Dodaj do ulubionych

Z aktualnych tematów...

12.06.19, 17:34
... Donald Trump z długopisem :)

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/64228119_1460350830773370_3758149143378264064_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=e361e4337c6c642c4035aa0c264f6e35&oe=5D90ACB1
Edytor zaawansowany
  • maria421 12.06.19, 18:03
    Tym razem Duda jednak dostal krzeslo :-)
  • stephen_s 13.06.19, 06:03
    Widziałem wczoraj Trumpa w TV. Wypowiedź brzmiała jakoś tak: Polska to wspaniały kraj. Gospodarka w świetnym stanie. Prześginęli wszystkich! Z prezydentem Dudą świetnie się dogadujemy! Współpraca Polski z USA będzie niesamowita! Itd. itp.

Pustosłowie na poziomie skrajnym...
  • maria421 13.06.19, 08:27
    Duda po wizycie "Moja wizyta w Bialym Domu to historyczne wydarzenie , ktore wzmocni pozycje Polski na swiecie"

Trump po wizycie: "Zrobilem dobry biznes"
  • maria421 13.06.19, 08:57
    Kazdy prezydent RP (Walesa, Kwasniewski, Kaczynski, Komorowski) byl zaproszony do Bialego Domu, to jest normalna dyplomacja. Robienie z wizyty Duda jakiegos przelomowego, wyjatkowego wydarzenia (podobnie jak robienie przelomowego wydarzenia z wizyty Trumpa w Warszawie), dowodzi tylko kompleksow jakie ma PiS wobec swiata.
  • astra18 13.06.19, 08:59
    maria421 napisała:

> Kazdy prezydent RP (Walesa, Kwasniewski, Kaczynski, Komorowski) byl zaproszony
    > do Bialego Domu, to jest normalna dyplomacja. Robienie z wizyty Duda jakiegos p
    > rzelomowego, wyjatkowego wydarzenia (podobnie jak robienie przelomowego wydarz
    > enia z wizyty Trumpa w Warszawie), dowodzi tylko kompleksow jakie ma PiS wobec
    > swiata.

Mario, taka "pompa" była zawsze. Nawet jak Komorowski o bigosie gadał.
  • maria421 13.06.19, 09:08
    astra18 napisał:

> Mario, taka "pompa" była zawsze. Nawet jak Komorowski o bigosie gadał.

Wokol zadnego z poprzednich prezydentow, nawet Lecha Kaczynskiego, nie bylo tak poddanczej propagandy wizyty w USA.

Agata Duda w tej bialo- czarnej kiecce wypadla zdecydowanie zle. Kinga Duda bardzo ladna.
  • astra18 13.06.19, 09:21
    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
    >
    > > Mario, taka "pompa" była zawsze. Nawet jak Komorowski o bigosie gadał.
    >
    > Wokol zadnego z poprzednich prezydentow, nawet Lecha Kaczynskiego, nie bylo tak
    > poddanczej propagandy wizyty w USA.

To jest ten sam Twój styl jak pisanie, że w ciągu 30 lat nie było takiego hejtu na polityka jaki jest na Tuska. Pisz sobie pisz:)
    >
    > Agata Duda w tej bialo- czarnej kiecce wypadla zdecydowanie zle. Kinga Duda bar
    > dzo ladna.
  • maria421 13.06.19, 15:14
    astra18 napisał:

> To jest ten sam Twój styl jak pisanie, że w ciągu 30 lat nie było takiego hejtu
    > na polityka jaki jest na Tuska. Pisz sobie pisz:)

Bo nie bylo i nie bylas w stanie udowodnic ze byl.
  • astra18 13.06.19, 15:30
    maria421 napisała:

> astra18 napisał:
    >
    > > To jest ten sam Twój styl jak pisanie, że w ciągu 30 lat nie było takiego
    > hejtu
    > > na polityka jaki jest na Tuska. Pisz sobie pisz:)
    >
    > Bo nie bylo i nie bylas w stanie udowodnic ze byl.

Podałam Ci parę przykładów z "rękawa" ale Ty w swoim założeniu nie przyjmujesz żadnych dowodów, więc i tak na marne poszedł mój czas:)
  • maria421 13.06.19, 15:50
    astra18 napisał:

> Podałam Ci parę przykładów z "rękawa" ale Ty w swoim założeniu nie przyjmujesz
    > żadnych dowodów, więc i tak na marne poszedł mój czas:)

Nie marnuj czasu, bo takiego hejtu jaki PiS wylewa na Tuska i opozycje nie znajdziesz w zadnej innej partii.
  • a000000 13.06.19, 18:44
    maria421 napisała:

> Nie marnuj czasu, bo takiego hejtu jaki PiS wylewa na Tuska i opozycje nie znaj
    > dziesz w zadnej innej partii.

A wygląda to tak, że w państwowej telewizji tygodniami nikt nie wspomni nawet o Tusku, natomiast każdy polityk totalsów w każdej wypowiedzi nazwisko Kaczyński odmienia przez wszystkie przypadki....

• maria421 14.06.19, 08:34
    a000000 napisała:

> A wygląda to tak, że w państwowej telewizji tygodniami nikt nie wspomni nawet
    > o Tusku, natomiast każdy polityk totalsów w każdej wypowiedzi nazwisko Kaczyńsk
    > i odmienia przez wszystkie przypadki....

To juz "totalsom" nie wolno nawet wymawiac nazwiska Kaczynskiego????

PiSowcy tez wymieniaja nazwisko Kaczynskiego, nie?

• maria421 14.06.19, 08:44
    Duda w USA znow sklamal :

- Ze zdumieniem odkryłem, że w polskim Sądzie Najwyższym znajduje się cała grupa sędziów, którzy orzekali, jako sędziowie należący do komunistycznej partii, którzy nawet orzekali w czasie stanu wojennego, skazując ludzi na więzienie - mówił prezydent Andrzej Duda. Z tego właśnie powodu konieczne miało być wysłanie sędziów w stan spoczynku. - Jak widać, mimo upływu 30 lat, wpływy ich budowane po 1989 roku, kiedy to przefarbowali się jako elita nowego państwa, są nadal duże - dodał. (www.tvn24.pl)

Najwiekszy boj PiS stoczyl z M. Gersdorf ktora nie byla sedzia w PRL, wiec co ten Duda opowiada? Jemu samemu zreszta nie przeszkadzala wspolpraca drzwi w drzwi z A. Kryze, prawdziwym sedzia atanu wojennego.

HIPOKRYTA!
  • maria421 14.06.19, 08:56
    Jeszcze jedna sprawa, na ktora zwrocil uwage L. Miller- Duda pojechal do USA i powiedzial ze Polska kupi F-35.

A gdzie przetarg???
  • a000000 14.06.19, 10:01
    maria421 napisała:

> Jeszcze jedna sprawa, na ktora zwrocil uwage L. Miller- Duda pojechal do USA i
    > powiedzial ze Polska kupi F-35.
    >
    > A gdzie przetarg???

USA są JEDYNYM dostawcą tych samolotów. To raz. A dwa - prawo przewiduje sytuacje w których przetarg nie obowiązuje.
  • maria421 14.06.19, 11:58
    a000000 napisała:

> USA są JEDYNYM dostawcą tych samolotów. To raz. A dwa - prawo przewiduje sytuac
    > je w których przetarg nie obowiązuje.

USA sa jedynym dostawca F-35, ale nie sa jedynym dostawca mysliwcow.

Podobnie jak Niemcy sa jedynym dostawca Mercedesow 500, ale nie sa jedynym dostawca limuzyn.

• a000000 14.06.19, 12:03
    maria421 napisała:

> Podobnie jak Niemcy sa jedynym dostawca Mercedesow 500, ale nie sa jedynym dost
    > awca limuzyn.
    >

ale jeśli Polska chce kupić mercedesy 500, bo jako JEDYNE na rynku spełniają wymogi, to kupuje....
    Polska nie kupuje jakichś myśliwców...... Polska kupuje KONKRETNE myśliwce. I nie jest to niezgodne z prawem.

• maria421 14.06.19, 13:25
    a000000 napisała:

> ale jeśli Polska chce kupić mercedesy 500, bo jako JEDYNE na rynku spełniają wy
    > mogi, to kupuje....
    > Polska nie kupuje jakichś myśliwców...... Polska kupuje KONKRETNE myśliwce. I n
    > ie jest to niezgodne z prawem.

Nie rozsmieszaj mnie, Azerko.

Wojskowe sily powietrzne kazdego kraju potrzebuja mysliwcow, ale nie musza byc to akurat amerykanskie mysliwce.
    Kazdy rzad potrzebuje limuzyn rzadowych, ale nie musza byc to okreslonej marki limuzyny.
  • a000000 14.06.19, 10:12
    maria421 napisała:

> Duda w USA znow sklamal :

daj spokój i nie wymyślaj.... nic nie skłamał..... oczywiście, że tacy sędziowie funkcjonowali i byli chronieni.
    A Duda wymienił nazwisko Gersdorf???? NIE????? skąd więc wniosek, że mówił o niej?

• jureek 14.06.19, 10:29
    a000000 napisała:

> daj spokój i nie wymyślaj.... nic nie skłamał..... oczywiście, że tacy sędziowi
    > e funkcjonowali i byli chronieni.

Jeden był nawet wiceministrem w rządzie PiS.
  • a000000 14.06.19, 11:10
    jureek napisał:

> a000000 napisała:
    >
    > > daj spokój i nie wymyślaj.... nic nie skłamał..... oczywiście, że tacy sę
    > dziowi
    > > e funkcjonowali i byli chronieni.
    >
    > Jeden był nawet wiceministrem w rządzie PiS.

Kto taki? Niech poznam gadzinę....

• jureek 14.06.19, 11:19
    a000000 napisała:

> > Jeden był nawet wiceministrem w rządzie PiS.
    >
    > Kto taki? Niech poznam gadzinę....

pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Kry%C5%BCe
    Andrzej Wacław Kryże – polski prawnik, sędzia skazujący działaczy opozycji demokratycznej w czasach PRL, sekretarz stanu i podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego (w latach 2005–2007).
  • a000000 14.06.19, 11:59
    jureek napisał:

> Andrzej Wacław Kryże – polski prawnik, sędzia skazujący działaczy opozycji demo
    > kratycznej w czasach PRL, sekretarz stanu i podsekretarz stanu w Ministerstwie
    > Sprawiedliwości w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego (w
    > latach 2005–2007).

a jego ojciec był stalinowcem.

Jak widzę ten jeden Kryże awansował na chłopca do bicia pisu. Miałam nadzieję, że znalazłeś inną gadzinę. Bo nie wątpię, że ktoś kto ma parcie na władzę nie znajdzie okazji aby wcisnąć się w gremia decyzyjne.
  • jureek 14.06.19, 12:09
    a000000 napisała:

> jureek napisał:
    >
    >
    > > Andrzej Wacław Kryże – polski prawnik, sędzia skazujący działaczy opozycj
    > i demo
    > > kratycznej w czasach PRL, sekretarz stanu i podsekretarz stanu w Minister
    > stwie
    > > Sprawiedliwości w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyński
    > ego (w
    > > latach 2005–2007).
    >
    > a jego ojciec był stalinowcem.

To akurat jest dla mnie nieistotne. Mam na przykład jak najgorsze zdanie obecnym prezydencie Opola, ale z powodu tego, co robi, a nie z powodu tego, kim byli jego ojciec i dziadek.
  • a000000 14.06.19, 12:23
    jureek napisał:

> To akurat jest dla mnie nieistotne. Mam na przykład jak najgorsze zdanie obecny
    > m prezydencie Opola, ale z powodu tego, co robi, a nie z powodu tego, kim byli
    > jego ojciec i dziadek.

kto się skąd wywodzi i w jakim duchu został wychowany ma pewne znaczenie. Zauważyli to już starożytni górale tworząc porzekadło ludowe " czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci". Oczywiście, jak zawsze i wszędzie, historia zna chlubne i niechlubne wyjątki.

Sędzia Kryże - syn w porównaniu z ojcem to anioł. Boże chroń nas od takich aniołów, ale co prawda to prawda.

• maria421 14.06.19, 13:27
    a000000 napisała:

> a jego ojciec był stalinowcem.
    >
    > Jak widzę ten jeden Kryże awansował na chłopca do bicia pisu. Miałam nadzieję,
    > że znalazłeś inną gadzinę. Bo nie wątpię, że ktoś kto ma parcie na władzę nie
    > znajdzie okazji aby wcisnąć się w gremia decyzyjne.

Azerko, nie chodzi o to ze A. Kryze byl w rzadzie PiSu, nie chodzi o to, ze S. Piotrowicz jest w rzadzie PiSu, chodzi o HIPOKRYZJE PiSu, o to, ze PiS zwalcza u innych to, co sam ma we wlasnych szeregach.

• maria421 14.06.19, 11:38
    a000000 napisała:

> > Jeden był nawet wiceministrem w rządzie PiS.
    >
    > Kto taki? Niech poznam gadzinę....

No nie mow ze nie wiesz ze sedzia stanu wojennego A.Kryze byl wiceministrem w pierwszym rzadzie PiSu.

Sedziego A. Kryze jako wspoplacownika Dudy w pierwszym rzadzie PiSu juz tu dzisiaj wymienilam, ale Ty zareagowalas tylko obrona Dudy :-(

• a000000 14.06.19, 12:17
    maria421 napisała:

> No nie mow ze nie wiesz ze sedzia stanu wojennego A.Kryze byl wiceministrem w p
    > ierwszym rzadzie PiSu.

sądziłam, że gadzin wokół PiS krąży więcej niż jeden dyżurny.

> Sedziego A. Kryze jako wspoplacownika Dudy w pierwszym rzadzie PiSu juz tu dzis
    > iaj wymienilam, ale Ty zareagowalas tylko obrona Dudy :-(
    >

zareagowałam na zarzut, że znowu skłamał. Osobę pana Kryże mamy już obgadaną.
    A Duda Andrzej nie miał wpływu na zatrudnienie pana Kryże. To, że panowie pracowali na tym samym piętrze o niczym nie świadczy.
  • maria421 14.06.19, 13:14
    a000000 napisała:

> sądziłam, że gadzin wokół PiS krąży więcej niż jeden dyżurny.

Jest wiecej, ale nie koniecznie byli sedziami. Piotrowicz byl prokuratorem stanu wojennego, a teraz jest sekretarzem stanu w rzadzie PiSu.

> zareagowałam na zarzut, że znowu skłamał. Osobę pana Kryże mamy już obgadaną.
    > A Duda Andrzej nie miał wpływu na zatrudnienie pana Kryże. To, że panowie praco
    > wali na tym samym piętrze o niczym nie świadczy.

Wtedy nie mial wplywu na zatrudnienie, ale teraz ma wplyw na co co opowiada. Czy tez nie?
  • maria421 14.06.19, 11:35
    a000000 napisała:

> daj spokój i nie wymyślaj.... nic nie skłamał..... oczywiście, że tacy sędziowi
    > e funkcjonowali i byli chronieni.
    > A Duda wymienił nazwisko Gersdorf???? NIE????? skąd więc wniosek, że mówił o ni
    > ej?

Napisalam ze z Gersdorf najbardziej PiS walczyl, choc ona nigdy nie byla sedziw w PRLu

Napisalam tez, ze Dudzie nie przeszkadzala wspolpraca drzwi w drzwi z prawdziwym sedzia stanu wojennego- A. Kryze.

• a000000 14.06.19, 12:07
    maria421 napisała:

> Napisalam tez, ze Dudzie nie przeszkadzala wspolpraca drzwi w drzwi z prawdziwy
    > m sedzia stanu wojennego- A. Kryze.
    >

ale napisałaś : Duda w USA znów skłamał. I do tego zarzutu się odnoszę. Nie do tego co komu przeszkadzało czy nie.
  • maria421 14.06.19, 13:16
    a000000 napisała:

> ale napisałaś : Duda w USA znów skłamał. I do tego zarzutu się odnoszę. Nie do
    > tego co komu przeszkadzało czy nie.

Sklamal mowiac ze reforma sadownictwa byla potrzebna po to, zeby usunac sedziow skazujacych w PRLu.

Sklamal, bo PiSowi reforma sadownictwa byla potrzebna po to, zeby sobie podporzadkowac sady, stad taka walka z Gersdorf, ktora nigdy przeciez nie byla sedzia w PRLu.
  • a000000 14.06.19, 10:14
    maria421 napisała:

> To juz "totalsom" nie wolno nawet wymawiac nazwiska Kaczynskiego????

i widzisz jaka z Ciebie hipokrytka? dobrze wiesz o co chodzi. A kota nie obracaj, ogon zawsze z tyłu pozostanie.

• maria421 14.06.19, 11:41
    a000000 napisała:

> maria421 napisała:
    >
    > > To juz "totalsom" nie wolno nawet wymawiac nazwiska Kaczynskiego????
    >
    > i widzisz jaka z Ciebie hipokrytka? dobrze wiesz o co chodzi. A kota nie obraca
    > j, ogon zawsze z tyłu pozostanie.
    >
    Azerko, ja, w przeciwienstwie do Ciebie, nie stosuje dwoch wag i dwoch miar do tego samego zjawiska.
    Ty rozumiesz i popierasz to, ze Kaczynski nazwal opozycje "zdradzieckimi mordami" i "kanaliami", ale do opozycji masdz pretensje, ze "odmieniaja nazwisko Kaczynskiego przez wszystkie przypadki".

• astra18 19.06.19, 10:52
    dorzeczy.pl/kraj/106125/Mieszkowski-Musimy-odejsc-od-panstw-narodowych-Jestem-zwolennikiem-Rzeczypospolitej-Europejskiej.html
    To jest ten kierunek, trend.
    WON!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.