26.05.11, 20:35

Dziewczyny, czy macie czas w niedzielę na 10 minut np o 11:00 lub 21:30 jeśli nie, podajcie godzinę i dzień kiedy macie czas, tak abyśmy wszystkie mogły się tu spotkać--
Marlena
Edytor zaawansowany
  • 27.05.11, 14:20
    Cześć kobietki, jak dla mnie lux galancio może być o 11 wink
  • 27.05.11, 17:42
    Wstępna godzina spotkania 11, miejmy nadzieję że wszystkie uczestniczki zdążąsmile --
    Marlena
  • 29.05.11, 10:58
    No ja jestem wink Hmm, dziewczyny chyba mało zainteresowane, szkoda sad
  • 29.05.11, 11:00

Wiem że jedna na komuni druga na chrzcie, ach ta niedziela, no nic może kiedy indziej uda się wszystykim zebrać, Agnieszka miaa dołączyć, a Tobie jak idzie, wytrwałać dzień płynny , mi bardzo pasuje gdyż z natury jestem leniuszkiem i odpoczywałam na całego 0 zmywania i gotowania hehe--
    Marlena
  • 29.05.11, 11:07
    Marlenko, wiesz co, powiem Ci szczerze, że ten dzień płynny chyba lepszy jak te "normalne" dni... Przynajmniej nie czułam głodu, a tak to daj spokój. A te przepisy... wszystko smaczne oddzielnie, ale razem to jak dla mnie po prostu nie dobre, więc często nie zjadam całości. Karolina
  • 29.05.11, 11:15

skoro nie zjadasz całość to dopiero schudniesz, pisła do mnie Agnieszka w mailu już schudła 3 kg podziwiać ja po weekendzie w miłomłynie 2,5 kg ale teraz się nie ważę, więc może znów przybrałam, ogólnie masz rację dzień płynny super, bez kawy też dobrze sie czuję, dziś będę robic pierś w sosie pieczarkowym i sadże że bęzie dobra, na śniadanie kromka chleba trochę mało,ale w końcu to dieta, najbardziej trochę mam problem aby dostosować dzień płynny z treningiem, dietetyczki radza aby nie ćiwczyć w dzień płynny, natomiast trener radzi aby nie pomijać treningów, trzeba troszkę kombinować, ważne aby dzień płynny był 2 razy w ty, szkoda że dziewczyny nie mają dziś czasu, możę nastęnym razem, zadzwonie do Eli mam jej nr,--
    Marlena
  • 29.05.11, 11:25
    Marlena ciesz się że masz chociaż tą 1 kromkę, bo ja mam pół kostki chudego twarogu i pół szklanki truskawek... A ja z reguły jestem "mięsna" więc dla mnie masakra. A co do wagi to ja się jeszcze nie ważyłam i do 18 nawet nie staję na wagę żeby się nie denerować że tak mało albo wcale... A tak z ciekawości, która jest twoją dietetyczką?
  • 29.05.11, 11:28

Moją dietetyczką jest Małgosia, mam albo na śniadanie jedna krmkę chleba z serem lub wędliną, liść sałaty, rzodkiewki, ale to dieta na 2 tyg, potem może będę miała to co Ty, jeszcze w drugim tyg czeka mnie surówka poranna, kupiła już składników dużó, ogólnie dość drogo zapłaciłam za wszystkosad
    -- Marlena
  • 29.05.11, 11:35
    A widzisz czyli moje przypuszczenia się sprawdzają chyba, jesteś drugą osobą od p.Małgosi która nie ma aż tak najgorzej. Moja dieta pod względem pieniężnym nie jest aż taka bardzo droga, bo ja i tak prawie nic nie jem, chociaż pojawiają się niektóre składniki które ciężko u mnie dostać i są drogie wink,
  • 29.05.11, 11:39
    ja też mam dietetyczkę Małgosię, dieta nie jest wymagająca co do składników ale za to dośc droga. Szparagi i szynka szwardzwaldzka nie należą do najtańszych.
  • 29.05.11, 11:19

Ciekawe czy jutro będziemy a P.D smile--
    Marlena
  • 29.05.11, 11:23
    hello smile
    Wreszcie przypomniałam sobie hasło !
    Jest tu jeszcze ktoś?
  • 29.05.11, 11:25

tak, Karola i ja, a reszta chyba na imprezkach, komunie, chrzty--
    Marlena
  • 29.05.11, 11:27
    Jesteśmy wink Marlena i Karolina
  • 29.05.11, 11:31
    Hejka, Hanka z ej strony smile
    Niestety niedziela o tej porze to chyba nie wypali, trzeba wymyślić inną godzinę, proponuję jednak wieczorem po 21 smile Poza tym nie wszystkie dziewczyny weszły na forum. Mam kontakt z Agatą, która czeka na kogoś z rodziny kto jej pomoże w obsłudze forum, przynajmniej tak ją zrozumiałam smile
  • 29.05.11, 11:37

Ja rozmawiałam z Agą i Lucynką, i jedna na komuni druga na chrzcie chyba, miały wejść ale też godziny nie pasowałay wiec może następnym razem wypali, każd ailość dziewczyn dobra, każde słowo motywuje, ciekawe czy schudniemy coś do 18, wtedy sie zobaczymy we wszytskie i moze wybierzemy gdzieś wszystkie razem po magdalence,ciekawe czy będziemy tam same musiały do jechac czy będzie busik jak ostatniosmile--
    Marlena
  • 29.05.11, 11:40
    Kobietki, a powiedzcie mi jeszcze czy zapisałyście się dodatkowo na jakieś ćwiczenia albo basen itp. i czy macie w planach ewentualnie?
  • 29.05.11, 11:43

Ja narazie się nie zapisałam, planuje zapisac się na aerobic, może pilates, interesuje mnie też vacu

Marlena
  • 29.05.11, 11:30

A ty Haniu jak radzisz sobie z dietą, co pysznego jesz na śniadania, i czy ćwiczysz w dniu płynnym, ja jutro miałam dzięń płynny ale zrobię go we wtorek bo akurat wtedy mam dzień odpoczynku w ćwiczeniach,waże aby 2 razy w tyg mieć dzień płynny--
    Marlena
  • 29.05.11, 11:36
    jakoś sobie radzę ale nie będę ukrywała, że moje myśli ciągle chodzą wokół jedzenia. Wczoraj nie wytrzymałam i zjadłam 2 plasterki wędliny i trochę truskawek ponad dietę.
    Potrawy mam fajne chociaż muszę trochę się nakombinować bo rzadko gotuję szparagi i robię sos do ryby. Płynny dzień jakoś przeżyłam, popołudniu bolała mnie głowa.
    Następny płynny jutro. Cwiczyłam te tzw. oporowe w dzień płynny ale z samego rana, jeszcze przed sniadaniem smile
  • 29.05.11, 11:39

Masz rację, oporowe damy radę w dzień płynny, ja zjadłam małego loda magnum mini, ale potem ćwiczyłam bardziej intensywnie, skakałam, tańczyłam a synke miał radochę,woda ze mnie parowała. Jak czuję sie głodna to wmuszam kubek wody niegazowanej i skutkuje więc polecam
    Marlena
  • 29.05.11, 11:43
    ja też "zapijam się" wodą smile Nawet mam jej już trochę dość smile
    Zastanawia mnie jak Agnieszka schudła już 3 kilo, chyba ma niezłą dietę albo szaleńczo musi cwiczyć smile
  • 29.05.11, 11:45
    Agniesia ma dużo pracy przybyło obowiązków, jak zaloguje sie to nam opowie
    --
    Marlena
  • 29.05.11, 11:41

Ja uciekam szykowac obiadek, piersi, pieczarki sosik, mniam, moze być nie złysmile-- Miejmy nadzieję że następnym razem będzie nas wiecej, buziaki
    Marlena
  • 29.05.11, 11:46
    ok smile Ja też zmykam bo córa ciągnie mnie po jakiś żakiet a mamy mało czasu do mojego obiadu do 17, lunch na 14 zabieram ze sobą smile
  • 29.05.11, 11:48
    Haniu, napisz koniecznie godziny Twoich posiłków , zastanowił mnie obiad o 17, ja mam śniadanie o 9, II sniadańie o 12, obiad o 15 i kolację o 18-19, narazie mam 4 posiłki tylko
    --
    Marlena
  • 29.05.11, 19:09
    mam ustawione 5 posiłków, uzależnione od mojej pracy i wspólnych posiłków w domu. Śniadanie 7.30-8,00, przekąska 11.00, lunch 14.00, obiad 17.00, przekąska 20.00.
    U mnie w domu obiad zawsze był o 17 a ja chciałam jeść razem z resztą rodziny. Zresztą oni jedzą to co ja, czyli np dzisiaj miałam rybę duszoną w słodkim sosie a reszta rodziny smażoną rybę + mój słodki sos i ziemniaki.
    Mam wrażenie, że dzięki temu ze obiad mam o 17 to nie jestem tak kosmicznie głodna wieczorem.
  • 29.05.11, 19:10
    mam ustawione 5 posiłków, uzależnione od mojej pracy i wspólnych posiłków w domu. Śniadanie 7.30-8,00, przekąska 11.00, lunch 14.00, obiad 17.00, przekąska 20.00.
    U mnie w domu obiad zawsze był o 17 a ja chciałam jeść razem z resztą rodziny. Zresztą oni jedzą to co ja, czyli np dzisiaj miałam rybę duszoną w słodkim sosie a reszta rodziny smażoną rybę + mój słodki sos i ziemniaki.
    Mam wrażenie, że dzięki temu ze obiad mam o 17 to nie jestem tak kosmicznie głodna wieczorem.
  • 29.05.11, 20:20

W sumie fajny masz plan posiłkowy, ja właśnie nie lubię jeśc na wieczór jakoś czuję się dziś przejedzona a nie dojadałam nic po kryjomuwink, --
    Marlena
  • 29.05.11, 11:49
    No dobra ja też uciekam, bo zaraz przekąska wink Trzymajcie się i do następnego! Buziaki i powodzenia!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.