Dodaj do ulubionych

jaki dobry psychiatra w Krakowie?

28.09.11, 20:32
Czy ktoś pomoże mi znaleźć dobrego psychiatrę w Krakowie? Chciałam iść do Dominiki Dudek ale nie jestem zresztą pewna - opinie o niej są mieszane. Słyszałam, że u niektorych wizyta może ograniczać się do 15 min? Szok. A kogo Wy polecacie? Wyłowiłam z neta takie nazwiska jak K.Pietruszewski, S.Wojcik, Kumela - tylko wydaje się, że są dwie Teresa i Barbara? Ktoś inny godny polecenia? Będzie to moj pierwszy kontakt z psychiatrą (poza zalamką i 5 dniowym pobytem w psychiatryku w innym mieście kiedy byłam 16 latką) i chciałabym iść do kogoś w miarę doświadczonego i dobrego, a trudno wybrać- dlatego będę wdzięczna za Waszą pomoc.
Obserwuj wątek
    • kitki25 Re: jaki dobry psychiatra w Krakowie? 30.04.12, 00:57
      Moja ciocia długo leczyła się na nerwicę. Była u różnych lekarzy w Krakowie. Czesto rutyna tych ludzi była porażająca. Trafiła niedawno do dr Moniki Nogi. Na prawdę cudowna osoba. Ciocia jest dziś zupełnie inna. Raz wyszła z gabinetu i nie zapłaciła pani dr bo zapomniała. Nie było problemu, to doktor z powołania. Ciepła, serdeczna osoba i bardzo profesjonalna. Jak ktoś chce podaję nr do pani dr 668 634 061. ma strone www.psychiatra-krakow.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka