Dodaj do ulubionych

Pierwsze sępy już się zlatują.

27.06.19, 09:19
Dzisiaj ubezpieczalnia potrąciła sobie za samochód. Znak, że nadchodzi nowy miesiąc (i nowy kwartał).

--
Pustelnia
Edytor zaawansowany
  • zbyfauch 27.06.19, 09:24
    jaki macie stosunek do wszelkiego typu opłat, czynszów, podatków, abonamentów?
    Taki, jak ja, skażony peerelem (czy tam w ogóle historycznie obciążony zaborami i takimi tam ...), który czuje się niejako "okradanym" przez państwo i inne instytucje?

--
    Pustelnia
  • maria421 27.06.19, 09:34
    A jaki mozna miec stosunek, Zbychu? Trzeba placic i koniec. U mnie wszystkie stale oplaty schodza bezposrednio z konta, wiec tak, jakby ich nie bylo :-)
    Oczywiscie wsciekam sie na podwyzki, wiedzac ze moje wsciekanie sie i tak nic nie da.

Wszystkie inne rachunki place punktualnie zeby miec je jak najszybciej z glowy.

• zbyfauch 27.06.19, 10:19
    Ja prawie codziennie sprawdzam stan konta, (Mam też albo stałe zlecenia przelewu albo wierzyciele ściągają sami) i poza rachunkami od Obenausa wszystkie potrącenia wyciskają mi łzy, bynajmniej nie łzy wzruszenia. :) To wynika już z mojej osobistej przeszłości. Od maleńkości nie było mi szkoda pieniędzy jedynie na używki. :)

--
    Pustelnia
  • maria421 27.06.19, 10:48
    Ja sie wsciekam na rozne nieprzewidziane koszty, szczegolnie jak sama je spowodowalam, np. zahaczajac lusterkiem samochodu o tuje (ktora zam od zawsze stoi) przy wyjezdzie z garazu tak, ze lusterko na kablu zawislo :-)

• ja.nusz 27.06.19, 11:26
    zbyfauch napisał:

> Dzisiaj ubezpieczalnia potrąciła sobie za samochód. Znak, że nadchodzi nowy mie
    > siąc (i nowy kwartał).

Potrącili dzisiaj a należy im się dopiero w poniedziałek.
    Gdyby mieli coś zwrócić, to zapłaciliby co do dnia albo później.
    Ubezpieczalnie to największa gangsterka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka