Dodaj do ulubionych

Dobry fryzjer w Szczecinie??

IP: *.globalconnect.pl 02.07.06, 11:36
Podzielcie sie prosze swoimi typami, bo ja mam juz dosc, gdzie nie pojde jest
w najlepszym wypadku nijak ( rzadko jest AZ tak dobrze ), zwykle fryzjerzy
maja dwie lewe rece do robienia fryzur. Majac nadzieje ze dobrze zrobia ide do
tych "salonow" gdzie kasuja za ciecie jak za zboze, moze to mo blad? moze
powinnam isc do osiedlowej fryzjerki pracujacej w pomieszczeniu ktore farby
nie widzialo od Gierka??? Sama juz nie wiem.
Moze ktos powiedziec ze moze zadam cudow od fryzjera skoro nigdy nie wychodzi
tak jak chcialam, ale ostatnio przynioslam fotografie z fryzura i pokazalam
pani fryzjerce( "salon" w Kupcu ) - i co?? I ch.... majac naturalnie krecone
wlosy i chcac zeby mi utrwalila troche mocniejszy skret i przyciela troche
wlosy, pani fryzjerka niedosc ze niezrobila co chcialam to jakims cudem
wyprostowala mi wlosy trwala( chcialam trwala ale krecona ), efekt koncowy
utrwalone proste siano na lbie, no szok poprostu. I zaplacilam za ta
przyjemnosc 150zl. Koszmar. A wydawaloby sie ze utralenie skretu na wlosach
kreconych naturalnie nie jest niewiadomo jak trudna sztuka..
Innym razem poszlam do fryzjera ( jean louis david, ktory byl w dawnym sklepie
papierowym Bristol, chyba sie teraz przeniesli, a moze i nie ) i wyszlam tak
wsciekla ze nie udalo mi sie tego ukryc, i pani "recepcjonista" uznala ze moze
durna kosmetyczka gratis poprawi mi humor - za 100zl przycieto mi minimalnie
wlosy i makabrycznie przesuszono, tak ze znow sie utworzylo proste siano na
lbie ( znow chcialam zeby troche mocniej je skrecic, znow nie wyszlo ) - nie
chodzi mi o takie perfidne serpentynki, chce poprostu troche bardziej skrecone
fale, czy to naprawde jest az tak trudno zrobic ??? Z tego wszystkiego w miare
dobrze zrobili mi kiedys fryzure ( nie krecona, ale chcialam niekrecona ) w
Gabrielu na Wyszynskiego, wiec ten moge opcjonalnie polecic, reszty "salonow"
juz nawet pamietac niechce.
Edytor zaawansowany
  • Gość: dziad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.06, 13:17
    przynajmniej nic nie podlapiesz...
  • Gość: iwona IP: 80.72.197.* 03.07.06, 15:52
    mam co prawda inne włosy niż Ty - bo cienkie i delikatne, ale też bardzo
    kłopotliwe, od ponad roku chodzę do Krzysztofa - salon przy RKF na
    Jagiellońskiej, tel 4840116, jestem naprawdę zadowolona ( a wcześniej naprawdę
    trudno było ), znam parę osób, kt. u niego się strzygą, wszystkie sobie go
    chwalą, trudno się do niego dostać, więc też to o czymś świadczy, no i ceny
    normalne, nie takie, o kt. pisałaś.
  • Gość: camarillo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.06, 16:18
    Jedyne wyjście- peruka. W upaly musisz nakłaść pod nią lodu. Nikt się nie
    zorientuje.
  • lamattina 09.07.06, 16:56
    Tak, pana Krzysztofa również polecam - chodziłam do niego przez długi czas, nic nie musiałam mu mówić - za każdym razem wychodziłam od niego jak gwiazda;) Aż do czasu...studniówki. To już ponad cztery lata temu było, a Krzysztof miał chyba gorszy dzień, skończyło się tak, że wybiegłam od niego trzaskając drzwiami, potem głowa pod prysznic i w końcu sama sie uczesałam, przez co prawie sóźniłam się na imprezę. No ale uznajmy, że to wypadek przy pracy był, odosobniony. Teraz na 100% polecam pana Mirka Szodę - salon Evolution na Monte Cassino, jest re-we-la-cyj-ny! Ale drogi - za samo strzyżenie 70-100zł. A dzisiaj, dosłownie przed dwoma godzinami byłam w Jeanie Louisie w Galaxy (bo do p.Mirka trzeba się wcześniej zapisać, a mnie czas goni)i wyszłam również bardzo zadowolona - farba+cięcie, wyszło super, chociaż ty masz złe doświadczenia z nimi. Zachęcam Cię do wizyty u pana Mirka. Słyszałam jeszcze o dobrym salonie gdzieś na Naruszewicza (czy w pobliżu), ale sama nie byłam.
  • Gość: Arfa IP: *.play-internet.pl 28.11.14, 12:20
    W takim razie może salon Vell się sprawdzi? Super specjaliści. Przeszkoleni przez Włoskich stylistów. Dobrze sobie radzą z grubymi, kręconymi włosami. Pani Ronia strzyże mnie i jestem zachwycona. Ostatnio, kiedy przyszłam, to ktoś z kręconymi włosami wstając z fotela mówił, że już ją kocha za tą fryzurę...
    www.vell.com.pl
  • Gość: DZ IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.03.15, 11:37
    Nigdy więcej Pani Ronia! NIGDY WIĘCEJ!!! Natchniona dobrymi opiniami z netu (chyba sponsorowanymi) poszłam do tej pani wierząc, że rzeczywiście jest to fachowiec. Poprosiłam o fryzurę, której nie będę musiała rano układać, bo mam bardzo mało czasu. Pani wierząc w swoje możliwości powiedziała, że oczywiście tak będzie, ponieważ włosy będą dobrze obcięte.
    Wyszłam z fryzurą ciotki-klotki, postrzępionymi bez ładu włosami i prawie ze łzami w oczach.
    Teraz każdego ranka poświęcam jakieś pół godziny na doprowadzenie do ładu tego, co mam na głowie i codziennie myślę o Pani Roni! Ale w sposób jakiego by pewnie nie chciała.
    Nigdy więcej! NIE POLECAM!!!
  • Gość: Barbara IP: *.tktelekom.pl 25.11.15, 23:02
    Ja i moja przyjaciółka przyłączamy się do opinii. Na serio dobry fryzjer (i nie tylko). Nikt nie przekona nas, że jest inaczej. Zawsze miałam problem z doborem odpowiedniej fryzury. Same niepowodzenia - do czasu aż przeczytałam na forum, że jest taki salon jak Vell w Szczecinie. W zasadzie same dobre opinie - to o czymś świadczy. Nie pomyliłam się. Znakomita fryzura. Modna, na czasie, dopasowana do mnie i do mojego charakteru. Strzał w dziesiątkę :)
    Moja przyjaciółka zachwycona moim wyglądem także zapisała się do pani Roni i także jest zachwycona. Co styl, to styl. Fryzura jak z katalogu. I o to chodzi :)

POLECAMY!!!!!
  • pletfa11 26.04.16, 22:55

web.facebook.com/Salon-Dla-Ciebie-Rafa%C5%82-D%C4%99bski-715123125294167/?ref=aymt_homepage_panel
  • pletfa11 26.04.16, 22:56
    web.facebook.com/Salon-Dla-Ciebie-Rafa%C5%82-D%C4%99bski-715123125294167/?ref=aymt_homepage_panel
  • malo.lepsza.m 14.03.16, 12:39
    Ja mogę polecić swoja panię Asię :) Nigdy nie zawiodłam się na jej pracy ani sugestiach i poradach. Pełny profesjonalizm. Pracowała w salonie na prawobrzeżu ale teraz otworzyła swój salon w centrum na Łokietka - www.pasja.szczecin.pl Ostatnio zdecydowałam sie u niej na keratynowe prostowanie i wyszło mega :) Polecam!
  • jurek3m 23.03.16, 06:50
    Spróbujcie poszukać na poniższym rankingu fryzjerzy szczecin mysle ze możecie cos znaleźć dla siebie, pozdrawiam...
    rzetelnyranking.pl/fryzjerzy/zachodniopomorskie/szczecin
  • pletfa11 26.04.16, 22:56
    web.facebook.com/Salon-Dla-Ciebie-Rafa%C5%82-D%C4%99bski-715123125294167/?ref=aymt_homepage_panel za[raszamy
  • pletfa11 26.04.16, 22:59
    web.facebook.com/Salon-Dla-Ciebie-Rafa%C5%82-D%C4%99bski-715123125294167/?ref=aymt_homepage_panelZapraszamy
  • lemurka981 12.02.18, 12:27
    polecam salon beauty center panią Adę i Sylwię- mają wyczucie
  • lemurka981 12.02.18, 12:28
    również polecam coco33 w szczecinie na wojska polskiego

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka