• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Dokocilam sie dzisiaj:)

• 04.12.05, 15:03
    Bylam na spacerku z rodzinka i znalezlismy 4 malutkie koteczki.Myslalam,ze je
    pewnie mamusia zostawila bo poszla jedzonka szukac.Ale jakas babeczka
    powiedziala,ze moge je sobie zabrac,bo matke auto potracilo,a ona te koty
    bedzie zaraz topic bo ciagle jej miaucza.No to koteczki na raczki pod
    kurteczki,zeby nie marzly.Babe kolki naciosalam na glowe,ze az wstyd sie
    mojej mamie zrobilo,ze tak nawrzeszczalam na ta babe.

Koteczki sztuk 4 zanioslam do domku.Nakarmilam mleczkiem,troszeczke
    podgrzanym.Na oko kotki maja z 2 m-c.Malutkie,sliczniutkie,ale
    chudziutkie.Strach na rece brac.A moja Pchela obrazila sie napol swiata,bo to
    ona byla Ksiezniczka domowa a teraz jakies intruziki w domu!!Ale koteczki
    szybko zaskarbily sobie milosc Pchlicy tulac sie do niej,lizac jej ucho( nie
    wiem w jakim celu ale bylo zabawnie) badz co badz koteczki sie
    przyjely.Znalazlam juz nawet 2 domki dla 2 urwiskow.3 chlopcow i jedna
    dziewczynka.Piekne biale z rudymi i czarnymi plamkami.Jednek kotek ma na
    oczku prawym biala plamke,a na lewym ruda.Jeszcze imion nie wybralam.Ale
    kotki sa kochane.teraz spia w pralcesmileOczywiscie robilismy im tak
    legowisko,zeby bylo im wygodnie.Sasiad jest wetkiem stwierdzil,ze zwierzatka
    sa czyte,zadbane,ale wyglodzone iz marzniete.Odrobaczyl nam po znajomoscismile i
    zbadal koteczkismile Sa przeslicznesmilesmilesmile I tula sie bardzo do czlowieka.Nie
    sprawiaja zadnych problemowsmile jeszczesmile Sa przecudnesmilesmile Szkoda mi bedzie
    oddawac ale nie moge ich sobie zatrzymacsad Moze ktos wie w jaki sposob
    utrzymac kotki w zdrowiu i zeby cialka nabraly?Moj Pchlica juz wyrosla z
    rozpieszczania inianczenia.A we mnie budza sie amtczyne instynkty i przelewam
    je na koteczkismile
    --
    Jak wygląda Khaki3 w mundurze???

Przez rękaw z ukrycia!!!
    Edytor zaawansowany
    • 04.12.05, 17:50
      wiesz co? ja bym nie radzila ich przyzwyczajac do spania w pralce - pralka jest
      do prania (czasem nawet na 90 stopni c) i wirowania (tysiac obrotow?), a one o
      tym nie wiedza i nawet nie zauwazysz (tym bardziej przyszly opiekun) kiedy
      wskocza do przygotowanego prania na chwile przed zamknieciem pralki; zbyt wiele
      takich historii mialo miejsce, zeby to lekcewazyc; potem jest: 'no nie wiem
      kiedy on wszedl do srodka - caly czas bylam w lazience, cale szczescie, ze
      pralam swoja jedwabna bielizne to mu sie nic nie stalo bla, bla, bla...'
      m.
      --
      w obozie zas gruzin przesiedzial lat tuzin
      lecz przeciez go w koncu zwolniono..
      • 04.12.05, 18:04
        Wlasnie moja mama wpadna na ten fantastyczny pomysl i kotki przeniosla pod
        grzejniczek.Spia w slicznym domku tekturowym( prowizorka ale jest) i bardziej
        im sie podoba tam bo w pracle jak sie wiercily to sie krecilysmilesmile
        --

Przez rękaw z ukrycia!!!
    • 04.12.05, 18:44
      Raczej nie karm ich krowim mlekiem,bo mogą dostać biegunki.Możesz kupić kocie
      mleko w proszku (niestety jest dość drogie).Jeśli już same jedzą to mogą jeść
      royal kitten sucha karma dla kociaków,suchy albo rozmoczony,możesz też
      spróbować dać zmielone mięso wołowe lub drobiowe,wcześniej przemrożone.
      --
      bd.lilypie.com/hDgyp1
      tickers.baby-gaga.com/p/dev187bb___.png
      • 04.12.05, 18:51

--
        • 04.12.05, 18:58
          Przemrożenie ponoć likwiduje robale... ;o)
          --
          ▐►●◄▌
          • 04.12.05, 19:06
          • 04.12.05, 19:09
            aaaa, bo ja przypadkiem wiem, ze np. takich wiruchow to mrozenie nie zabija
            tylko je wzmacnia i staja sie jeszcze bardziej zjadliwe - tak mi pisala pani
            doktor anna.jozwik na wetrynarii, ale na robale to pewnie skuteczna metoda smile;
            a toksoplazmoze co wywoluje? robale czy wiruchy czy inne bakterie?
            --
            • 04.12.05, 19:36

<B>Pasożyta </B>wywołującego toksoplazmozę - maleńką, widoczną jedynie w
              powiększeniu Toxoplasma gondii - zobaczono pod mikroskopem już w 1908 r.
              --
              Moja dwulatka na ścianie wspinaczkowej i...
              Półtora kota, czyli Bezogonek i Bezłapka smile
            • 04.12.05, 21:25
              Co do przemrażania,sama się zastanawiam,bo faktycznie,niektóre drobnoustroje
              giną w niskiej temperaturze,a inne nie-musiałabym pogrzebać bardzo głęboko w
              mądrych książkach,a jakoś nie mam... czasu się za to zabrać..no..leń jestem i
              tyle.Ale tak na własny użytek tłumaczę sobie,że mięsko przemrożone powinno być
              łatwiejsze do strawienia dla kociaków,bo zamrażanie niszczy komórki i one się
              przy odmrażaniu rozpadają.Chociaż przecież kotka myszy dla kociąt nie
              przemraża.W każdym razie moje koty przemrożonego nie chcą jeść-rozmrożone i
              zmielone wcale nie pachnie mięskiem,mnie też.
              --
              bd.lilypie.com/hDgyp1
              tickers.baby-gaga.com/p/dev187bb___.png
    • 04.12.05, 18:56
      no to gratulacje , kociaki na pewno szczęśliwe są niesłychanie i mruczeniem dziękują, ale faktycznie mleka to może niekoniecznie, jest kocie mleko klara się zowie nie jest drogie i bardzo przez koty lubiane.Pozdrawiam.
    • 04.12.05, 23:09
      Oczywiscie mleczko mam specjalne od wetasmileKotki mrucza,bawia sie,radosnie
      brykaja po calym domku.Pchlice traktuja jak Krolowa i kochaja ja opd pierwszego
      wejrzenia w jej slepia.Kotki sa urocze,przecudne.I naprawde sa swietne.Ciagle
      rozrabiaja,nawet jak spia.Dzisiaj Pierozek spal i niechcacy zepchnal Lile z
      legowiska.Obrazona wstala i machnela lapa na ich wszystkich i poszla spac do
      mojej mamy smile
      --

Przez rękaw z ukrycia!!!
      • 08.12.05, 10:28
        Dzięki za koteczki i ratowanie im życia oraz opiekę. A mięsko przemrożone też
        mi zalecał weterynarz, bo jednak niektóre pasożyty i zarazki wtedy giną.
        Pozdrowienia
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.