Dodaj do ulubionych

PiS aresztuje opozycjoniste o swicie

14.02.18, 09:23
wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23021131,wladyslaw-frasyniuk-zatrzymany-znow-przyszli-po-niego-o-swicie.html#Z_MT2
PiS, na ktorego czele stoi niejaki Jaroslaw Kaczynski, ktory 13 grudnia 1981 spal do poludnia, ktory nigdy nie byl internowany, aresztuje poprzez sluzby podlegle swoim slugusom Wladyslawa Frysyniuka, ktory za dzialalnosc opozycyjna w PRLu siedzial w wiezieniu.

Edytor zaawansowany
  • astra18 14.02.18, 09:47
    maria421 napisała:

> wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23021131,wladyslaw-frasyniuk-zatrzymany-znow-przyszli-po-niego-o-swicie.html#Z_MT2
    > PiS, na ktorego czele stoi niejaki Jaroslaw Kaczynski, ktory 13 grudnia 1981 sp
    > al do poludnia, ktory nigdy nie byl internowany, aresztuje poprzez sluzby podle
    > gle swoim slugusom Wladyslawa Frysyniuka, ktory za dzialalnosc opozycyjna w PRL
    > u siedzial w wiezieniu.

Bo prawo jest jednakowe dla wszystkich obywateli oprocz Frasyniuka.
    Usmiech nie schodzil z jego twarzy.
    Szybko poszlo,kodziarze i "obywatele" z trojzebem nie zdazyli rozwinac transparentow i zawolac bandy Farmazona na ratunek Wladkowi, a ten juz z powrotem w domu.
    Na drugie sniadanie .
    >
  • maria421 14.02.18, 12:51
    astra18 napisał:

> Bo prawo jest jednakowe dla wszystkich obywateli oprocz Frasyniuka.

Raczej oprocz Kaminskiego et consortes ulaskawionych przed wyrokiem.
    Albo oprocz Kaczynskiego ktory, poprzez podlegly mu PiS, wprowadzil najpierw prawo ad personam dotyczace tzw. "zgromadzen cyklicznych" zeby moc odprawiac swoje chore miesiecznice, a ostatnio, bezprawnie, zajal plac Pilsudskiego w Warszawie.

> Usmiech nie schodzil z jego twarzy.

Usmiech wyzszosci nad tchorzem Kaczynskim , ktory nie dosc ze w stanie wojennym byl NIKIM, to teraz nie rusza sie bez licznej ochrony , i co miesiac chroni sie za kilometrowymi barierkami , ze o snajperach nie wspomne.

> Szybko poszlo,kodziarze i "obywatele" z trojzebem nie zdazyli rozwinac transpar
    > entow i zawolac bandy Farmazona na ratunek Wladkowi, a ten juz z powrotem w dom
    > u.
    > Na drugie sniadanie .

PiS chcial miec spektakl- to mial spektakl.
    Te kamery filmujace wyprowadzenie Frasyniuka w kajdankach to chyba PiS poslal, nie ?

• astra18 14.02.18, 13:24
    maria421 napisała:

>
    >
    >
    > > Usmiech nie schodzil z jego twarzy.
    >
    > Usmiech wyzszosci nad tchorzem Kaczynskim

Kaczynski go wyprowadzal?:)

ktory nie dosc ze w stanie wojennym
    > byl NIKIM, to teraz nie rusza sie bez licznej ochrony ,

Frasyniuk ma swojego Farmazona:)

>
    > PiS chcial miec spektakl- to mial spektakl.

Frasyniuk chcial miec spektakl, marny ale zawsze cus:)

> Te kamery filmujace wyprowadzenie Frasyniuka w kajdankach to chyba PiS poslal,
    > nie ?
    >
    I dlatego natychmiast film ukazal sie w TVN24?:)
  • maria421 14.02.18, 13:51
    astra18 napisał:

> Kaczynski go wyprowadzal?:)

Mam nadzieje ze widzial ten usmiech.

> Frasyniuk ma swojego Farmazona:)

Kaczynski ma tylko kota.

> Frasyniuk chcial miec spektakl, marny ale zawsze cus:)

To Frasyniuk te kamery zamowil?

> I dlatego natychmiast film ukazal sie w TVN24?:)

To byly kamery TVN? Kto im dal cynk ze ida z kajdankami po Frasyniuka?
  • astra18 14.02.18, 14:00
    maria421 napisała:

>
    > Mam nadzieje ze widzial ten usmiech.

Przeciez wiadomo ze Frasyniuk po to to robi,zeby pokazac swoja "niezlomnisc":)
    Tylki durne lemingi dzis placza i wyja.A ten ma ubaw.

>
    > > Frasyniuk ma swojego Farmazona:)
    >
    > Kaczynski ma tylko kota.

Lepszy kot niz farmazon:)
    >

> To Frasyniuk te kamery zamowil?

A ja tam nie wiem,to Ty z gory wiesz kto zamowil.
    >
    > > I dlatego natychmiast film ukazal sie w TVN24?:)
    >
    > To byly kamery TVN?

Napisalam gdzie od razu ukazal sie material,czytaj ze zrozumieniem.

• maria421 14.02.18, 14:32
    astra18 napisał:

> Przeciez wiadomo ze Frasyniuk po to to robi,zeby pokazac swoja "niezlomnisc":)
    > Tylki durne lemingi dzis placza i wyja.A ten ma ubaw.

A durne PiSiory mysla ze mu pokazaly kto tu rzadzi.

> Napisalam gdzie od razu ukazal sie material,czytaj ze zrozumieniem.

Pytalam na czyje zamowienie tam byly.

>
    >
    >
    >
  • astra18 14.02.18, 14:40
    maria421 napisała:

>
    > A durne PiSiory mysla ze mu pokazaly kto tu rzadzi.

Kazdy by zostal doprowadzony do prokuratury,jesli wczesniej uchylalby sie od stawiennictwa.

>
    > > Napisalam gdzie od razu ukazal sie material,czytaj ze zrozumieniem.
    >
    > Pytalam na czyje zamowienie tam byly.
    >
    To nie do mnie pytanie.
    Ale sobie dopisuj co Ci fantazje z Twojej rozpalonej glowki podpowiadaja.

> >
    > >
    > >
    > >
  • maria421 14.02.18, 14:46
    astra18 napisał:

> Kazdy by zostal doprowadzony do prokuratury,jesli wczesniej uchylalby sie od st
    > awiennictwa.

Pytanie tylko czy wobec kazdego prokuratura wszczyna takie samo postepowanie za takie samo przestepstwo jak wobec Frasyniuka.

> To nie do mnie pytanie.
    > Ale sobie dopisuj co Ci fantazje z Twojej rozpalonej glowki podpowiadaja.

To raczej Twoje fantazje Ci podpowiadaly ze musial byc to TVN , skoro w TVN ukazalo sie nagranie. Ale bylo to nagranie robione przez Frasyniukowa..

• astra18 14.02.18, 14:58
    maria421 napisała:

>
    > Pytanie tylko czy wobec kazdego prokuratura wszczyna takie samo postepowanie za
    > takie samo przestepstwo jak wobec Frasyniuka.

Skoro powolujesz sie na "wspanialy" przyklad "niesprawiedliwosci" za rzadow PiS wg Wkrr,to przyklad Kolakowskiej jest dowodem ze wobec kazdego.
    Poza tym kodziarze czy ci obywatele,wezwani za zaklocanie manifestacji,jakos sie stawiali w prokuraturze,tylko Wlaaaadzio jest ponad i zachcialo mu sie pokozaczyc.
    I marnie to wychodzi.
    >
    > > To nie do mnie pytanie.
    > > Ale sobie dopisuj co Ci fantazje z Twojej rozpalonej glowki podpowiadaja.
    >
    > To raczej Twoje fantazje Ci podpowiadaly ze musial byc to TVN , skoro w TVN uka
    > zalo sie nagranie.

Ja tego nie podpowiedzialam tylko stwierdzilam fakt.

Ale bylo to nagranie robione przez Frasyniukowa..
    >
    I w tym "panstwie bezprawia" nikt jej nie wyrwal telefonu?no coz za przeoczenie:)
  • maria421 14.02.18, 15:06
    astra18 napisał:

> Skoro powolujesz sie na "wspanialy" przyklad "niesprawiedliwosci" za rzadow PiS
    > wg Wkrr,to przyklad Kolakowskiej jest dowodem ze wobec kazdego.

Dlaczego uciekasz od odpowiedzi na pytanie o Blaszczaka reagujacego roznie na dwie takie same sytuacje?

> Poza tym kodziarze czy ci obywatele,wezwani za zaklocanie manifestacji,jakos si
    > e stawiali w prokuraturze,tylko Wlaaaadzio jest ponad i zachcialo mu sie pokoza
    > czyc.
    > I marnie to wychodzi.

Takim jak Frasyniuk, ktorego pogardliwie "Wlaaadziem" nazywasz, Polska zawdziecza wolnosc. Kaczynskiemu Polska nie zawdziecza NIC, a Ty go uwielbiasz bo dalas sobie wmowic ze to "maz stanu" .
  • astra18 14.02.18, 15:24
    maria421 napisała:

>
    > Dlaczego uciekasz od odpowiedzi na pytanie o Blaszczaka reagujacego roznie na d
    > wie takie same sytuacje?

Dlaczrgo powolujesz sie na przyklad Kolakowskiej skoro dziewczyna ma zarzuty?
    >
    >
    >
    > Takim jak Frasyniuk, ktorego pogardliwie "Wlaaadziem" nazywasz, Polska zawdziec
    > za wolnosc.

I z tego powodu ma byc bezkarny???
    Ciekawa koncepcja "panstwa prawa".

Kaczynskiemu Polska nie zawdziecza NIC

, a Ty go uwielbiasz bo dalas
    > sobie wmowic ze to "maz stanu" .

Mario,mnie naprawde nie interesuje Twoje uwielbienie dla poprzedniej wladzy,ktorej skutki dzialan i tak na wlasnej skorze nie doswiadczylas wiec nie smuc mi takim glupim tekstem.
    Poza tym znowu z glowki Ci paruja jakies fantazje i wymyslasz cos na temat tego co sobie dalam wmowic.Nigdy tak nie twierdzilam wiec nie lgaj.

• maria421 14.02.18, 15:46
    astra18 napisał:

> Dlaczrgo powolujesz sie na przyklad Kolakowskiej skoro dziewczyna ma zarzuty?

Ile razy mam powtarzac zeby do Ciebie dotarlo, ze sytuacja jest taka sama? Ze w obu przypadkach chodzilo o stawianie oporu policji?
    Ile razy mam jeszcze pisac zebys zrozumiala, ze po akcji wobec Kolakowskiej Blaszczak publicznie krytykowal polocje, a po innych takich samych akcjach nie?

> I z tego powodu ma byc bezkarny???
    > Ciekawa koncepcja "panstwa prawa".

W PRLu Frasyniuk tez lamal prawo... Kaczynski, z tego co mi wiadomo, byl posluszny PRLowskiemu prawu.

> Mario,mnie naprawde nie interesuje Twoje uwielbienie dla poprzedniej wladzy,kto
    > rej skutki dzialan i tak na wlasnej skorze nie doswiadczylas wiec nie smuc mi t
    > akim glupim tekstem.

No tak, wedlug PiSowskiej logiki, kto nie kocha Kaczynskiego, ten musi Tuska kochac :-)

I nie wyjezdzaj mi tu z tepa propaganda o "skutkach dzialan poprzedniej wladzy" ktore Polacy na wlasnej skorze odczuwali, o tej "Polsce w ruinie" bo to jest smieszne.

> Poza tym znowu z glowki Ci paruja jakies fantazje i wymyslasz cos na temat tego
    > co sobie dalam wmowic.Nigdy tak nie twierdzilam wiec nie lgaj.

Wszystko co tu piszesz swiadczy o tym, ze mam racje.

>
  • maria421 14.02.18, 16:12
    Kaczynski tez sie nie stawia :

www.rmf24.pl/fakty/polska/news-jaroslaw-kaczynski-po-raz-drugi-nie-stawil-sie-na-posiedzeni,nId,2519306
    Wiem, Komisja Etyki to nie prokuratura, ale to tak dla zilustrowania ze jednak nie wszyscy w Polsce sa rowni wobec prawa.

Kaczynski jest najrowniejszy.
  • astra18 14.02.18, 18:45
    maria421 napisała:

> Kaczynski tez sie nie stawia :
    >
    > www.rmf24.pl/fakty/polska/news-jaroslaw-kaczynski-po-raz-drugi-nie-stawil-sie-na-posiedzeni,nId,2519306
    > Wiem, Komisja Etyki to nie prokuratura, ale to tak dla zilustrowania ze jednak
    > nie wszyscy w Polsce sa rowni wobec prawa.

:)))))
    A po co miał przyjść skoro wiadomo było że posła Długiego nie będzie i komisja nie będzie rozpatrywać sprawy???
    >
    > Kaczynski jest najrowniejszy.

Kaczyński to, śramto, tamto, ...:)
  • maria421 14.02.18, 19:09
    astra18 napisał:

> maria421 napisała:
    >
    > > Kaczynski tez sie nie stawia :
    > >
    > > www.rmf24.pl/fakty/polska/news-jaroslaw-kaczynski-po-raz-drugi-nie-stawil-sie-na-posiedzeni,nId,2519306
    > > Wiem, Komisja Etyki to nie prokuratura, ale to tak dla zilustrowania ze j
    > ednak
    > > nie wszyscy w Polsce sa rowni wobec prawa.
    >
    > :)))))
    > A po co miał przyjść skoro wiadomo było że posła Długiego nie będzie i komisja
    > nie będzie rozpatrywać sprawy???

No prosze, juz Kaczynskiego rozgrzeszylas.
  • astra18 14.02.18, 19:13
    maria421 napisała:

> No prosze, juz Kaczynskiego rozgrzeszylas.

Sam Mieszkowski zdecydował o odroczenie posiedzenia.
    Do pustych krzeseł miał przyjść???
    Stuk puk - jest tam kto, lub coś?:)
  • maria421 14.02.18, 19:28
    astra18 napisał:

> Sam Mieszkowski zdecydował o odroczenie posiedzenia.
    > Do pustych krzeseł miał przyjść???
    > Stuk puk - jest tam kto, lub coś?:)

Ale to nie byl pierwszy raz kiedy Kaczynski sie nie pojawil....
  • astra18 14.02.18, 19:43
    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
    >
    > > Sam Mieszkowski zdecydował o odroczenie posiedzenia.
    > > Do pustych krzeseł miał przyjść???
    > > Stuk puk - jest tam kto, lub coś?:)
    >
    > Ale to nie byl pierwszy raz kiedy Kaczynski sie nie pojawil....

A który? 71??
  • maria421 14.02.18, 19:48
    astra18 napisał:

> A który? 71??

Nawet jakby to byl 71 raz, to i tak bys go usprawiedliwila, nie?
  • astra18 14.02.18, 19:51
    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
    >
    >
    > > A który? 71??
    >
    > Nawet jakby to byl 71 raz, to i tak bys go usprawiedliwila, nie?

Nie. Więc który raz pytam.
  • maria421 14.02.18, 20:09
    astra18 napisał:

> Nie. Więc który raz pytam.

Poszukaj sobie, jezeli jeszcze tego nie zrobilas.

Zaraz zaczyna sie fajny film w TV.

Dobranoc.
  • astra18 14.02.18, 20:12
    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
    >
    > > Nie. Więc który raz pytam.
    >
    > Poszukaj sobie, jezeli jeszcze tego nie zrobilas.

nie muszę szukać, skoro twierdzisz ze kolejny raz to znaczy ze "kolejny raz" to fake news kolejny raz?:)
  • astra18 14.02.18, 18:37
    maria421 napisała:

> Ile razy mam powtarzac zeby do Ciebie dotarlo, ze sytuacja jest taka sama? Ze w
    > obu przypadkach chodzilo o stawianie oporu policji?

To nie powołuj się na argumenty Wkrr że nie ma równości wobec prawa w tych obydwu przypadkach. Kołakowska dostała zarzuty i Frasyniuk.

> Ile razy mam jeszcze pisac zebys zrozumiala, ze po akcji wobec Kolakowskiej Bla
    > szczak publicznie krytykowal polocje, a po innych takich samych akcjach nie?

Po interwencji rodziny Kołakowskiej - twierdzono że została pobita przez policję - Błaszczak nakazał sprawdzenie tego. I nie stwierdzono uchybień w działaniach policji.
    Co Ci się dalej nie zgadza?
    >
    > > I z tego powodu ma byc bezkarny???
    > > Ciekawa koncepcja "panstwa prawa".
    >
    > W PRLu Frasyniuk tez lamal prawo... Kaczynski, z tego co mi wiadomo, byl poslus
    > zny PRLowskiemu prawu.

To nie jest odpowiedź na pytanie - niektórzy kodziarze też dostali wezwanie do prokuratury w sprawie zakłócania legalnych manifestacji, też twierdzili że działali w słusznej sprawie, jednak stawili się na przesłuchanie.
    Jeszcze nie zapisano w prawie karnym że Frasyniuk jest wyłączony spod tego prawa.
    Jak chcesz dalej porównywać obecne czasy do PRLu, to ja porównam działania państwa w 2014 kiedy służby wchodziły do redakcji w celu zgarnięcia nośników, stawianie pzred sądem dziennikarzy za wykonywanie obowiązków, itd itd
    >

>
    > No tak, wedlug PiSowskiej logiki, kto nie kocha Kaczynskiego, ten musi Tuska ko
    > chac :-)

A gdzie tam widzisz słowo:Tusk?:) Kaczyńskiego masz w lodówce- to wiem, ale że Tuska tam usadziłaś?:)
    >
    > I nie wyjezdzaj mi tu z tepa propaganda o "skutkach dzialan poprzedniej wladzy"

Ja mam podstawy że tak pisać, Ty nie masz najmniejszych. Przetrzyj sobie "okienko" w komputerku, może lepiej będziesz widzieć.
    Więc hola hola z tym "wyjeżdżaniem".

>
    > > Poza tym znowu z glowki Ci paruja jakies fantazje i wymyslasz cos na tema
    > t tego
    > > co sobie dalam wmowic.Nigdy tak nie twierdzilam wiec nie lgaj.
    >
    > Wszystko co tu piszesz swiadczy o tym, ze mam racje.

Tak,tak, nawet sobie ubzdurałaś w chorych urojeniach że ci "contra" którzy przestali pisać nie mają argumentów:)
    A racji na pewno nie masz, nawet w tym wątku - żadne aresztowanie nie nastąpilo,jak alarmował tytuł wątku, który założyłaś; wszyscy, którzy nie stawią się na wezwanie prokuratury muszą spodziewać się wizyty policji w celu doprowadzenia na przesłuchanie.
    Nawet pan Władek.

TVN24: jest Władek po raz kolejny dziś:))))
    >
    >
    > >
  • maria421 14.02.18, 19:25
    astra18 napisał:

> To nie powołuj się na argumenty Wkrr że nie ma równości wobec prawa w tych obyd
    > wu przypadkach. Kołakowska dostała zarzuty i Frasyniuk.

O slowach Blaszczaka krytykujacego policje interweniujaca wobec Kolakowskiej nawet sie nie zajakniesz....

> Po interwencji rodziny Kołakowskiej - twierdzono że została pobita przez policj
    > ę - Błaszczak nakazał sprawdzenie tego. I nie stwierdzono uchybień w działaniac
    > h policji.
    > Co Ci się dalej nie zgadza?

To co pisalam- wybiorczosc Blaszczaka wobec interwencji policji.

> To nie jest odpowiedź na pytanie - niektórzy kodziarze też dostali wezwanie do
    > prokuratury w sprawie zakłócania legalnych manifestacji, też twierdzili że dzia
    > łali w słusznej sprawie, jednak stawili się na przesłuchanie.
    > Jeszcze nie zapisano w prawie karnym że Frasyniuk jest wyłączony spod tego praw
    > a.

Nie zapisano tez nigdzie w prawie, ze zwykly prezes partii moze ustanawiac sobie prawo ad personam. To tak dla przypomienia, bo chyba zapomnialas o co chodzilo w manifestacji w ktorej bral udzial Frasyniuk.

> Jak chcesz dalej porównywać obecne czasy do PRLu, to ja porównam działania pańs
    > twa w 2014 kiedy służby wchodziły do redakcji w celu zgarnięcia nośników, stawi
    > anie pzred sądem dziennikarzy za wykonywanie obowiązków, itd itd

Od kiedy obowiazkiem dziennikarza jest publikacja nielegalnych podsluchow?

> A gdzie tam widzisz słowo:Tusk?:)

Przeciez pisalas o poprzedniej wladzy, a Tusk stal na jej czele przez 7 lat.

> Kaczyńskiego masz w lodówce- to wiem, ale że Tuska tam usadziłaś?:)

Kaczynskiego to mam akurat zupelnie gdzie indziej. W lodowce moglby swym jadem cala zywnosc zatruc :-)

> Ja mam podstawy że tak pisać, Ty nie masz najmniejszych. Przetrzyj sobie "okien
    > ko" w komputerku, może lepiej będziesz widzieć.
    > Więc hola hola z tym "wyjeżdżaniem".

Ty nie jestes cala Polska.

> Tak,tak, nawet sobie ubzdurałaś w chorych urojeniach że ci "contra" którzy prze
    > stali pisać nie mają argumentów:)

Bo nie mieli. I Ty tez nie masz, choc czasami Cie podziwiam z jakim zapalem bronisz PiSu bez argumentow :-)

> A racji na pewno nie masz, nawet w tym wątku - żadne aresztowanie nie nastąpilo
    > ,jak alarmował tytuł wątku, który założyłaś; wszyscy, którzy nie stawią się na
    > wezwanie prokuratury muszą spodziewać się wizyty policji w celu doprowadzenia n
    > a przesłuchanie.
    > Nawet pan Władek.

Jeszcze raz pytam czy widzialas gdziekolwiek moje poparcie dla Frasyniuka za to ze nie stawil sie w prokuraturze.

• astra18 14.02.18, 19:42
    maria421 napisała:

>
    > O slowach Blaszczaka krytykujacego policje interweniujaca wobec Kolakowskiej na
    > wet sie nie zajakniesz....

Bo napisałam już wcześniej.

> Nie zapisano tez nigdzie w prawie, ze zwykly prezes partii moze ustanawiac sobi
    > e prawo ad personam.

Nie zapisano i nie ustnowiono.
    Kodziarze mogą sobie zarezerwować jeden dzień w miesiącu na swoje obchody sprzeciwu wobec władzy.

To tak dla przypomienia, bo chyba zapomnialas o co chodzil
    > o w manifestacji w ktorej bral udzial Frasyniuk.

Jakie to m znaczenie jeśli zachodzi podejrzenie złamania prawa?
    Kodziarze mogli przyjść na przesłuchanie a jaśnie pan Władek nie? Zapomniałas o tym?

>
    > Od kiedy obowiazkiem dziennikarza jest publikacja nielegalnych podsluchow?

A to jest zakazane?
    >
    > > A gdzie tam widzisz słowo:Tusk?:)
    >
    > Przeciez pisalas o poprzedniej wladzy, a Tusk stal na jej czele przez 7 lat.

Poprzednia władza to nie tylko Tusk, ale w sumie czemu nie????:)
    >
    > > Kaczyńskiego masz w lodówce- to wiem, ale że Tuska tam usadziłaś?:)
    >
    > Kaczynskiego to mam akurat zupelnie gdzie indziej.

A nie schodzi Ci z ust, ups...klawiatury każdego dnia.
    Wiec go wsadź tam gdze wg Ciebie zasługuje, bo jakoś tego nie widać po Twojej codziennej orce na forum:)

> > Ja mam podstawy że tak pisać, Ty nie masz najmniejszych. Przetrzyj sobie
    > "okien
    > > ko" w komputerku, może lepiej będziesz widzieć.
    > > Więc hola hola z tym "wyjeżdżaniem".
    >
    > Ty nie jestes cala Polska.

Nie jesteś, Ty tym bardziej.

>
    > Bo nie mieli.

Widzę że nadal bujasz w oparach swoich fantazji:)

I Ty tez nie masz,

Bujaj bujaj...:)

choc czasami Cie podziwiam z jakim zapalem bro
    > nisz PiSu bez argumentow :-)

To już jest jednostka chorobowa u Ciebie:)

> Jeszcze raz pytam czy widzialas gdziekolwiek moje poparcie dla Frasyniuka za to
    > ze nie stawil sie w prokuraturze.
    >
    To z czego powstał ten wątek alarmujący o "ARESZTOWANIU"?:)
    No widzisz Żabciu, to są te Twoje bzdety, które nazywasz "argumentami":)

P.S. A teraz mamy Władzia w TVN24 na kozetce u pani Pochanke:)

A nie mówiłam?
    Taki to PRL teraz mamy, że sobie biega pan Frasyniuk po stacjach tv,tak samo było wtedy no nie??I wtedy też go trzymali 10 minut, i jeszcze milicja pytała w samochodzie czy czuje się dobrze....:)
  • maria421 14.02.18, 20:08
    astra18 napisał:

> Bo napisałam już wcześniej.

I znow to samo... Nie napisalas nic, ale bedziesz sie upierac ze napisalas.

> Nie zapisano i nie ustnowiono.
    > Kodziarze mogą sobie zarezerwować jeden dzień w miesiącu na swoje obchody sprze
    > ciwu wobec władzy.

Ustawy o zgromadzeniach cyklicznych byla po to, zeby Kaczynski mogl obchodzic swoje chore miesiecznice, czyli byla to ustawa zrobiona dla JEDNEJ osoby.

> Jakie to m znaczenie jeśli zachodzi podejrzenie złamania prawa?

Manifestacja byla wlasnie PRZECIW lamaniu konstytucyjnego prawa do zgromadzen ustawa o zgromadzeniach cyklicznych.

> Kodziarze mogli przyjść na przesłuchanie a jaśnie pan Władek nie? Zapomniałas o
    > tym?

Ponownie pytam- widzialas zebym gdzies popierala decyzje Frasyniuka ?

> A to jest zakazane?

Nielegalne podsluchy sa nielegalne. Ale Ty mowilas przeciez o dziennikarzach "wykonujacych swoj obowiazek". Tak jakby do obowiazku dziennikarza nalezala publikacja nielegalnych podsluchow.

> A nie schodzi Ci z ust, ups...klawiatury każdego dnia.
    > Wiec go wsadź tam gdze wg Ciebie zasługuje, bo jakoś tego nie widać po Twojej c
    > odziennej orce na forum:)

Chcialabys zebym o nim nie pisala wcale albo tylko dobrze, tak?

> Nie jesteś, Ty tym bardziej.

Wiem dobrze jak sie ludziom zyje w Polsce, jak im sie zylo za czasow poprzednich rzadow , jak im sie zyje teraz, wiec mnie na PiSia propagande ze PO-PSl zostawily "Polske w ruinie" nie nabierzesz.

Widzę że nadal bujasz w oparach swoich fantazji:)

Widze ze nadal zamiast argumentow uzywasz zlosliwosci.

> To już jest jednostka chorobowa u Ciebie:)

Ty sie juz o moje zdrowie nie martw.

> To z czego powstał ten wątek alarmujący o "ARESZTOWANIU"?:)
    > No widzisz Żabciu, to są te Twoje bzdety, które nazywasz "argumentami":)

Nie myslalam ze bede musiala tlumaczyc ze tytul watku byl taki, jakim moglby byc naglowek w tabloidach nieprzychylnych PiSowi .... Tak MOZE wlasnie prasa komentowac to, co sie dzisiaj stalo.

Niezbyt jestes lotna :-)
  • astra18 14.02.18, 20:27
    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
    >
    > > Bo napisałam już wcześniej.
    >
    > I znow to samo... Nie napisalas nic, ale bedziesz sie upierac ze napisalas.

Znowu nie założyłaś okularów i upierasz się że nie napisałam. Normalny wykręt u Ciebie.

>
    > Ustawy o zgromadzeniach cyklicznych byla po to, zeby Kaczynski mogl obchodzic s
    > woje chore miesiecznice, czyli byla to ustawa zrobiona dla JEDNEJ osoby.

Więc kodziarze tez mogą sobie "zabukować" spędy cykliczne.
    >
    > > Jakie to m znaczenie jeśli zachodzi podejrzenie złamania prawa?
    >
    > Manifestacja byla wlasnie PRZECIW lamaniu konstytucyjnego prawa do zgromadzen u
    > stawa o zgromadzeniach cyklicznych.

To była kontrmanifestacja, taka sama jaką urządziła Kołakowska przeciw LGTB.
    Za co stanęła przed sądem.
    Wyjątek ma być dla kodziarzy i "obywateli"?

>
    > Ponownie pytam- widzialas zebym gdzies popierala decyzje Frasyniuka ?

POnownie pytam - to po co ten wątek założyłaś, z fake newsem o "aresztowaniu".
    >
    > > A to jest zakazane?
    >
    > Nielegalne podsluchy sa nielegalne.

Dla tego kto je zakłada. Np. Michnik któremu włos z głowy nie spadł.

Ale Ty mowilas przeciez o dziennikarzach "
    > wykonujacych swoj obowiazek". Tak jakby do obowiazku dziennikarza nalezala publ
    > ikacja nielegalnych podsluchow.

A nie nalezy informowanie?
    >

>
    > Chcialabys zebym o nim nie pisala wcale albo tylko dobrze, tak?

Nieee, tylko stwierdzam fakt:)
    >
    > > Nie jesteś, Ty tym bardziej.
    >
    > Wiem dobrze jak sie ludziom zyje w Polsce,

tak tak, nawet wiesz jak wyglądały warunki lokalowe w szkołach, nie przygotowanych do przyjęcia 6 latków:)

jak im sie zylo za czasow poprzednic
    > h rzadow

Co Ty nie powiesz?tak na codzień to odczuwałaś na własnej skórze?:)

>
    > Widzę że nadal bujasz w oparach swoich fantazji:)
    >
    > Widze ze nadal zamiast argumentow uzywasz zlosliwosci.

To nie złośliwości tylko oopis Twojej wybujałej wyobraźni.
    >
    > > To już jest jednostka chorobowa u Ciebie:)
    >
    > Ty sie juz o moje zdrowie nie martw.

Empatyczna jestem:)
    >
    > > To z czego powstał ten wątek alarmujący o "ARESZTOWANIU"?:)
    > > No widzisz Żabciu, to są te Twoje bzdety, które nazywasz "argumentami":)
    >
    > Nie myslalam ze bede musiala tlumaczyc ze tytul watku byl taki, jakim moglby by
    > c naglowek w tabloidach nieprzychylnych PiSowi ....

Dobra dobra, przepisałaś poranne nagłówki a teraz nie wiesz jak się z tego wykręcić.

Tak MOZE wlasnie prasa kome
    > ntowac to, co sie dzisiaj stalo.

A Ty za nią, zgodnie w własną opinią:)
    >
    > Niezbyt jestes lotna :-)

Nie trzeba być bardziej na Twoje stare, wyświechtane wykręty.
  • maria421 15.02.18, 09:24
    astra18 napisał:

> Znowu nie założyłaś okularów i upierasz się że nie napisałam. Normalny wykręt u
    > Ciebie.

Nie, to jest Twoja stara spiewka twierdzic ze cos juz napisalas zeby sie wykrecic od napisania.

> Więc kodziarze tez mogą sobie "zabukować" spędy cykliczne.

Tylko ze nie beda tego mogli zrobic zadnego 10 zadnego miesiaca przed palacem prezydenckim, bo to jest strefa zaanektowana przez Kaczynskiego.

> To była kontrmanifestacja, taka sama jaką urządziła Kołakowska przeciw LGTB.
    > Za co stanęła przed sądem.
    > Wyjątek ma być dla kodziarzy i "obywateli"?

Nie slyszalam zeby LDTB ustanowili dla siebie prawo do cyklicznej miesiecznej manifestacji ograniczajac tym samym prawa innych do manifestacji.

> POnownie pytam - to po co ten wątek założyłaś, z fake newsem o "aresztowaniu".

Mam sie Tobie tlumaczyc z przyczyn dla ktorych watki zakladam?????

> Dla tego kto je zakłada. Np. Michnik któremu włos z głowy nie spadł.

Michnik podsluchiwal sam siebie u siebie.

> A nie nalezy informowanie?

Informowanie w formie publikacji NIELEGALNYCH podsluchow?

> tak tak, nawet wiesz jak wyglądały warunki lokalowe w szkołach, nie przygotowan
    > ych do przyjęcia 6 latków:)

Tak tak, a do tego na poludniu Polski ludzie zywili sie upolowanymi psami zeby przezyc i dopiero rzad Szydlo sprawil ze im sie dobrze wiedzie.

> Co Ty nie powiesz?tak na codzień to odczuwałaś na własnej skórze?:)

Powiedz mi moze co sie zmienilo na lepiej przez te "dobra zmiane" oprocz tego ze niektorzy dostaja 500+? Kolejki u lekarzy sie skrocily? Lekarstwa stanialy? Wyposazenie szpitali sie polepszylo? Moze koszty zycia zmalaly?

> Dobra dobra, przepisałaś poranne nagłówki a teraz nie wiesz jak się z tego wykr
    > ęcić.

Ktory konkretnie poranny naglowek napisalam?

> Nie trzeba być bardziej na Twoje stare, wyświechtane wykręty.

Wiekszej kretaczki od Ciebie na tym forum nie ma.
  • astra18 15.02.18, 10:25
    maria421 napisała:
    >

>
    > > Więc kodziarze tez mogą sobie "zabukować" spędy cykliczne.
    >
    > Tylko ze nie beda tego mogli zrobic zadnego 10 zadnego miesiaca przed palacem p
    > rezydenckim, bo to jest strefa zaanektowana przez Kaczynskiego.

To sobie zabukuja 11. Tez nie pasuje?
    >
    >
    >
    > Nie slyszalam zeby LDTB ustanowili dla siebie prawo do cyklicznej miesiecznej m
    > anifestacji ograniczajac tym samym prawa innych do manifestacji.

Kto im ogranicza?przeciez stali z trabami w ustawowej odleglosci.

>
    > Mam sie Tobie tlumaczyc z przyczyn dla ktorych watki zakladam?????

A ja cos takiego sugerowalam???
    Skoro wyrazilqs swoje oburzenie na podstqwie fake newsa,to po co piszesz o wskazaniu miejsca w ktorym krytykujesz doprowadzenie WS do prokuratury...Juz sama nie wiesz jak sie wyplatac z wlasnych nog:)
    >
    >
    >
    > Michnik podsluchiwal sam siebie u siebie.

Nielegalnie.
    W KK nie ma rozroznienia co do miejsca.
    >
    > > A nie nalezy informowanie?
    >
    > Informowanie w formie publikacji NIELEGALNYCH podsluchow?

A prawo im tego zabrania?
    >

>
    > Tak tak, a do tego na poludniu Polski ludzie zywili sie upolowanymi psami zeby
    > przezyc i dopiero rzad Szydlo sprawil ze im sie dobrze wiedzie.
    >
    Ze co?????:))))))

>
    > Powiedz mi moze co sie zmienilo na lepiej przez te "dobra zmiane" oprocz tego z
    > e niektorzy dostaja 500+?

Poprawa warunkow zycia rodzin uwazasz za "oprocz tego"?? To wskazuje na Twoje dyletanctwo w temacie,usprawiedliwione miejscem zamieszkania i niemozliwosci obserwowania na co dzien tych warunkow.

Kolejki u lekarzy sie skrocily? Lekarstwa stanialy? W

Nie,kolejki sie nie skrocily,NFZ nie zostal zlikwidowany,jak zapowiadano,lekarstwa darmowe dla seniorow sa,dla mocih rodzicow stowa na miesiac w kieszeni zostaje,co dla nich jest odciazeniem w domowym budzecie.

> yposazenie szpitali sie polepszylo? Moze koszty zycia zmalaly?

A skad Ty masz wiedziec czy koszty zmalaly czy wzrosly???

>
    >
    > Ktory konkretnie poranny naglowek napisalam?

Przrciez sama napisalas ze wzielas z pierwszych doniesien o " aresztowaniu":)
    >
    >
    > Wiekszej kretaczki od Ciebie na tym forum nie ma.

Nie smiem stawac w blokach w tej konkurencji z Toba.

Lzawy temat nt wczorajszej go....burzy pt: aresztowanie opozycjinisty uwazam za wyczerpany.
    Kurz po nim dzis nie pozostal:)
  • wkkr 14.02.18, 13:08
    astra18 napisał:

> maria421 napisała:
    >
    > > wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23021131,wladyslaw-frasyniuk-zatrzymany-znow-przyszli-po-niego-o-swicie.html#Z_MT2
    > > PiS, na ktorego czele stoi niejaki Jaroslaw Kaczynski, ktory 13 grudnia 1
    > 981 sp
    > > al do poludnia, ktory nigdy nie byl internowany, aresztuje poprzez sluzby
    > podle
    > > gle swoim slugusom Wladyslawa Frysyniuka, ktory za dzialalnosc opozycyjna
    > w PRL
    > > u siedzial w wiezieniu.
    >
    > Bo prawo jest jednakowe dla wszystkich obywateli oprocz Frasyniuka.
    > Usmiech nie schodzil z jego twarzy.
    > Szybko poszlo,kodziarze i "obywatele" z trojzebem nie zdazyli rozwinac transpar
    > entow i zawolac bandy Farmazona na ratunek Wladkowi, a ten juz z powrotem w dom
    > u.
    > Na drugie sniadanie .
    > >
    ======================
    Prawo jednakowe dla wszystkich?
    A co powiesz o policjantach którzy torturowali Igora? Nawet jednej minuty nie siedzieli za kratkami!
    A co z senatorem Kogutem? Koledzy z PiS nie pozwolili go posadzić (Ziobro który chciał go posadzić nie jest z PiS).
    A co z córką pisowskiej radnej z Gdańska? Dziewucha stawiała czynny opór Policjantom, biła i to policjanci mieli nieprzyjemności z powodu zatrzymania a nie ona!
    A co z organizatorami Marszu Niepodległości którzy dopuścili do tego ze na czele marszu szli ludzie z rasistowskimi transparentami? Włos z głowy im nie spadł!
    Dlatego nie chrzań o prawie równym dla wszystkich.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • astra18 14.02.18, 13:31
    wkkr napisał:

>
    > ======================
    > Prawo jednakowe dla wszystkich?
    > A co powiesz o policjantach którzy torturowali Igora? Nawet jednej minuty nie s
    > iedzieli za kratkami!

A to od razu idzie sie za.kratki czy najpierw jest sprawa sadowa?

> A co z senatorem Kogutem? Koledzy z PiS nie pozwolili go posadzić

..Rulewski tez nie z PiS .

> A co z córką pisowskiej radnej z Gdańska? Dziewucha stawiała czynny opór Policj
    > antom, biła i to policjanci mieli nieprzyjemności z powodu zatrzymania a nie on
    > a!

Dziewucha ma sprawe sadowa.

> A co z organizatorami Marszu Niepodległości którzy dopuścili do tego ze na czel
    > e marszu szli ludzie z rasistowskimi transparentami? Włos z głowy im nie spadł!

Sprawa jest w prokuraturze.
    Frasyniuk nie siedzi,od 8 lata po mediach i nadal twierdzi ze bedzie lamac prawo.

> Dlatego nie chrzań o prawie równym dla wszystkich.

Zanim zaczniesz chrzanic to sie dowiedz.
    Jeszcze w KK nie ma zapisu ze opizycjonisci ,lamiacy orawo,nie podlegaja przepisom karnym.
    >
  • maria421 14.02.18, 13:59
    Astra, Wkkr przedstawil Ci rozne przyklady "rownosci prawa" za czasow PiS, majbardziej podobnym do przypadku Frasyniuka jest przepadek corki radnej PiS.

Wtedy Blaszczak tak zareagowal :

Kontrolę policyjnej interwencji zapowiedział szef MSWiA Mariusz Błaszczak. Według niego "policja pokazała, że jest silna wobec słabych".

Czytaj więcej: www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/maria-kolakowska-corka-radnej-pis-odpowie-za-zaklocanie-spokoju-bedzie-kontrola-w-policji-video,10027562/

Niczego podobnego Blaszczak nie mowil o interwencji policji w czasie blokady miesiecznicy.

Nie widzisz stronniczosci wladzy?

• astra18 14.02.18, 14:44
    maria421 napisała:

> Astra, Wkkr przedstawil Ci rozne przyklady "rownosci prawa" za czasow PiS, majb
    > ardziej podobnym do przypadku Frasyniuka jest przepadek corki radnej PiS.

No i corka radnej ma zarzuty,dlaczego Frasyniuk ma ich nie miec?
    >
    >
    >
    >

>
    > Niczego podobnego Blaszczak nie mowil o interwencji policji w czasie blokady mi
    > esiecznicy.

Policja ma zarzuty ws interwencji w przypadku Kolakowskiej?
    >
    > Nie widzisz stronniczosci wladzy?

Nie widzisz ze Frasyniuk stawia sie ponad prawem?
    >
  • maria421 14.02.18, 15:01
    astra18 napisał:

> No i corka radnej ma zarzuty,dlaczego Frasyniuk ma ich nie miec?

Mialas mi powiedziec dlaczego Blaszczak roznie potraktowal dwie takie same sytuacje.

> Policja ma zarzuty ws interwencji w przypadku Kolakowskiej?

Kpisz czy o droge pytasz? Policja Zielnskiego , kryta po mordzie na Stachowiaku, mogla by miec jakies zarzuty za interwencje wobec protestujacych?

> Nie widzisz ze Frasyniuk stawia sie ponad prawem?

Ty nie widzisz jak PiS stawia swoich ponad prawem. Nie widzialas jak Duda ponad prawem ulaskawil Kaminskiego przed wyrokiem. Nie widzisz jak Kaczynski ustawia sobie prawa dla swojej wlasnej potrzeby. Nie widzisz jak bezprawnie zajmuje najwazniejszy plac w Warszawie.
    Tego stawiania sie ponad prawem PiSu nie widzisz, tylko Frasyniuka widzisz.

• astra18 14.02.18, 15:12
    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
    >
    > > No i corka radnej ma zarzuty,dlaczego Frasyniuk ma ich nie miec?
    >
    > Mialas mi powiedziec dlaczego Blaszczak roznie potraktowal dwie takie same sytu
    > acje.

Jak roznie?corka radnej ma zarzuty,policja dzialal zgodnie z prawem,wiec czep sie Wkrra ze taki debilny przyklad podal.
    >
    > > Policja ma zarzuty ws interwencji w przypadku Kolakowskiej?
    >
    > Kpisz czy o droge pytasz?

Za trudne?Blaszvzak kogos zwolnil z policji za to ze polcja dzialala jednak zgodnie z prawem?
    Czy masz jakies inne info?

Policja Zielnskiego , kryta po mordzie na Stachowiaku
    > , mogla by miec jakies zarzuty za interwencje wobec protestujacych?

To po co dajesz przyklad Kolakowskiej?:)
    >
    > > Nie widzisz ze Frasyniuk stawia sie ponad prawem?
    >
    > Ty nie widzisz jak PiS stawia swoich ponad prawem. Nie widzialas jak Duda ponad
    > prawem ulaskawil Kaminskiego przed wyrokiem. Nie widzisz jak Kaczynski ustawia
    > sobie prawa dla swojej wlasnej potrzeby. Nie widzisz jak bezprawnie zajmuje na
    > jwazniejszy plac w Warszawie.
    > Tego stawiania sie ponad prawem PiSu nie widzisz, tylko Frasyniuka widzisz.

Nie truj kobieto,nie stawil sie Wladzio w prokuraturze - co publicznie wielokrotnie zapowiadal- wiec zgodnie z prawem po niego przyszli.
    Chcesz plakac to placz.
    Nie masz argumentow. Temat do wieczora wypali sie.
    Wladzio zapowiedzial ze w sadzie jednak sie stawi.
    Mial byc cyrk i byl,Wladzio w roli clowna osmiesza tylko wlasna wspaniala przeszlosc opozycyjna.
    >
  • maria421 14.02.18, 15:37
    astra18 napisał:

> Jak roznie?corka radnej ma zarzuty,policja dzialal zgodnie z prawem,wiec czep s
    > ie Wkrra ze taki debilny przyklad podal.

Tak roznie, ze po interwencji policji wobec Kolakowskiej Blaszczak publicznie krytykowal policje.

> Za trudne?Blaszvzak kogos zwolnil z policji za to ze polcja dzialala jednak zgo
    > dnie z prawem?
    > Czy masz jakies inne info?

Blaszczak publicznie krytykowal policje za interwencje wobec Kolakowskiej.
    Za trudne do zrozumienia?

> To po co dajesz przyklad Kolakowskiej?:)

Bo przyklad Kolakowskiej jest porownywalny z przykladem Frasyniuka. Bo po interwencji policji wobec Kolakowskiej Blaszczak publicznie krytykowal policje, a po interwencji policji wobec Frasyniuka i innych razem z nim protestujacych nie.
    Juz zrozumialas?

> Nie truj kobieto,nie stawil sie Wladzio w prokuraturze - co publicznie wielokro
    > tnie zapowiadal- wiec zgodnie z prawem po niego przyszli.
    > Chcesz plakac to placz.
    > Nie masz argumentow. Temat do wieczora wypali sie.
    > Wladzio zapowiedzial ze w sadzie jednak sie stawi.
    > Mial byc cyrk i byl,Wladzio w roli clowna osmiesza tylko wlasna wspaniala przes
    > zlosc opozycyjna

Astra, zanim sie rozpedzisz ze swoja wsciekloscia, to mi pokaz gdzie ja mowie ze Frasyniuk dobrze zrobil ze sie nie stawil na prokuraturze.

Tak, mial byc cyrk i byl cyrk! Tak, Frasyniuk sprowokowal zeby pokazac ze tak jak go PRL nie zlamalo, tak go PiSiory nie zlamia. A PiSiory, jak im jeszcze troche oleju we lbach zostalo, niech sie zastanowia czy chca z Frasyniuka robic pierwsza ofiare swoich rzadow.

• maria421 14.02.18, 14:39
    Astra, w TVN ukazalo sie nagranie jakie robila zona Frasyniuka :

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nagranie-zatrzymania-frasyniuka-policja-zakula-go-w-kajdanki,814898.html

Moje pytanie dotyczylo tego faceta z duza kamera, ktory jest widoczny na nagraniu robionym przez Frasyniukowa.

Wiesz kto to i na czyje polecenie?

• astra18 14.02.18, 14:47
    maria421 napisała:

> Astra, w TVN ukazalo sie nagranie jakie robila zona Frasyniuka :
    >
    > www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nagranie-zatrzymania-frasyniuka-policja-zakula-go-w-kajdanki,814898.html

No widzisz,swiat szybciutko mial zobaczyc deja vu Frasyniuka.

>
    > Moje pytanie dotyczylo tego faceta z duza kamera, ktory jest widoczny na nagran
    > iu robionym przez Frasyniukowa.
    >
    > Wiesz kto to i na czyje polecenie?

Przeciez Ci napisalam ze nie do mnie pytanie.

>
    >
    >

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.