Dodaj do ulubionych

Szukam architekta - Szczecin i okolice

05.01.12, 18:34
Witam,
czy ktoś z Was może mi doradzić jakiegoś solidnego architekta lub biuro architektoniczne, które działa na terenie Szczecina i okolic? Potrzebuję zrobić aneks do pozwolenia na budowę.
Dziękuję Wam z góry za pomoc!
Edytor zaawansowany
  • Gość: Rozpacz IP: *.cable.smsnet.pl 05.01.12, 21:31
    Solidne biuro w Szczecinie ? - ja czekałem kilka miesięcy na ostateczną aktualizację gotowego projektu . Błędy , lenistwo , lekceważenie klienta itd. Tyle się słyszało o niesolidności fachowców i ekip a tutaj kilku architektów i masakra
    Niech pan spisze z biurem umowę pisemną na wykonanie pracy na określony termin z zastrzeżeniem niezapłacenia za usługę jeśli spóźnią się o jeden dzień . I jeszcze niech pan pomyśli że urząd może zwrócić projekt do poprawki jak znajdzie błędy w aktualizacji projektu - kto zapłaci za stracony czas na wielokrotne poprawki ?
    A kierownik budowy to dopiero uczył się na mojej budowie - trzeba brać jeszcze inspektora nadzoru aby go kontrolować .
  • Gość: janusz IP: *.nitka.net.pl 11.02.13, 19:46
    ja tez miałem kłopot ale znalezłem fajną młodą babkę ona współpracuje z architetem pawłem jakoś tam , cale 2 poziomowe mieszkanie wraz z ekipą budowlaną ( bo robili nadzór nad remontem) zrobili w 2 tygodnie, ja polecam

professjonal decoration w szczecinie numer nie wiem czy jest aktualny ale 534031789
    facebooku ich znalazłem
  • Gość: Danuta Domańska IP: *.nitka.net.pl 06.01.12, 05:33
    Polecam: www.zumi.pl/2502588,Ambit_Pracownia_Projektowa_Arch_Malgorzata_Grudzinska,Szczecin,firma.html
    Bardzo solidna z doświadczeniem w administracji - wiedza nie do przecenienia.
    Pozdr. Danuta
  • serenita123 06.01.12, 14:08
    fakt
    "Kudłącz" jest dobra

--
    **
    hasło do krzyżówki: "łże jak pies", na 9 liter...?
    BULTERIER
  • Gość: obcykany IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.01.12, 10:17
    Jeżeli szukasz architekta to nie korzystaj z ich usług w Szczecinie. W tym mieście przepłacisz 2x / 3x, ponieważ obowiązuje zmowa cenowa. Poszukaj sobie architekta w poznaniu, bądź w Krakowie a zapłacisz 2x mniej na 'dzień dobry'. Architekci w Szczecinie to ździercy jakich mało!!!
  • Gość: kj IP: *.pz1-nat.espol.com.pl 06.01.12, 16:55
    Bierz z Krakowa za pół ceny. Ale potem do uzupełnień itp spraw będziesz brać ze Szczecina bo tamten się wypnie mówiąc że urzędnik wymyśla problemy i zapłacisz za swoje oszczędzanie słono. Na pewno trzeba brać miejscowego. Przechodziłem coś takiego z architektem z południa Polski. Głupota.
    W Szczecinie nie wiem o żadnej zmowie. Po prostu trzeba ponegocjować i uzyskać normalną cenę. ale za śmiesznie niską można dostać beznadziejną usługę i ciągnąć sprawę miesiącami.
  • exman 06.01.12, 10:42
    www.ordoprojekt.pl/
    spróbuj.
    --
    Kiss me, Hardy.
  • Gość: Molek IP: *.centertel.pl 06.01.12, 17:11
    Malgorzata Śliwka. Solidna i terminowa.
  • eunkiewicz 07.01.12, 14:31
    A ja polecam mojego architekta - www.architekt-zachodniopomorskie.pl.
    Pozdrawiam.
  • Gość: Marta IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.12, 19:07
    Polecam pracownię MILK ARCHITEKCI ze Szczecina.
  • Gość: edyta IP: *.nitka.net.pl 06.12.12, 17:45
    POLECAM PROFESSJONAL DECORATION SZCZECIN , PAULINA MICHALSKA
    534-031-789 numer do biura chyba ich , jestem zadowolona ze wszystkiego
  • Gość: Sebastian IP: *.nitka.net.pl 11.02.13, 19:07
    ja polecam tez tą panią paulina michalska Professjonal decoration Szczecin mojej siostrze urzadzała mieszkanie i wszystkim sie podoba a numer to chyba :
    534031789 i numer 796696114
  • Gość: edyta IP: *.nitka.net.pl 06.12.12, 17:43
    ja robiłam remont mieszkania , polecam panią projektant pauline michalską
    www.facebook.com/pages/Professjonal-Decoration-Szczecin/196539410471176?ref=hl

tylko że jakoś cieżko sie z nią umówić ale jest nie drogo, polecam , ja jestem zadowolona
  • Gość: janusz IP: *.nitka.net.pl 11.02.13, 19:49
    tu masz numer 534031789 , oni jakoś anesy od razu robią po oględzinach , polecam
  • Gość: ZIMNY OBSERWATOR IP: *.formlessnetworking.net 27.02.13, 21:10
    Moi drodzy:
    Gość: edyta
    Gość: janusz
    Gość: Sebastian

którzy nadajecie z IP *.nitka.net.pl

To w jaki sposób polecacie swojego architekta oraz z jakich IP nadajecie, to nawet dla dzieci w przedszkolu wprost wygląda na niezłą zmowę :)
    Ja bym osobiście nie wybrał osoby, którą polecacie!

Chłodno Was pozdrawiam.
  • dizajnoff 02.03.13, 01:27
    Witam.
    Jestem zainteresowany wykonaniem dla Państwa projektu.
    Więcej szczegółów na mojej stronie:
    www.designoff.architekci.pl
    www.facebook.com/ProjektowanieWnetrzDesignoff

Działam na rynku od 12 lat, mam w dorobku zrealizowane kilkaset projektów.
    Działam na legalnym oprogramowaniu - wystawiam faktury.

tel. kom.(+48) 502 823 198

designoff@architekci.pl

www.designoff.architekci.pl
    www.facebook.com/ProjektowanieWnetrzDesignoff
  • Gość: piotrr IP: 80.94.25.* 04.03.13, 20:09
    Do aneksu domku nie potrzeba finezji architektonicznej. Do ambitnej roboty polecam biuro Rozwarski i Spławski na Monte Cassino, biuro z którym współpracuję jako projektant konstrukcji. Numer bez problemu znajdziecie w internecie. pozdrawiam
  • Gość: projekty IP: *.nitka.net.pl 08.03.13, 01:46
    ja polecam pauline michalska telf 534-031-789
  • Gość: klaudia IP: *.xdsl.centertel.pl 05.04.13, 20:46
    a ktoś ma e-mail kontaktowy do tej pani ? bo ja chyba kojarze zdjecia jej firmy
  • Gość: Martaw IP: *.centertel.pl 24.12.18, 22:12
    Ja korzystałam z usług architekt Ewy Fijołek. Polecam
  • marysiakaba 31.05.19, 17:33

Pani Ewa najlepsza!!!!

Gość portalu: Martaw napisał(a):

> Ja korzystałam z usług architekt Ewy Fijołek. Polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka