Dodaj do ulubionych

Marudzenia Polaków

30.01.17, 10:29
Tutaj marudzenie ustało. Czyżby to cudowny efekt programu 500+ ?
Nie sądzę. Brakuje marudera nr 1,takiego forumowego kaczora.

Przy okazji . Na co dzień mamy wiele powodów do wkurzania się.

Na pytanie - Co cię denerwuje? - odpowiada dziewczyna:
Mnie irytuje na ten przykład wiele rzeczy.
W domu
Źle pościelone łóżka, niepotrzebnie włączony telewizor/światło. Porozrzucane ubrania, "nic nie robienie" mojej matki, włączanie telewizora w środku nocy (często słyszę, wystarczająco głośno jest). Przyjdzie co do czego to strasznie mnie wkurza wiele rzeczy. Nawet źle zasłonięte okno, źle postawiony kwiat, przesunięty dywan, "bajzel" w lodówce, źle ustawione produkty żywnościowe w szafkach, krzywo ustawione talerze.
W szkole
Gdy ktoś ma coś na twarzy (rzęsę np.), jeśli ma ubrudzone ubranie, źle zawiązane sznurówki, pogniecione ubrania. A jak ktoś nie ma pościelonego łóżka, syf na krześle/fotelu - nie usiądę. Nie ma opcji.
W zachowaniu
Denerwuje mnie.. hm.. pisanie: kisskiss xd...; p;d <- irytuje mnie to, że nie wiem! Brak poprawności ortograficznej, brak kropek, brak wielkiej litery na początku zdania. Tzw. sztuczne mówienie, sztuczne zachowanie, naiwność + nienawidzę ciekawskich osób, albo osób nachalnych, które 100 razy o to samo pytają "bo może jednak".
Jestem ciekawa co was denerwuje. big_grin
------------------------------------- Zuzię denerwuje co innego
Dużo rzeczy mnie denerwuje.
Przede wszystkim cechy takie jak: chamstwo, głupota, zawiść, przemądrzałość, samouwielbienie i pewne zachowania: traktowanie ludzi źle, wyśmiewanie się z innych, dręczenie słabszych.
Denerwuje mnie też jak czegoś nie potrafię, jak mi wyskakują pryszcze( wiem, to głupie). Denerwuje mnie jak ktoś narzuca komuś swoje zdanie, denerwuje mnie pustota niektórych ludzi, przechwalanie się ile to się nie wypiło. Niekiedy denerwuje mnie jak coś jest krzywo, nierówno postawione, albo leży nie na miejscu. Wiem, że może się wydać idiotyczne, ale denerwuje mnie to jak mnie palec od stopy boli. Denerwuje mnie jak ktoś nie używa znaków interpunkcyjnych, jak ktoś pisze z małej litery wyraz, które powinien pisać z dużej, jak ktoś nie robi odstępu po znaku interpunkcyjnym, jak ktoś pisze jak pokemon. Denerwuje mnie jak ktoś się do mnie wtrąca i mówi jaka to jestem nie wychowana, a nie widzi wad u swoich dzieci. Denerwuje mnie jak ktoś patrzy co robię na kompie. Strasznie dużo rzeczy mnie denerwuje.
--------------------------------------------
PS. Kurcze. A mnie nic nie denerwuje. Mógłbym żyć tak sobie .... i sto lat.
Jadę ostro i wiem, że ściana jest blisko.
Edytor zaawansowany
  • 11.09.17, 14:54
    Mnie irytują wszechobecne anglicyzmy.
  • 13.09.17, 18:46
    odczepcie_sie napisał(a):

> Mnie irytują wszechobecne anglicyzmy.

Jeżeli tylko to Ciebie irytuje, to jesteś szczęśliwym człowiekiem.

--
    A ziemia toczy, toczy swój garb uroczy,toczy się los.
  • 13.09.17, 18:50
    Mnie denerwuje wiele rzeczy, ale czy warto o tym pisać ?
    Przecież i tak to niczego nie zmieni, a rzeczywistość jak skrzeczy tak jeszcze długo będzie skrzeczała, nawet wszystkie PiS0wskie ''plus'' tego nie zmienią.

--
    A ziemia toczy, toczy swój garb uroczy,toczy się los.
  • 15.10.17, 14:28
    Mnie irytują politycy i meteorolodzy, albowiem zawsze kłamią.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.