Dodaj do ulubionych

2 bilety na Madama Butterfly 27.05

26.05.12, 10:22
Witam. Mam do sprzedania 2 bilety na Operę Madama Butterfly w Szczecinie. Miejsca w 4 rzędzie. Opera odbędzie się 27.05 o godzinie 18:00.
Cena 150 zł za dwa bilety. Kontakt 695 916 460
Edytor zaawansowany
  • Gość: Co zalatuje lisem IP: *.dynamic.chello.pl 26.05.12, 10:53
    Proszę uważać na różnego rodzaju oszustów, którzy prawdopodobnie drukują lewe bilety.
    Jak wszystkim wiadomo biletów już nie ma, bo sława tego wydarzenia obiegła calą Europę z Emiratami Katarskimi włącznie, Emir juz wykupił kilka przedstawień i sam stał sie sponsorem przysyłając złoty piasek do tego przedstawienia, piasek z Kataru wraz z wirusem grypy z Przychodni Portowej zamienił sie w kolor różowy potrzebny do tego wydarzenia. Sukcesem przedsięwzięcia jest sukces naszego namiotu ( stąd to zainteresowanie Katarem) Namiot spotkał sie z dużym zainteresowaniem,j aki to dobry innowacyjny pomysł . Już podobne rozwiązanie chcą wprowadzić w innych stolicach europy- Opera w Namiocie,co jest odpowiedzią na Cyrki w których męczy się zwierzęta.
    Dlatego uczulam służby ABW ,żeby sprawdzili informacje o chęci sprzedaży biletów, których już nie ma, bo być może to początek siatki oszustów sięgających cała europę i bliski wschód.
  • lounge21 26.05.12, 11:32
    oj uciekaj trollu...

• Gość: Co zalatuje lisem IP: *.dynamic.chello.pl 26.05.12, 13:43
    Jaki trolu i co to znaczy uciekaj, Co ? To ja handluje biletami na forum? To ja chcę zarobić na widzach sprzedając bilety które są rozdawane za darmo. Powinno być- odstąpię dwa bilety np studentowi.
    Na niedziele nie ma obłożenia? Co sie dziwić jak już sam plakat zniechęca, jak można tak piękną operę reklamować plakatem przypominającym skład blachy w ciemności. Bardzo dziwie sie reżyserowi. Może to okolica tak destrukcyjnie wpływa na formę reklamy, okolica przedmieść miasta przemysłowego w upadku.
    www.opera.szczecin.pl/var/plain_site/storage/images/spektakle/madama-butterfly-premiera/111886-6-pol-PL/Madama-Butterfly-PREMIERA_startpage.jpg
  • lounge21 26.05.12, 15:00
    Człowieku, skąd w Tobie tyle żółci? ;-)
    Sprzedaję, gdyż plany się pozmieniały i tyle....

A czy bilety są rozdawane za darmo? Nie wiem, nie widziałem. Swoje kupiłem po 79 pln x 2, więc z prostego rachunku wychodzi, że sprzedaję taniej niż kupiłem....

Druga sprawa....jeśli kogoś od zobaczenia filmu, opery, sztuki teatralnej czy innego wydarzenia zniechęca plakat, to rzeczywiście tylko usiąść i płakać.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. Serio wyjdź dotleń się, jest piękny dzień i przestań tak przejmować się życiem i problemami innych.

EOT
  • Gość: Co zalatuje lisem IP: *.dynamic.chello.pl 28.05.12, 11:44
    Jak tam telefony sie urywały? na pewno! Kto by nie chciał zobaczyć tego widowiska, o skali światowej. Opera z komunikacją miejską. To trzeba zarejestrować i wydać płytę. Okaże sie historycznym przełomem.
  • em-biz 07.06.12, 11:17
    zobaczcie czym żyje lud !

"Ogłoszenia Gorzów Wlkp.
    kupie wersalke/kanape rozkladane PILNE!
    Autor: calineczka2378 16.05.12, 11:39""

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka