Dodaj do ulubionych

Dlatego noga moja w kościele nie postanie

24.10.19, 13:22
Banda bezczelnych hipokrytów. Siebie zawsze rozgrzeszą.

gloswielkopolski.pl/sprawa-porodu-na-plebanii-umorzona-nie-wiadomo-czy-dziecko-ksiedza-bylo-czlowiekiem/ar/1070862
--
Ceterum censeo Russia delendam esse
Obserwuj wątek
        • maria421 Re: Dlatego noga moja w kościele nie postanie 25.10.19, 10:18
          wkkr napisał:

> A jak myślisz, dlaczego umorzyła?
          > W naszym kraju są równi i równiejsi.

Sprawa jest z 2011 roku. Kosciol szybciej wyciagnal konsekwencje wobec ksiedza, prokuratura ciagnela sledztwo przez 8 lat i w koncu je umorzyla. W tym wypadku naprawde pretensje nalezy zglaszac tylko do prokuratury.
            • maria421 Re: Dlatego noga moja w kościele nie postanie 25.10.19, 13:22
              wkkr napisał:

> Gdyby to nie był ksiądz to prokuratura inaczej by postąpiła.

Moze tak, moze nie.

> A konsekwencje wyciągnie prze KK to żart. Gdyby nie dziennikarze to żadnych kon
              > sekwencji by nie wyciągnęli choć doskonale o wszystkim wiedzieli.

Jakich konsekwencji oczekujesz od kosciola w tym przypadku?
              • ja.nusz Re: Dlatego noga moja w kościele nie postanie 25.10.19, 14:48
                maria421 napisała:

> Jakich konsekwencji oczekujesz od kosciola w tym przypadku?

KK powinen księdza natychmiast usunąć ze służby, a nie wysyłać go „za karę” na wypoczynek do klasztoru.
                Poza tym zakichanym obowiązkiem KK było złożenie powiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Jak jednak powszechnie wiadomo - KK łba nie urwie...

• maria421 Re: Dlatego noga moja w kościele nie postanie 25.10.19, 15:29
                  ja.nusz napisał:

> KK powinen księdza natychmiast usunąć ze służby, a nie wysyłać go „za karę” na
                  > wypoczynek do klasztoru.

Ksiadz zostal zawieszony, pewno do rozstrzygniecia sprawy.

> Poza tym zakichanym obowiązkiem KK było złożenie powiadomienia o popełnieniu pr
                  > zestępstwa.

Na plebanie przyjechala karetka i policja, najprawdopodobniej wezwana przez lekarza, wiec po co kosciol mial skladac kolejne powioadomienie do prokuratury?
                  gloswielkopolski.pl/porod-na-poznanskiej-plebanii-dziecko-ksiedza-umarlo-on-ukarany-klasztorem-pelna-wersja/ar/617011
    • stephen_s Tak trochę a propos... 25.10.19, 17:41
      Polecam ten reportaż TVN24 z wczoraj:

www.tvn24.pl/arcybiskup-slawoj-leszek-glodz-diecezja-gdanska-reportaz-w-tvn24,980303,s.html

Totalna degrengolada moralna w wykonaniu kogoś, kto śmie pouczać cały kraj, jak należy żyć i w co wierzyć...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka