Vichy Idealia Dodaj do ulubionych

Jak to zwykle u mnie bywa z kosmetykami, dostałam w prezencie, sama bym się pewnie nie zdecydowała. I niespodzianka, bardzo mi podszedł. Tzn. nie jest to nic więcej niż krem tonujący (no bo w końcu co innego?), ale na codzień sprawdza się bardzo dobrze. Nakłada się w kilka sekund, dla mnie idealna opcja, bo mój podkład, mimo, że bardzo fajny, to jednak wymaga precyzji w nakładaniu i rano zwykle nie mam na to czasu. A tak zamiast saute wychodzę z czymś na twarzy, efekt na pewno na plus. Na suchej skórze sprawdza się bardzo dobrze, lekko wyrównuje kolor, trochę rozświetla, nie podkreśla suchych skórek. Uwaga, ma delikatne złote drobinki - moim zdaniem w ogóle ich nie widać na twarzy (nie znoszę świecidełek) ale lojalnie ostrzegam :o) Mam kolor medium chyba, nie najjaśniejszy, i na mojej dość opalonej twarzy (niestety, słońce w górach mnie w tym roku dopadło bardziej, niż tego chciałam) sprawdza się dobrze. Moje niewprawne oko twierdzi, że jest raczej żółtawy. Nawet zastanawiam się nad jaśniejszą wersją na zimę, ale muszę popatrzeć na ceny, jeżeli za bardzo nie bije po kieszeni to pomyślę.

--
Jak 100krotna mam raczej niewielki biust, ale i u mnie równoważy go duża pupa ;)
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.