14.06.18, 11:25
Moze rozlam miedzy Seehoferem i Merkel to dobry moment zeby postawic wotum nieufnosci wobec Merkel?

Podobno Merkel ma tez przeciwnikow w CDU, wiec moze by sie udalo?

Edytor zaawansowany
  • alpepe 14.06.18, 16:53
    Myślę, że najlepiej by było, gdyby Merkel znów zrobiła ucieczkę w przód i zmieniła zdanie o 180 stopni w sprawie uchodźców. Publiczne pokajanie się, napiętnowanie wszelkich nieprawidłowości, przyrzekła ostrą politykę i byłoby znów pięknie. Bo tylko ona może coś zmienić.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • maria421 14.06.18, 18:35
    alpepe napisała:

> Myślę, że najlepiej by było, gdyby Merkel znów zrobiła ucieczkę w przód i zmien
    > iła zdanie o 180 stopni w sprawie uchodźców. Publiczne pokajanie się, napiętnow
    > anie wszelkich nieprawidłowości, przyrzekła ostrą politykę i byłoby znów piękni
    > e. Bo tylko ona może coś zmienić.

Obawiam sie, ze Merkel zadnego zwrotu o 180 stopni nie zrobi.

Miala juz tyle okazji zeby sie przyznac ze we wrzesniu 2015 popelnila ogromny blad, ale ona nadal uwaza ze wszystko dobrze zrobila.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.