Dodaj do ulubionych

Sklepy ze zdrową żywnością w necie

29.09.11, 15:43
Chciałam stworzyć listę sklepów, w których robimy zakupy w necie.
Ja robię głównie na allegro: kupuję pestki dyni , orzechy i przyprawy od sprzedawców, co sprawdziłam, że maja sezonowe produkty czyli np dynie z 2011 roku itp.
Podaję:
kkondzikk allegro
a Wy?

--
MMS Gallery
Jesteś tym co jesz
Blog Wellness by Magda
Obserwuj wątek
    • dydonka Re: Sklepy ze zdrową żywnością w necie 10.06.19, 13:22
      Biogo.pl to bardzo prężnie rozwijający się sklep ze zdrową żywnością. Asortyment jest bardzo bogaty, dzięki czemu można znaleźć wysokiej jakości produkty różnego typu - od produktów spożywczych, poprzez przyprawy, naturalne suplementy a także proste kosmetyki i wiele więcej. Polskie i zagraniczne marki - dzięki czemu dostępnych opcji jest bardzo wiele. Sama zaopatruję się w tym miejscu, ponieważ ceny są bardzo przystępne. Można zaopatrzyć się zarówno w ziółka do przygotowywania prozdrowotnych naparów, jak również w bardzo popularne super foods.

Wysokiej jakości zdrowa żywność sklep proponuje w bardzo wielu wariantach - również wegańskich, bezglutenowych oraz ekologicznych. Strona uporządkowana jest bardzo przejrzyście, dzięki czemu zakupy za każdym razem można zrobić szybko i sprawnie. Z tego, co wiem zdrowa żywność we Wrocławiu dostępna jest również w sklepie stacjonarnym. Wysyłka jest wygodna, bo nie trzeba poświęcać czasu na wyjście do sklepu, ale jeśli ktoś ma możliwość dojazdu, z pewnością powinien skorzystać :) Bardzo polecam, świetny sklep

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka