Dodaj do ulubionych

ręce opadają :(

17.09.19, 11:28
Nic im nie smakuje, no nic sad ... MAC`s nie, Feringa nie, GranataPet nie, niezależnie od smaku, przyjdą rano do misek (głodne na bank) obwąchają, wytrą łapami podłogę i tyle mojego ... pasztety Miamora jeszcze wchodzą (ale tylko Grzybowi), pasty oczywiście chętnie. Wątróbka surowa owszem ale często nie można. Surowe też niechętnie. Nie wiem czym już karmić gady sad Co one myślą że to za darmo jest ? wink Chyba też Whiskasa spróbuję sad Tak tylko wpadłam żeby się pożalić, jestem zła ...

--
Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.
Mark Twain
Edytor zaawansowany
  • anaiss 17.09.19, 11:33
    Hmm... ja zawsze wychodzę z założenia, że u mnie nikt z głodu nie umarł, więc specjalnie się nad tym nie rozdrabniam. Albo jedzą albo nie smile
    Ale wspieram duchowo ♥
  • mysiulek08 17.09.19, 16:39
    no, coz, jak mowi wujek Starszy, sa przezarte i w dupach im sie poprzewracalo, placac kolejny rachunek za zarcie smile

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • wiesia.and.company 17.09.19, 18:55
    Wujek Starszy ma rację! Człowiek się wysila, próbuje, kupuje coś nowego, jakieś takie drogie, z dużą ilością mięsa, bezzbożowe, a one po prostu lecą na saszetki Whiskasa lub Kitekata. Kiedy zostawiam na noc, zła, że mało skubnęły (nawet mięso im nie smakuje ostatnio...dobra, dobra, zrobi się chłodniej to zobaczymy), to jednak okazuje się że rano wyjedzone. Po prostu nie trafiam z porą jedzenia. Najpierw mnie maltretują psychicznie, bo chodzą za mną, siadają na blacie między kuchnią i pokojem, widać że chcą JEEEŚĆ, a potem skubną i odwracają się tyłkami. No to trudno, na noc zostawiam resztkę z otwartej puszki lub saszetki i chrupki dyżurne (też olewają). I w nocy czasem słyszę głośne chrup chrup chrup (i ciekawe, że to Fryga bezzębna tak chrupie) smile Nawet Natalka, okropnie grymaśna, nie jest chuda. Jakim cudem? No trudno, mam dyżurne saszetki Whiskasa. Soja im smakuje? wink

--
    Wiesia + 5
  • mysiulek08 17.09.19, 20:04
    a widzisz, u nas lyskas ani purina wziecia nie ma, nawet Miszczu nie chce (Chesterowi kupilam w akcie rozpaczy)

teraz to juz w ogole sklep z karma mozemy otworzyc:

RC dla kociatek
    RC Calm
    RC Sensible
    Virbac Gastro
    Vibrac z lososiem
    Josera Natur z kurczakiem
    Nutriense subzero
    urinary hillsa

nie liczac pelnego przegladu mokrego jakie jest dostepne i przysmakow z zooplusa i nie tylko, byleby ruda malpa cos jadla

--
  • mysiulek08 17.09.19, 20:05
    a i Hills i/d

i z/d

--
  • basia_2804 17.09.19, 20:16
    wiesia.and.company napisała:

> Najpierw mnie maltretują psychicznie, bo chodzą za mną, siadają na blacie mi
    > ędzy kuchnią i pokojem, widać że chcą JEEEŚĆ, a potem skubną i odwracają się ty
    > łkami.

o to to, tak to właśnie wygląda sad ech ....

--
    Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.
    Mark Twain
  • ajaksiowa 18.09.19, 06:33
    To jakaś epidemia z tym nieżarciem?bo u mnie to samo😞

--
    ,,Bóg dał nam Wolną Wole i Rozum,od Nas zależy co z Tym zrobimy,,
  • wiesia.and.company 18.09.19, 17:23
    Och, ile ja już w ich gardła wynalazków nawkładałam. I np. takie coś z Zooplusa: "My Star is a Food Lover" jest bueee.... ale tej samej firmy "My Star is a Foodie" jest pyyyszne. Gacuś, Fryga i Natalka uwielbiają Cosmę Original ale tylko rybne (łosoś lub tuńczyk, bo kurczak filetowy no nie, nie, sama sobie do sałatki użyj), za to Leosia ucieka tak szybko, jak tylko ją łapki poniosą. Leosia Miamora Deli Dinner puszkowe, pasztetowe grubo zmielone wcina z ogromnym apetytem, a cała trójka no nie...nie... smile
    A może jest taka pogoda, że koty jeszcze trzema łapami jakby przy letnich upałach, a uszy już łapią wiatr jesienny? I jak będzie chłodniej, to będzie im się chciało zbudować tkankę tłuszczową? U Mysiulka to nie wiem, kurczę, trzeba kupować w sklepie jakąś jedną testową porcję i potem w razie czego odważyć się na 6 sztuk, bo i tak może być, że nowinka zginie szybko w gardłach a reszta będzie oceniona, że to jednak nie to.... smile

--
    Wiesia + 5
  • mysiulek08 18.09.19, 18:02
    u nas sie ma na wiosne, ale fochy jedzeniowe to sa mniej wiecej stale przez caly rok smile

nie ma takiej mozliwosci Wiesiu, najmniejsze opakowanie to typowka 1,5 albo 2kg a na wage to sprzedaja prasowane trociny

na szczescie jak sie zrobi mieszanke i bedzie w niej slad RC to Miszczu zje wszystko

--
  • mysiulek08 18.09.19, 17:58
    swiatowa smile
    ogolnie to nie jest zle, choc kazda grupa preferuje cos innego lub musi jesc to a nie inne, tylko Bodzio z Bubem sa niewybredni smile

--
  • mysiulek08 18.09.19, 17:59
    tylko teraz probujemy naklonic Chestera do jedzienia, stad taki wybor chocby RC smile

--
  • a74-7 18.09.19, 21:06
    mysiulku,a moze odrobine catnip do jedzenia ?
  • leda16 19.09.19, 20:09
    Moja ma tak samo Mniamory i animondy porozdawałam znajomym a jej najbardziej smakuje ordynarna Purina i...Feliks w saszetkach. Je rano, w południe i w nocy a w zasadzie zawsze ma pełny talerzyk.

--
    www.pmiska.pl
  • mysiulek08 19.09.19, 20:16
    to bylo dopiero przezycie smile koty wytarzane w zarciu smile

powoli sie rozkreca

--
  • a74-7 20.09.19, 21:19
    to bylo dopiero przezycie smile koty wytarzane w zarciu smile
    A nie,nie! smile
    Liza jak ta lala! wink
    Moje przynajmniej tak reagowalysmile
    Rozkreca sie ? Super!
    Brawo Chester!!
    Kibicuje dalej .
  • dorcia1234 21.09.19, 20:56
    na naszą Emkę zadział Pepe- teraz ten niejadek zjada swoją porcję i porcję Pepulca- a ta łajza stoi i patrzy tylko smile
    W przypadku Mysiulka nie zaproponuję następnego kota, nie odważę się wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka