Dodaj do ulubionych

Kod promocyjny Liberty Direct 2013 - Ten polecany!

08.03.13, 11:21
Wszystkim zainteresowanym ofertą dodatkowych zniżek na ubezpieczenia komunikacyjne w Liberty Direct polecam powołanie się na aktualny w 2013 roku kod:

75369166

Nr ten uprawnia do uzyskania extra zniżek w wysokości:

- 50 zł na ubezpieczenie OC,
- 100 zł na pełen pakiet AC.

Dodatkowo powyższą promocję można połączyć z innymi zniżkami w Liberty:

- 5% za wykupienie polisy OC lub AC w Liberty Direct przez internet,
- 5% w przypadku jednorazowej płatności kartą (kredytową lub płatniczą z uruchomioną możliwością płatności internetowych),
- 5% na każde kolejne auto ubezpieczone w LD.

Do OC lub pakietu AC Mini Assistance dostajesz gratis!


Wykorzystaj kod promocyjny Liberty Direct 2013: 75369166
Edytor zaawansowany
 • 23.03.13, 14:21
  Oto kolejny powód, dla którego warto wybrać ofertę Liberty Direct. Oczywiście należy pamiętać przy tym o powołaniu się na kod promocyjny podczas obliczania składki: 75369166  "Liberty Direct wypadło najlepiej wśród firm wywodzących się z systemu direct w zestawieniu skarg na ubezpieczycieli komunikacyjnych opracowanym przez Dziennik Ubezpieczeniowy1.

  Uzyskując wynik 116,9% firma okazała się być także lepsza niż wiele firm tradycyjnych. Zestawienie ważące liczbę skarg z przypisem z ubezpieczeń komunikacyjnych pokazuje, na których ubezpieczycieli Klienci narzekają najczęściej, a na których najmniej. Wskaźnik obliczany przez Dziennik Ubezpieczeniowy odzwierciedla względną liczbę skarg kierowanych na danego ubezpieczyciela w stosunku do średniej rynkowej, która wynosi 100%. Im niższy wskaźnik tym mniej skarg od Klientów i tym samym lepsza jakość obsługi.
  „Jakość jest priorytetem Liberty Direct wpisanym w cele strategiczne naszej firmy. Dbamy o nią systematycznie badając opinie Klientów, a także wdrażając udoskonalenia w procesach operacyjnych. Pozwoliło nam to wyprzedzić w obszarze obsługi i likwidacji szkód wiele konkurencyjnych towarzystw, z czego jesteśmy bardzo dumni” – komentuje Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct.
  Jakość usług oferowanych przez Liberty Direct została także doceniona w konkursach konsumenckich. Firma została nagrodzona godłem „Dbamy o jakość obsługi 2012”. Otrzymała ponadto „Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2012”.

  Wskaźnik skarg kierowanych przez Klientów na ubezpieczycieli
  komunikacyjnych, obliczany na podstawie ilości skarg i przypisu
  składki – firmy wywodzące się z systemu direct.


  Ranking opracowany przez Dziennik Ubezpieczeniowy dotyczy okresu I-III kwartał 2012 r., Dziennik Ubezpieczeniowy, nr 2 (3152), 3 stycznia 2013r."

  Źródło: www.libertydirect.pl/newsletter/03-2013/najlepszy-direct.html
 • 05.12.13, 11:34
  Zniżkowy kod promocyjny na OC lub AC w Liberty Direct ciągle aktualny: 75369166

  - 50 zł na OC lub - 100 zł na pełen pakiet AC

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.