Dodaj do ulubionych

Lekcja religii w Krośnie

13.09.19, 06:12
Takie ciekawostki z jednej tylko lekcji religii w polskiej szkole:

krosno24.pl/informacje/transseksualisci-do-szpitala-psychiatrycznego-kontrowersyjna-lekcja-religii-w-ii-lo-i7306

Przypominają mi się moje lekcje religii z lat 90tych i siostra katechetka, która urządziła lekcję o sektach i jako niebezpieczne sekty wymieniła obok siebie satanistów, mormonów i "medytację transcendentalną"...
Edytor zaawansowany
  • zbyfauch 13.09.19, 09:08
    też chodziłem na tzw. "relę". U mnie "siostra" opowiadała o tzw. "kociej wierze". Chyba miała Jehowów na myśli.

--
    Pustelnia
  • ja.nusz 13.09.19, 10:16
    „Kocią wiarą” nazywano nawet parafian z ewangelicko-augsburskiego w Sopocie.

A w ogóle to co te biedne koty winne? - tu kocia wiara, ludzie żyją na kocią łapę, no i koty we wojsku.
  • maria421 13.09.19, 10:15
    Patryk Fic : Jestem przerażony i zniesmaczony. Proszę o zastanowienie się nad tym, czy finansowanie nauczania tych pseudonaukowych bzdur z naszych podatków to dobry pomysł

Ma na mysli gender studies? ;-)

Czyli studiow o gender, ktore to slowo nie ma nawet jednej konkretnej definicji, ktorego definiowanie sprowadza sie do opisywania wszystkiego co mozna pod ten termin podciagnac? Do studiow bedacych zbiorem teorii ktorych autorzy nie sila sie nawet udowodnic?

Do ideologii ktora, jak kazda ideologia, nie znosi najmniejszej krytyki i najmniejszego sprzeciwu?

Co do lekcji religii- mnie na lekcjach religii (ktora odbywala sie w sali przy kosciele) uczono religii.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka