Dodaj do ulubionych

Środki na odchudzanie

23.04.12, 18:58
Straszną trudność sprawia mi zrzucenie paru kilogramów dlatego postanowiłam zacząć czymś wspomagać moją dietę, ale kompletnie nie wiem czym, tyle teraz tego wszystkiego jest na rynku, więc proszę Was o radę. Słyszałam o tabletkach Actislimfa. Brała je moja koleżanka. Ponoć są świetne. Co o ty sądzicie ?Jakie środki na odchudzanie byście poleciły?
Obserwuj wątek
    • mmsgallery Re: Środki na odchudzanie 30.05.12, 17:55
      No ja osobiście nie jestem za żadnymi "środkami" na odchudzanie. Jestem za chudnięciem naturalnie :)
      Czyli dieta redukcyjna - zmniejszenie ilości kalorii i trochę ćwiczeń.
      Jak sobie radzić z napadami głodu?
      Jak sobie radzić z ochotą na słodycze?
      Jak się najeść do syta i nie wracać do lodówki?
      Dla mnie to zdrowe posiłki, warzywa strączkowe, orzechy, kasze itp oraz w razie potrzeby koktajle białkowe.
      --
      MMS Gallery
      Jesteś tym co jesz
      Blog Wellness by Magda
    • fatima86 Re: Środki na odchudzanie 24.05.13, 11:25
      Actislimfa to ja nie stosowałam ale stosowałam inne tabletki na odchudzanie bo wcześniej to sobie nie dawałam rady ze schudnięciem a teraz już tak :) Pracuję w biurze i nie mam za dużo ruchu. Mi koleżanka z sąsiedniego boksu poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, można je kupić na allegro. Po nich schudłam 7 kilogramów już po miesiącu odchudzania. Do tego zwiększyłam ilość posiłków z 3 do 5 dziennie małych porcji. Więc nie było tak ciężko a przynajmniej bez jakiś głodówek czy drakońskich diet których trzeba się ściśle trzymać ;)
      • mmsgallery Re: Środki na odchudzanie 26.05.13, 19:55
        Proszę o podanie składu tabletek, bo na tym forum polecamy tylko naturalne środki.
        Moja mama która ma 60+ i nie może się ruszać więcej także dzwni do mnie z pytaniem o jakiś nowy środek na odchudzanie.
        Jak zaczynamy to analizować to się okazuje, że to kolejne naciąganie.
        Czy to ma ograniczyć w sposób sztuczny apetyt? Jeżeli tak to to może być niebezpieczne.
        Czy stosowałaś już dietę redukcyjną do swojego wieku i wzrostu i nie było efektów? (1200-1500 kal w zależności od wieku i wagi, tabelki są w internecie)
        Jestem oczywiście za wspomaganiem odchudzania w sposób naturalny -czyli tym co może pomóc ograniczyć jedzenie w diecie redukcyjnej, zwiększyć energię do ćwiczen itp.

--
        Blog o zdrowym odżywianiu i odchudzaniu
    • michalwrzosek Re: Środki na odchudzanie 19.09.19, 16:20
      Nie ma potrzeby i przede wszystkim nie ma sensu wspomagać się środkami na odchudzanie. Konieczne do schudnięcia jest utrzymywanie deficytu energetycznego. Dieta powinna być dobrze zbilansowana, tak, abyś nie odczuwała głodu, wtedy będziesz w stanie na niej wytrwać. Do tego wprowadzenie aktywności fizycznej i na pewno zobaczysz efekty. W zdrowy i długotrwały sposób. Pozdrawiam, Michał Wrzosek

--
      Michał Wrzosek - dietetyk

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka