Dodaj do ulubionych

Prowokacje

05.12.19, 09:05
Tekst znaleziony w internecie :

OD CIEMOSZEWICZA PO BANASIA!
Już starożytni stwierdzili, że autorem prowokacji jest ten, który z niej korzysta. Maksyma ta jest aktualna i żywa w obecnej Polsce z udziałem PIS, który prowokując tak się zaplątał, że ugotował się we własnym sosie, o czym wspomniał Marian Banaś w swoim oświadczeniu. Warto w skrócie przypomnieć fakty prowokacji PIS organizowanych przeciwko przeciwnikom politycznym i koalicjantom, a ostatnio nawet we własnym gronie.

Włodzimierz Cimoszewicz i Anna Jarucka.

Podrobiono zeznania podatkowe kandydata w wyborach prezydenckich 2005 roku, podrzucono je Jaruckiej, która potwierdziła autentyczność zeznań Cimoszewicza. Rozpętano aferę we wszystkich mediach o oszustwie podatkowym kandydata. W efekcie kandydat zrezygnował, a Jarucką sąd skażał za fałszywe zeznania.

Donald Tusk i Jacek Kurski.

Po rezygnacji Cimoszewicza z kandydowania na urząd prezydenta w 2005 r., w sondażach zdecydowanie prowadził Tusk przed Lechem Kaczyńskim. Wtedy Kurski wymyślił dziadka z Wehrmachtu i ponowne rozpętano aferę, co mogło zdecydować o wyborze Lecha Kaczyńskiego!

Aleksander Kwaśniewski i sprawa zakupu willi w Kazimierzu Dolnym.
Józef Oleksy i Andrzej Milczanowski.

Urzędujący premier RP został oskarżony przez swojego ministra o zdradę Polski na rzecz Rosji, co doprowadziło do rezygnacji premiera z urzędu. Okazało się jednak, że sąd Oleksego uniewinnił!

Leszek Miller i pieniądze z Moskwy.
Chirurg Mirosław Garlicki i Zbigniew Ziobro oraz Mariusz Kamiński.

Niezwykle głośna i groźna w skutkach prowokacja z udziałem Ziobry i Kamińskiego przeciwko wybitnemu kardiochirurgowi o perfidne łapownictwo zagrażające życiu pacjentów!

Posłanka Beata Sawicka i agent Tomasz Kaczmarek.

Równolegle do afery z Garlickim, prowokacja zorganizowana przeciwko posłance PO z udziałem Kamińskiego i przy użyciu agenta Tomka jako amanta kupującego ziemię, dzięki łapówce wręczonej posłance. Ostatecznie sąd posłankę uniewinnił a skazał Kamińskiego, którego ułaskawił prezydent Duda!

Barbara Blida i Barbara Kmiecik.

Prowokacyjna afera o sprzedaży węgla, zorganizowana z udziałem Ziobry na podstawie fałszywych zeznań „Śląskiej Aleksis” (Barbary Kmiecik). Spektakularna akcja aresztowania Blidy, w trakcie której Blida popełniła samobójstwo!

Andrzej Lepper i zakup ziemi koło Olsztyna.

Prowokacja zorganizowana przeciwko urzędującemu wicepremierowi własnego rządu. W tle podrobienie dokumentów dotyczących sprzedaży ziemi. Uprzedzony Lepper uniknął aresztowania i doprowadził do rozpadu koalicji rządowej i upadku rządu w 2007 roku!

Marian Banaś i …?.

Każdą maszynę ktoś projektuje, ktoś wyposaża w mechanizmy i tryby. Przez te lata poznaliśmy mechanizm i tryby postępowania! Tryby zużywają się i podlegają wymianie, ale mechanizm pracuje dalej! Tryby są raczej widoczne, a czy trudno jest znaleźć konstruktora i mózg tego mechanizmu? Czyż nie po to jest „dobra zmiana” w podległości prokuratury i wymiaru sprawiedliwości? Zasadą tego mechanizmu jest gnojenie ludzi i swoista teoria względności

--------------------------------

Za wszystkimi prowokacjami stoi PiS.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka