Dodaj do ulubionych

Po dzisiejszym wyczynie opozycji...

19.12.19, 22:27
... pozostaje krzyknąć w ich kierunku jedno:

Wy cholerni głupcy!!!!!!!!!!!!!!

:[[[[[[[[[[
Obserwuj wątek
  • jureek Re: Po dzisiejszym wyczynie opozycji... 30.12.19, 10:49
   stephen_s napisał:

   > ... pozostaje krzyknąć w ich kierunku jedno:
   >
   > Wy cholerni głupcy!!!!!!!!!!!!!!
   >
   > :[[[[[[[[[[

   Doprawdy nie rozumiem tej histerii. Nieraz widać obrazki z prawie pustej sali Sejmu, gdy nieobecnych jest ponad 90% posłów, a takiego krytycznego wzmożenia nie było jak teraz, gdy raptem kilkunastu posłów spóźniło się na mało ważne głosowanie nad porządkiem obrad, a potem i tak siedzieli w Sejmie do późnej nocy. Rzygam już, gdy czytam po raz enty komentarz w stylu "my wam płacimy, więc wymagamy obecności". A już wyjątkową bezczelnością popisał się Leszek Miller, który dołączył się do pryncypialnej krytyki nieobecnych posłów, a sam opuścił kilkadziesiąt ważnych, bo merytorycznych, a nie porządkowych głosowań w europarlamencie w dniu 24 października, bo ważniejsze dla niego były przygotowania do tańców z wnuczką w jakimś telewizyjnym programie rozrywkowym, i ani nie wytłumaczył się ze swojej nieobecności, ani nie przeprosił za nią wyborców.
    • jureek Re: Po dzisiejszym wyczynie opozycji... 02.01.20, 12:01
     maria421 napisała:

     > Jureek, czyzbys usprawiedliwial nieobecnosc poslow w ich miejscu pracy, za ktor
     > a placi im podatnik?

     Nie usprawiedliwiam, sam pisałem na forum o skandalicznych pustych ławach sejmowych podczas wystąpienia RPO przed świętami, osobiście pisałem wtedy przez facebuka do każdego z posłów z mojego okręgu z pytaniem o przyczynę nieobecności (kilku odpowiedziało nawet), chcę tylko sprowadzić sprawę do właściwych rozmiarów, żeby się nie nakręcać z tego powodu, że ktoś spóźnił się kilka minut na posiedzenie, a poprzedniego dnia był w sejmie do późnego wieczora. Swoją drogą, to wszystkim tym, którzy piszą do posłów w stylu "my jako podatnicy jesteśmy waszymi pracodawcami, więc... ", chciałbym zwrócić uwagę, że lichy to pracodawca, który toleruje tak nienormalne godziny pracy, nocne głosowania itp. No i maksymalnie wkurzył mnie Miller, który sam się nie wytłumaczył w ogóle, a teraz czepia się tych, którzy spóźnili się i przeprosili.
  • jureek Re: Po dzisiejszym wyczynie opozycji... 09.01.20, 21:21
   A co powiesz Stefan, o dzisiejszym wyczynie, gdy można było uwalić sprawozdanie komisji poprzez brak quorum, gdyby nie dwie posłanki KO (Małgorzata Tracz i Iwona Śledzińska-Katarasińska), które głosując przeciw zamiast wyjąć karty to quorum PiS-owi zapewniły?
   Ciekawe, czy liberalne media też będą tak wałkować tę wpadkę, jak do tej pory wałkują tamto spóźnienie niektórych posłów na głosowanie w sprawie porządku obrad. Taka stacja jak TOK FM w swoich metodach zaczyna przypominać telewizję Kurskiego. Kilka razy na dzień można na tej stacji usłyszeć jako przerywniki czytane przez lektora teksty usprawiedliwień posłów, którzy wtedy spóźnili się na głosowanie. Ale nie wszystkich spóźnialskich, bo lektor czyta tylko i wyłącznie usprawiedliwienia złożone przez posłanki i posłów z klubu Lewicy. To mają być wolne media?
  • jureek Re: Po dzisiejszym wyczynie opozycji... 09.01.20, 21:28
   A tu masz Stefanie do posłuchania dzisiejsze wyczyny lewicowej opozycji, na tefałenie chyba tego nie pokażą, a tak właśnie wyobrażam sobie konkretną, punktującą opozycję:

   www.youtube.com/watch?v=XH4T0DnwwZU
   www.youtube.com/watch?v=C-nIDW1xrPg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka