Dodaj do ulubionych

Piłka kopana

23.03.13, 06:46
Był mecz z Ukrainą, przegraliśmy u siebie 1:3.

Najfajniejszy komentarz jaki widziałem: "spokojnie, to specjalnie, to tylko zasłona dymna przed najważniejszym meczem z San Marino" smile

A pan Szpakowski przeszedł samego siebie - w trakcie meczu co najmniej kilkanaście razy namawiał na wysyłanie sms-ów i wygrywanie jakiegoś telefonu, chyba sony iksperia, oraz na głosowanie na "najlepszego piłkarza meczu".
Czyli już nie będzie komentowania meczu z pasją, jak niegdyś Ciszewski, a będzie komercja i namawianie co chwila na wysyłanie sms-ów?
Świat schodzi na psy?
WSTYD.
--
"Kapitan Marchewa pisząc listy strzelał przecinkami na oślep"
By Terry Pratchett.

forum.gazeta.pl/forum/f,103214,Forum_dla_marudnych.html
Obserwuj wątek
    • kapitan_marchewa Re: Piłka kopana 23.03.13, 06:55
      PS. Jeszcze jeden fajny komentarz: "..tak to jest jak w kadrze gra trzech ogarniętych z Borussii + reszta z okręgówki....:
      sad
      --
      By Terry Pratchett.

• kapitan_marchewa Re: Piłka kopana 23.03.13, 09:10
          A Szpakowski zamiast uczciwie komentować to namawia przez pół meczu na wysyłanie jakichś sms-ów i na jakąś komórkę sony iksperia.
          Sorry, no kurna - mecz czy handel i komercja?
          --
          By Terry Pratchett.

• kapitan_marchewa Re: Piłka kopana 23.03.13, 09:24
            Pozwolę sobie skopiować komentarz mojej znajomej:
            "..mój syn był na tym meczu. O jego wrażeniach opowiadać nie będę, ale powtórzył mi opinię zasłyszaną od innego kibica: ""Moje relacje z reprezentacją Polski, odkąd pamiętam, wyglądają tak jak między wierną żoną i nadużywającym przemocy mężem. I znowu dostałem po ryju..."
            --
            By Terry Pratchett.

• kapitan_marchewa Re: Piłka kopana 23.03.13, 09:28
              I jeszcze lepszy komentarz:

gnom_kartuski
              8 godzin temu

Oceniono 104 razy 82

dupy daliśmy, ale sporą kasiorkę odebraliśmy, za obijanie gruchy na boisku. I tak od meczu do meczu, a pod 300 metrową chatą w Magdalence stoi kolejne nowe Audi Q7 W12 albo R8. I kogo to obchodzi? Te same ryje na boisku, te samo ryje w studio, te same ryje nazywane "trenerami", a od fuksa 1974 roku jedyne co idzie, to onanizowanie się remisem z drużynami na poziomie Burkina Faso.

Viiiiiiivaaaa Boooolaaaandaaaaa!!
              aaa... no i PZPN.

Zlejmy raz czy drugi solidarnie mecze tzw/ "reprezentacji". Zero sprzedanych biletów, zero wykupionych gadżetów. Niech poczują nygusy, że ciepły mocz po nich płynie i na benzynę do Q7 już nie starcza.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pytanie brzmi - po co płacić aż taką kasę tym partaczom?
              --
              By Terry Pratchett.

• balamuk Re: Piłka kopana 23.03.13, 15:38
                Piłka kopana to dla mnie abstrakcja, zupełnie mnie nie interesuje. Ale rozumiem, że interesuje tłumy ludzi, którzy godzą się z wykorzystywaniem ich podatków na opłacanie pensji tzw. działaczy i innych rzeczy, które najwyraźniej nie przynoszą szalonych sukcesów sportowych. Pal diabli, staram się nie myśleć, na co moje podatki idą. Za to nie mogę nie myśleć o piłce nożnej jako o swojego rodzaju "kiełkownicy" bardzo nieprzyjemnej subkultury.
                Niedawno w Nowej Hucie zabili chłopaka. W jednym z artykułów pojawia się coś takiego: Kłótnię mogły też sprowokować sympatie kibicowskie. Z profilu Tomasza J. w portalu społecznościowym można się dowiedzieć, że często odwiedzał stronę fanów piłki nożnej kibice.net. Również z wpisów w internecie pod klipami do jego muzyki wynika, że był sympatykiem jednej z krakowskich drużyn piłkarskich.
                To kolejne wstrząsające morderstwo, jakie rozegrało się ostatnio na krakowskich ulicach. We wrześniu ubiegłego roku w pobliżu restauracji przy ul. Dobrego Pasterza od ciosów nożem zginął 32-letni Dariusz Dz. Mężczyznę na "ustawkę" przywołał SMS-em kolega, który w kinie spotkał kibica antagonistycznego klubu. Do krwawej bójki doszło tuż po seansie. W marcu ubiegłego roku przy ul. Wielickiej grupa kiboli kijami zatłukła na śmierć 18-latka .
                krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,13571748,Raper_pociety_nozami__Krwawy_final_osiedlowej_klotni.html#TRrelSST#ixzz2ON2z07KS
                Tak, wiem, trochę OT, ale dołuje mnie to jak cholera.
                • skuter44 Re: Piłka kopana 23.03.13, 17:53
                  Też nie podoba mi się subkultura kiboli. W gronie kiboli nie widzę ludzi inteligentnych,..... nie widzę kibiców. O kibicach nie mówi się i nie pisze a stanowią oni większość widzów stadionowych.
                  Kibole zaś stają się niebezpieczną grupą społeczną bo stają się bojówkarzami partii opozycyjnej, Walka z nimi jest niedostateczna.
                  • balamuk Re: Piłka kopana 23.03.13, 18:50
                    Właśnie o to mi chodzi. Wystarczy pooglądać dawne kroniki filmowe i popatrzeć, jak wyglądali kibice. Jak byli ubrani. Jak sie zachowywali. Że na mecze chodziły całe rodziny. Takie same archiwalne nagrania ogladam w Rumunii - i też nijak się mają do obecnej degrengolady. No rany, mój teść jest fanem piłki nożnej i wcale by mi nie przeszkadzało rodzinne wyjście na mecz, ale po prostu się boję...
                    • kapitan_marchewa Re: Piłka kopana 08.06.13, 10:59
                      Mecz z Mołdawią 07.06.2013 i remis 1:1
                      Chwała za Lewandowskiego głównie.
                      Plus Błaszczykowskiego.
                      U nich było widać walkę, reszta to dno..
                      --
                      By Terry Pratchett.

• skuter44 Re: Piłka kopana 10.06.13, 09:10
                        Pisałem - " Kibole zaś stają się niebezpieczną grupą społeczną bo są bojówkarzami partii opozycyjnej "

W porządnie organizowanej partii narodowej, na jej kongresie (w sobotę) też widzę grupę
                        typowych kiboli, wszędzie się wcisną. A może jest tak, że partie opozycyjne mają na nich zapotrzebowanie i zlecają im zadania (bo to siła mięsni i tępość umysłu - takich mozna skierować do kadej walki z przeciwnikiem politycznym.)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka