Dodaj do ulubionych

Komisja reprywatyzacyjna

16.01.19, 18:25
Może coś przeoczyłem, ale jakoś nie przypominam sobie, żeby po wyborach choć raz komisja ta się zebrała. Wniosek nasuwa się sam
Edytor zaawansowany
  • maria421 16.01.19, 18:33
    jureek napisał:

> Może coś przeoczyłem, ale jakoś nie przypominam sobie, żeby po wyborach choć ra
    > z komisja ta się zebrała. Wniosek nasuwa się sam

Komisja maiala wypromowac Jakiego na prezydenta Warszawy.

A propos- co teraz z Jakim , ktory przed wyborami podobno stal sie bezpartyjny?
  • jureek 16.01.19, 19:46
    maria421 napisała:

> A propos- co teraz z Jakim , ktory przed wyborami podobno stal sie bezpartyjny?

Nie wiem. Zauważyłem jedynie, że wreszcie umyto okna w jego biurze.
  • a000000 16.01.19, 18:34
    bip.ms.gov.pl/pl/komisja-weryfikacyjna/aktualnosci/index,1.html
  • jureek 16.01.19, 19:44
    a000000 napisała:

> bip.ms.gov.pl/pl/komisja-weryfikacyjna/aktualnosci/index,1.html

No dobrze. I co wynika z tego linku? Gdzie tam jest informacja o posiedzeniach transmitowanych przez TVP? Znalazłem informację o jednym posiedzeniu niejawnym odbytym po wyborach.
  • a000000 16.01.19, 21:55
    jureek napisał:

> No dobrze. I co wynika z tego linku? Gdzie tam jest informacja o posiedzeniach
    > transmitowanych przez TVP? Znalazłem informację o jednym posiedzeniu niejawnym
    > odbytym po wyborach.

tam jest informacja że pracują nad konkretnymi sprawami. Posiedzenie publiczne jest dopiero wówczas, gdy przygotują materiał.

Przed kamerami jest pokazany tylko niewielki wycinek pracy komisji. Przecież nie będzie kamera pokazywać, jak to członkowie komisji czytają wiele tomów dokumentów....

Odnoszę też wrażenie, że nie ma obowiązku transmisji wszystkich posiedzeń... zwłaszcza, że mamy trzy komisje w kolejce do kamery.

W grudniu były posiedzenia niejawne.
  • jureek 16.01.19, 22:58
    No i właśnie o to mi chodziło. Gdy Jaki kandydował, odbywało się nawet dwa jawne i obszernie w mediach partyjnych relacjonowane posiedzenia tej komisji. A po wyborach cisza. Oni naprawdę mają ludzi za idiotow i do tego z krótką pamięcią. Inny przykład- provram Kolej +. W październiku z wielkim hukiem oglaszany, a teraz rzeczywistość jest taka, że na Dolnym Śląsku zwalnia się dyrektora fachowca i pasjonata z doskonałymi wynikami, a na jego miejsce wchodzi partyjny koleś, który sam przyznaje, że od kilkunastu lat nie jechał w ogóle pociągiem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.