Dodaj do ulubionych

Nie jestem dobrym Polakiem...

08.09.19, 12:24
... wg prezesa Kaczyńskiego. Bo nie podpisuję się pod system wartości Kościoła katolickiego i nie zgadzam się, że jeśli się nie jest pobożnym katolikiem, to się jest nihilistą bez wartości...
Edytor zaawansowany
  • ja.nusz 08.09.19, 12:44
    Deportują Cię🤪
  • maria421 08.09.19, 19:45
    Naprawde obchodzi Cie co o Tobie Kaczynski mysli? Jezeli mysli zle, to jest to swego rodzaju nobilitacja.
  • stephen_s 08.09.19, 19:56
    Skoro Kaczyński tego typu myśli gardłuje na cały kraj, zarażając innych takich myśleniem, to mnie to jak najbardziej obchodzi...
  • maria421 09.09.19, 08:50
    stephen_s napisał:

> Skoro Kaczyński tego typu myśli gardłuje na cały kraj, zarażając innych takich
    > myśleniem, to mnie to jak najbardziej obchodzi...

Faktycznie, Kaczynski zarazil swoja nienawiscia wiele osob.
  • stephen_s 09.09.19, 17:32
    Mój mózg sobie to wszystko dziś w nocy odreagował... Śniło mi się, że pokazałem Kaczyńskiemu środkowy palec :)))
  • maria421 09.09.19, 18:12
    Pokaz mu srodkowy palec 13 pazdziernika. Jestem przekonana ze to zrobisz.
  • stephen_s 09.09.19, 19:43
    Zrobię, ale co to da? Ten naród dał się kompletnie omamić. Nawet jakby Kaczyński zaproponował wzrost płacy minimalnej do 10 000 zł, sfinansowany z wypraw łupieżczych na sąsiednie kraju, ludzie by na niego zagłosowali... :\\
  • maria421 11.09.19, 08:53
    stephen_s napisał:

> Zrobię, ale co to da? Ten naród dał się kompletnie omamić. Nawet jakby Kaczyńsk
    > i zaproponował wzrost płacy minimalnej do 10 000 zł, sfinansowany z wypraw łupi
    > eżczych na sąsiednie kraju, ludzie by na niego zagłosowali... :\\

Sondaze nie daja PiSowi ponad 50% , czyli wiekszosc narodu chyba jednak nie dala sie omamic, wystarczy wiec zeby 13 pazdziernika Polacy nie siedzieli w domu, tylko wszyscy poszli na wybory. PiSowski elektorat uwaza wybory za swoj swiety obowiazek wobec Kaczynskiego, reszta Polakow powinna sie z ta sekta otumanionych zmierzyc i pokazac kto jest w wiekszosci.

• stephen_s 11.09.19, 20:23
    Niestety, spora część większości po prostu nie głosuje... Patrzę po znajomych i widzę: jeden nie pójdzie głosować, bo uważa, że nie ma sensu interesować się polityką, a wszyscy politycy kłamią i kradną tak samo. Drugi nie zagłosuje, bo żadna partia mu się w zasadzie nie podoba, uważa, że jego pojedynczy głos nie ma znaczenia, a w ogóle to demokracja to kiepski ustrój. I tak dalej...

I tak PiS wygra po raz kolejny :\

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka