwi, bo obecnie przyjmuje 9 (!) różnych leków i suplementów zaleconych przez lekarzy, więc siłą rzeczy mają one również swoje skutki uboczne.
  • ajaksiowa 11.09.19, 06:26
    Pacjent bardzo cierpliwy,wsparcie tuż obok_musi być dobrze☺

--
    ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
  • anaiss 11.09.19, 08:10
    Dziękujemy smile tak, Robin to pacjent idealny, jedynie u weta na kroplówkach się niecierpliwił. a Mellow w najgorszym dniu nie odstępował go na krok. Czuwał przy nim przez cały czas, miał przy tym wyraz pyszczka takiego dojrzałego kota jakby mówił „spokojnie, rób swoje, ja go pilnuję”.
  • basia_2804 13.09.19, 12:00
    serce rośnie jak się patrzy na to zdjęcie, Mellow jakby sprawdzał czy płyn dobrze z woreczka leci wink Przyjaciele ... Jak się czuje Robinek? Zdrowia pieskowi życzę!

--
    Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.
    Mark Twain
  • anaiss 17.09.19, 11:13
    Dziękujemy, już wykurowany smile Nadal regenerujemy wątrobę, dostaje probiotyki i całą masę innych leków, na stawy, na nietrzymanie moczu i tak dalej i tak dalej. Rano cała rozpiska smile
  • zaba_300 16.09.19, 06:48
    Ojej. Trzymam kciuki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka