Re: Lakier hybrydowy Dodaj do ulubionych

Robię u kosmetyczek i zaszalałam, kupiłam zestaw. Nie wiem czy dobry, bo kosztował jakieś 100 zł - lampa, baza, top coat, lakier, aceton, cleaner i jakieś pilniki itp. Jestem amatorką, nie wiem czy będę umiała pomalować, czy te lakiery dobre, ale taki eksperyment. Normalny lakier odpada mi czasem po godzinie, czasem po kilku dniach, a hybrydowy jak nawet odrośnie, to maluję zwykłym i ten się trzyma. Dam znać, jak się zakup sprawuje. Jak byłaś grzeczna cały rok, to może zainwestuj w droższy zestaw:) Z doświadczenia u minikiurzystek najlepiej oceniam lakiery Gelish - najlepiej się trzymają. Teraz jest wysyp nowych firm, mają masę kolorów. Wcześniej to był Shellack i Gelish, jeden lakier ze 100 zł, więc z moją miłością do zmian kolorów bym zbankrutowała. Ale jak lakier za 10 zł trzymałby się 2 tygodnie... Zobaczę, boję się tylko, że sie okaże, że hybrydowe jak zwykłe - nie każdy dobry.
Kwestię kolorów można częściowo rozwiązać malując neutralną hybrydę, a na to zwykły lakier - trzyma sie nieporównanie dłużej.
--
My name is Jones. Bridget Jones.
Garfield
Przeczytaj całą dyskusję (401-500)
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
(301-400)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-518
(501-518)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.