Dodaj do ulubionych

Co zrobić z chrapiącym współspaczem?

04.01.12, 23:23
Wykończę się...On chrapie nawet wtedy, gdy śpi na boku!!! Poświstywanie czy kuksanie go pomaga na krótko i w sumie kończy się tym, że robi mi przez sen karczemną awanturę. Chrapanie nasila się wraz z upływem tygodnia i rosnącym zmęczeniem, szans na poprawę sytuacji (w sensie ograniczenia zmęczenia) nie ma. Co robić, Droga Redakcjo??

PS "Do lekarza?? Taaa, weśśśś111"
Obserwuj wątek
    • gat45 Re: Co zrobić z chrapiącym współspaczem? 05.01.12, 03:36
      Na początek - spróbować skłonić do spania tzw "wysokiego", czyli z dużą ilością poduszek pod głową. W pozycji pół siedzącej, to byłby ideał. Jak pada ze zmęczenia, to może wytrzyma. Zaklinować w rogu, żeby poduszek nie wykopał na podłogę.

Powodzenia.

Acha, i dzień doby smile
      • kaga9 Re: dobrze jest polozyc na twarz poduszke.... 05.01.12, 22:14
        Jeśli położę poduszkę, to "ucieknie" spod niej, znaczy się zmieni pozycję i znów zacznie chrapać.

Piwo -rzadko, ale dzięki za ten sygnałsmile Nie wiedziałam.

Teti, on mnie nie budzi. Ja nie mogę zasnąćwink On chodzi spać ok.22, bo wstaje 4.30, mnie się zachciewa spać nie wcześniej niż o północy, często później, a wtedy on zaczyna koncertować. Na bezdechu go nie przyłapałam -jak dotąd. Uczulę się, dziękiwink
    • igor_uk Zabic gada. 06.01.12, 19:28
      Ja by tak zrobilem.
      --
      Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez tych,kto od samego tego slowa dostaje drgawek,na forum "Rosja"

forum.gazeta.pl/forum/f,154812,Rosja_.html
        • igor_uk Re: Zabic gada. 06.01.12, 20:49
          Aha,to w takim razie wszystko dla mnie jest jasne.Jego chrapanie,to zemsta.
          --
          Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez tych,kto od samego tego slowa dostaje drgawek,na forum "Rosja"

• kaga9 Re: Zabic gada. 06.01.12, 21:03
            O masz ci los1 Nie wpadłam na to. Właśnie stłukł mi lusterko do makijażu. Jego zemsta zatacza coraz szersze kręgi... Jak żyć? Zaczynam się bać...
            • tetika Re: Zabic gada. 06.01.12, 22:38
              z tym lusterkiem to biegiem szukaj jakiegos odczarowania.....
              wierzysz nie wierzysz ale tak na wszelki wypadek. tak od nowego roku lustra tluc1111
              ( o i nawiazanie do poprzedniego watku , tylko nie wiem tu czy u mnie o zabobonach)....
              --
              http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/id/eh/jxau/AFoec9GsOHTbebtJBA.jpg

Kącik Przyjaźni
            • igor_uk Re: Zabic gada. 06.01.12, 23:07
              Nie musisz niczego sie bac.Lepiej zabierz sie za gotowanie i sprzatanie.To i chrapanie ustanie i lusterkam nic nie bedzie.
              --

• embepe Re: Zabic gada. 07.01.12, 01:13
                  No to zostaje Ci chyba tylko to chrapanie pokochać! Bo jak się nie można czegoś pozbyć, to trzeba pokochać ... suspicious
                  Chyba nie będzie łatwo!
                  Na wszelki wypadek powtarzaj sobie "kocham to chrapanie" - podobno sugestia czyni cuda wink

• kapitan_marchewa Re: Zabic gada. 07.01.12, 06:12
                    Ja śpię na boku, jakoś gorzej się wtedy chrapie sad
                    Ale podobno wczoraj się na wznak ułożyłem i dźwięki przeraźliwe wydawałem sad
                    Ale zakupy zrobię, zawiozę gdzie trzeba.. Przydaję się czasem. Może jaśnie pani da jeszcze pożyć mimo chrapania...
                    --
                    "Kapitan Marchewa pisząc listy strzelał przecinkami na oślep"
                    By Terry Pratchett.

forum.gazeta.pl/forum/f,103214,Forum_dla_marudnych.html
                      • widz102 Sposób ludowy ;) 22.08.13, 15:03
                        Ale tylko na chrapiących facetów:

Pewna kobieta przyszła do wioskowej Baby-Zielarki z prośbą o skuteczny środek przeciw chrapaniu małżonka. Bo nic a nic nie pomaga. Ani wkładki do nosa, ani wkładki do ust korali, ani spraye, leki, i inne takie patentowane sposoby. Baba-zielarka najpierw zażądała złotych polskich stu. A potem powiedziała krótko: jak zacznie chrapać, nogi jego rozłóż w szerokie V. I to wszystko.
                        Kobieta chrapacza poszła precz, klnąc pod nosem na babę-zielarkę.
                        Ale za dwa dni przyszła rozpromieniona: "No nie chrapie, dziękuję, metoda skuteczna, ale.... jak to właściwie działa?
                        Na to Baba-zielarka:
                        - Proste - nogi rozwarte, worek w dół opada, to i cugu ni ma!
                        --
                        forum
                        Kraj wkurzonych lemingów
      • catimala Re: Zabic gada. 22.08.13, 17:10
        no chyba takich drastycznych rozwiązań nie chcemy wink my ten problem próbujemy rozwiązać medycznie, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie uncertain

--
        testujemy rozwiązanie Optivum NET
      • szyszkasosny Re: Co zrobić z chrapiącym współspaczem? 27.08.13, 08:54
        Właściwie większość z nas to czeka na starość.
        Mięśnie wiotczeją i wcześniej czy później, donośniej czy ciszej - zaczniemy dawać koncerty.
        Były jeszcze takie urządzenia z nakładaną maseczką z rurą przypominającą trąbę słonia. Reklamowali ten wynalazek w serialu Klan. To dla tych, co mają bezdechy senne połączone z chrapaniem.
        Mój ojciec bardzo chrapał, jak byłam mała mieliśmy takie warunki, że spałam tam, gdzie rodzice. Bardzo chętnie zasypiałam szybko, przed ojcem. Tak też robię na wyjeździe z koleżanką, któa chrapie jak smok. Jak zasnę - nie słyszę.
        --
        Naturalność, to bardzo trudna do utrzymania poza...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka