Dodaj do ulubionych

Adwokat rozwodowy Szczecin

19.07.18, 07:10
Czasami przychodzi taki czas w małżeństwie, że rozwód wydaje się być nieunikniony. W takich przypadkach dobry adwokat rozwodowy jest na wagę złota. Osoby ze Szczecina i okolic znaleźć go mogą w kancelarii adwokackiej „szczecinadwokat.pl”. Kancelaria ta to nieoceniona pomoc w sprawach rozwodowych, podziale majątku, pozwach o alimenty lub o ich podwyższenie lub innych podobnych przypadkach. Doświadczeni prawnicy zrobią wszystko by wynik sporu był dla ciebie najkorzystniejszy. Potrzebujesz pomocy prawnej? Nie zwlekaj odwiedź podaną stronę internetową i zapoznaj się z możliwościami kancelarii adwokackiej https://szczecinadwokat.pl/radca-prawny/prawo-rodzinne/rozwod
Edytor zaawansowany
  • Gość: natalia IP: *.dynamic.chello.pl 18.09.18, 00:15
    ja ze swej strony polecam indywidualne kancelarie adwokackie, gdzie można uzyskać spersonalizowaną poradę oraz wsparcie prawne, mnie udało się rozwieść zgodnie z oczekiwaniami dzięki pomocy adwokat Katarzyny Marii Korgól. uzyskałam wysokie alimenty dla siebie i dzieci, a dziś rozwód jest już dla mnie tylko odległym wspomnieniem:)
  • laktigo 29.09.18, 09:10
    Nie wiem jaki jest przy rozwodach, ale sprawy spadkowe załatwił tak jak mi zależało.
  • Gość: Rafał IP: *.play-internet.pl 26.05.19, 22:57
    Mnie rozwodziła adw. Ewa Filipska (tel 691-533-563). Poszedłem do niej z polecenia. Konkretna i rzetelna, z pojęciem na to co robi. Ma kancelarię przy Więckowskiego 3/1 (centrum).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.