Dodaj do ulubionych

Samowola i żenada

12.04.16, 08:27
Bez wiedzy urzędników , bez żadnych pozwoleń , w sobotę , stanął i został odsłonięty z asystą wojskową , NA PODWÓRZU URZĘDU PREZYDENTA WARSZAWY - POMNIK-GŁAZ LECHA KACZYŃSKIEGO.

"Artystyczny" kicz, polityczny wstyd, policzek dla demokracji.
Granda w biały dzień.
Edytor zaawansowany
  • czuk1 12.04.16, 08:27
    natemat.pl/176949,przed-ratuszem-w-warszawie-nielegalnie-postawiono-pomnik-urzednicy-dowiedzieli-sie-o-tym-z-mediow
  • old.bear 13.04.16, 06:24
    Czuk, toż to prawo i sprawiedliwość. Prawo Kaduka i sprawiedliwość wg. chorego fuhrera.
  • czuk1 13.04.16, 07:02
    Puszczana jest informacja, że firer jest chory fizycznie . wink
  • old.bear 13.04.16, 07:31
    To wysoce prawdopodobne.
  • 1zorro-bis 13.04.16, 22:56
    witaj Czuku! Jak to milo byc wsrod normalnych ludzi....big_grin

--
    "taniec z gwiozdami, po....parysku"
  • czuk1 13.04.16, 23:10
    Też witam. Nas jest więcej niż oszołomionych. wink

--
    z netu: 25 października mieliśmy cofnąć zegarki o godzinę, a cofnęliśmy o 30 lat
  • 1zorro-bis 15.04.16, 18:26
    tak. Tylko oszolomy maja teraz waaaadze, i dzieki temu cala masa ich fanow na fora wylazla.big_grinczuk1 napisał:

> Też witam. Nas jest więcej niż oszołomionych. wink
    >

--
  • czuk1 15.04.16, 19:30
    Fora to nie wszystko, co najwyżej zapaszek lub smrodek. Ważna jest ogólna atmosfera społeczna a ona niekorzystanie pogarsza się. Już co trzeci pisowiec chwali KOD i kilkanaście procent ankietowanych pisowców chodzi na manifestacje organizowane przez KOD.
    Jeśli podałem inne liczby, niż ostatni sondaż .... proszę o wybaczenie.
  • 1zorro-bis 16.04.16, 12:30
    to powiedz mi jakim cudem DUDA ma tyle procent poparcia, ze jest na pierwszym miejscu w Polsce a PISdzielce sie 38 % dochrapaly? Albo Polacy zwariowali albo juz nic nie rozumiem.....smirk

--
  • czuk1 20.04.16, 16:50
    A Ty mnie - z kolei - odpowiedz mądralo . Jakim cudem 60 % normalnych obywateli jednego z kresowych miast, mojego grajdoła 80 tysięcznego ocenia na BDB i DB rząd Beaty Sz. ?

Wg mnie . smile wink
    1. AD ładnie mówi, ładną ma powierzchowność. Takich lubią kobiety . Wystarczy by tą miarką oceniło go
    35 % kobiet i żaden chłop i masz wynik. Ale przecież część chłopów ..... daje się ogłupić.
    2. Okazało się, że najbardziej do PiS przyciągnęły obietnice przedwyborcze. 500+ to dar masowy (choć
    groszowy) a dalsze w oczekiwaniu na realizację. W ten sposób wydłuża się okres wysokiego poparcia
    dla PiS. Przecież nie można zarzynać dojnej krowy.
    TK ? .... bez znaczenia dla przeciętnego Polaka.
    Demokracja ? .... "ony kradły i kraść bedu "

--
    ...."polityczni liderzy Polski i Węgier mówią, że chcą bronić narodowych interesów. Ale w interesie jakiego państwa jest zejście na boczny tor w Unii i NATO? - pyta były premier Belgii "
  • 1zorro-bis 27.04.16, 13:52
    ....""ony kradły i kraść bedu "big_grinbig_grinbig_grin
    I to Polska wlasnie.big_grin
    To mi sie z calego tekstu najbardziej podoba.big_grinbig_grinbig_grin

--
    "MSCICIEL - Sedzia, Prokurator, Kat - to wszystko niby ...ja! Ha, ha, ha!
  • kon.czi.ta 09.05.16, 09:00
    Z kolei moja rodzina i znajomi spod Poznania popierali Komorowskiego, bo chłop ładny i z wąsem. Premier Kopacz zaś była energiczna : )

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka