Dodaj do ulubionych

Kaczynski nadal "nieprzesluchiwalny"

07.06.19, 08:28
a Birgfellner przesluchiwany w austriackiej prokuraturze, ktora z pewnoscia nie bedzie tak przeciagala przesluchania jak Ziobrowa prokuratura w Polsce:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24872741,giertych-o-wpisie-dot-srebrnej-w-oswiadczeniu-kaczynskiego.html#s=BoxOpCzol9
Jednoczesnie wychodzi na jak kolejne lgarstwo Kaczynskiego.

P.S. 10 wrzesnia jest sprawa w sadzie o zwrot 50 tys. lapowki od Birgfellnera dla ksiedza Sawicza, za namowa Kaczynskiego.
Edytor zaawansowany
  • maria421 11.06.19, 08:45
    Kaczynski pozywa Brejze :

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24886092,jaroslaw-kaczynski-pozwal-krzysztofa-brejze-za-naruszenie-dobr.html#s=BoxOpImg3
    Kaczynski, laskawy pan, pisze ze nikt nie zabrania kierowania do prokuratury nawet najbardziej niemadrych i niedorzecznych interpretacji karnoprawnych (czyli Prezes juz sam osadzil we wlasnej sprawie), jednoczesnie uwaza ze naglosnienie tego zgloszenia do prokuratury narusza jego dobra osobiste.

Kaczynski jest politykiem, jest osoba publiczna, jego zwiazki ze Srebrna NIE sa jego prywatna sprawa, sa sprawa publiczna.

• maria421 07.07.19, 08:31
    Ciekawe czy Kaczynski bedzie tez sie migal przed zeznawaniem przed austriacka prokuratura :

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24970729,giertych-dziekuje-zastepcy-ziobry-sprawa-dwoch-wiez-bedzie.html#s=BoxOpCzol5

Polscy prokuratorzy umyli sobie rece :-)
  • ja.nusz 07.07.19, 17:03
    maria421 napisała:

> Ciekawe czy Kaczynski bedzie tez sie migal przed zeznawaniem przed austriacka p
    > rokuratura :
    >
    > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24970729,giertych-dziekuje-zastepcy-ziobry-sprawa-dwoch-wiez-bedzie.html#s=BoxOpCzol5
    >
    > Polscy prokuratorzy umyli sobie

Niestety ma do tego prawo, ta gnida...
  • maria421 08.07.19, 09:59
    ja.nusz napisał:

> Niestety ma do tego prawo, ta gnida...

Nie rozumiem co chciales powiedziec. Kto ma do czego prawo? Kaczynski do migania sie od przesluchania w prokuraturze?
  • ja.nusz 08.07.19, 12:47
    W postępowaniu przygotowawczym ma prawo odmówić składania zeznań - chyba.
  • maria421 08.07.19, 13:13
    ja.nusz napisał:

> W postępowaniu przygotowawczym ma prawo odmówić składania zeznań - chyba.

Ma prawo odmowic zeznan, ale nie ma prawa odmowic stawienia sie w prokuraturze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.