Dodaj do ulubionych

Wywłaszczenia i muzea

06.07.19, 12:10
Pomimo wcześniejszych obietnic rozmów z władzami Gdańska, PiS przepycha ustawę wywłaszczającą Gdańsk z Westerplatte (niby po to, by zrobić muzeum)! I to wszystko przy kanonadzie zaprzyjaźnionych mediów, prezentujących Aleksandrę Dulkiewicz w otoczeniu hitlerowskich flag...

Dlaczego to się dzieje? Jak Polacy mogli dopuścić do tego, by rząd okradał samorządy z terenów? I by toczył wojnę z legalnie wybraną prezydent miasta, robiąc z niej zwolenniczkę III Rzeszy???

(na Gazecie PiSowskie trolle też wyzywają Dulkiewicz od nazistek... albo od Żydówek...)

BTW. To nie jedyna akcja PiS z muzeum w tle. Nie wiem, czy śledzicie, co dzieje się w Muzeum Historii Żydów Polskich? Niedawno odbył się konkurs na nowego dyrektora. Przed konkursem Gliński, który dotychczasowego dyrektora nie lubi, zapowiedział, że jeśli tenże dyrektor wygra konkurs, to go zaakceptuje. Dyrektor wygrał. Co robi Gliński? Ignoruje ten wynik i nie powołuje go na stanowisko...

Jak można? :(

W sprawie MSŻP / Polin wypowiedział się też wiceminister Sellin, który skrytykował to muzeum, twierdząc, że nie może być tak, że muzeum nie realizuje polityki państwa. Że co??? Muzea są od promocji wiedzy i kultury, nie organami propagandowymi rządu!!!

Gdzie my żyjemy... Ja nie mogę :((((((
Edytor zaawansowany
  • maria421 06.07.19, 12:19
    Jak mozna? Mozna jak sie ma nieograniczona wladze i jak sie tym, ktorzy ja maja wydaje, ze zawsze beda ja mieli.

Rozumiem ze PiSowska propaganda robi to bo jej za to placa. Kurski i jego pracownicy za darmo sie nie zeswiniaja. Podobnie Karnowscy , Sakiewicz i inne PiSie propagandowe pieski.

Nie rozumiem ze ludziom, normalnym , zwyklym ludziom , wyborcom PiSu to nie przeszkadza.

• maria421 07.07.19, 09:55
    Teraz znow Kaczynski wyjechal z odpieraniem "ofensywy zla":

wyborcza.pl/10,82983,24970342,ofensywa-zla-kogo-prezes-pis-mial-na-mysli.html

Niepotrzebnie pytaja kogo Kaczynski mial na mysli- wiadomo ze wszystkich ktorzy nie popieraja PiSu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka