Dodaj do ulubionych

Zielony lakier do paznokci

10.01.15, 07:54
Dziewczęta, szukam zielonego. Przejrzałam Wasz blog, nie znalazłam, przejrzałam Douglasa, Syforę, nic.
Kolor taki: sklep.optionall.pl/art/4498,farba-fluorescencyjna-akrylowa-yuma-fluorol-a-kolor-zie/
A już idealnie by było, gdyby był to metalik.

Jeśli macie radary nastawione na lakiery, może znacie asortyment i umiecie dać mi koordynat.
Edytor zaawansowany
  • 10.01.15, 08:26
    Kasica jest wielką fankązieloności, może ona cos wymyśli. Ja raczej nic podobnegonie mam

--
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Facebooku
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Pinterest
  • 10.01.15, 08:37
    www.kikocosmetics.pl/makijaz/dlonie/lakiery-do-paznokci/Nail-Lacquer/p-KM00401001 kolor 296 meadow green? I pewnie warto jest wpaść na stoisko Golden Rose lub Flormar

--
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Facebooku
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Pinterest
  • 10.01.15, 09:43
    Nie wiem, czy jeszcze do dostania: spookynails.com/colour-alike-typografia-f/
    Ten pewnie prędzej: spookynails.com/golden-rose-rich-color-18-44/

--
    Mam raczej niewielki biust, ale na szczęście równoważy go duża pupa ;)
  • 10.01.15, 09:50
    lenas-sofa.blogspot.com/2014/10/flormar-supershine-50.html
    Aczkolwiek w Krakowie zniknęły wszystkie znane mi wyspy Flormaru, nie wiem, czy to ogólnokrajowa tendencja...
    W ogóle, to ja przez dwa lata szukałam tego odcienia (kremowego) i najbliższe, co znalazłam to ten zielony z Golden Rose:
    GR with protein 347 (nazwałam go "przyprawy Kamis")
    http://4.bp.blogspot.com/-mdUYVryWac0/UMl3cSCd6QI/AAAAAAAAAnw/aA3EgZJudFM/s1600/nnYUHM1bT48kTG4jGX.jpeg

--
  • 10.01.15, 10:01
    Ten GR chyba najbardziej się zbliża do poszukiwanego.
    Ostatecznie można go pomieszać z jakimś metalikiem i ideał uzyskać.
  • 10.01.15, 10:40
    Jeszcze kombinowałam z tym, co mam (pomalowałam niestarannie, ale nie zamierzałam pokazywać);
    środkowy groszkowy Astor poum citrus 296 jest pierwszą warstwą na obu paznokciach; na małym Sally Hansen scarab 007 kompletnie go przykrył, na serdecznym zielony przeziera przez stareńki tandetny Wilbo o nieznanym kolorze:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ta/jb/fdu3/cGPfIHvFAhvCX4GBZX.jpg" border="0" alt="http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ta/jb/fdu3/cGPfIHvFAhvCX4GBZX.jpg">
  • 10.01.15, 12:49
    Ten serdeczny wyszedł całkiem całkiem :)
    Do czego Ci to? Kaprys czy musi pasować do egzotycznej kreacji? :)

--
  • 10.01.15, 12:59
    Nie mam wielu lakierów, ale wśród tych niewielu 4 to jakieś zielone, żaden nie taki. Moim zdaniem świadczy to o, długoletnich zresztą, poszukiwaniach zieleni.

Zresztą na kolory maluję tylko paznokcie stóp, tym gorzej dla kaprysu, jest jeszcze bardziej niedorzeczny:) Ale po przemijających okresach szaleństwa zawsze wracam do czerwieni.
  • 10.01.15, 13:22
    Czerwony - i jak to znosisz? Dla mnie najnudniejszy paznokciowy kolor na świecie, nawet nudny go nie przebija ;)
    Choć ostatnio burgundy uśmiechają się do mnie coraz piękniej...

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • 10.01.15, 13:34
    Zresztą szukam tego najczerwieńszego z czerwonych. Jeden z moich ulubionych, nie tylko ze względu na kolor, ale także inne cechy, to Sally Hansen Right Said Red, będzie to pierwsza butelka barwnego lakieru, którą zużyję całą.
  • 10.01.15, 10:45
    Może być holo? colorowo.pl/index.php?route=product/product&path=101_105&product_id=206
    Krem: colorowo.pl/index.php?route=product/product&path=101_104&product_id=202
  • 10.01.15, 10:50
    On na ziemi jest do kupienia?
  • 10.01.15, 11:23
    Firma jest z Łodzi, można zamówić przez internet z odbiorem osobistym:
    colorowo.pl/index.php?route=information/information&information_id=6
  • 10.01.15, 11:29
    Teraz to już muszę zamówić, bodaj z patriotyzmu.
  • 10.01.15, 14:30
    Na zachętę dodam ze moim zdaniem CA ma najlepsze lakiery jakie do tej pory uzywalam - trwałe (nawet do 9 dni), szybko schną, olbrzymi wybór kolorów, niektóre jednowarstwowe i w bardzo dobrej cenie. Lakierniczy ideał.
    Maja tez świetne czerwienie - "czerwony jak cegła" i "na sygnale" to długo szukane idealne odcienie czerwieni.
  • 16.01.15, 16:07
    Lepsze niz Vinyluxy? Ja sie ostatnio mocno rozczarowalam duochromami. Ani to duochrom (znaczy jest efekt, ale trzeba sie mocno przygladac), kiepsko sie maluje i szybko zaczelo odpadac. Ale to ostatnie to moze efekt Seche Vitae z ktorym to zdradzam wlasnie Quickena. Czuje, ze ten romans szybko sie skonczy.
    Czekam na top Vinyluxa i strasznie duzo sobie po nim obiecuje;)
  • 16.01.15, 17:29
    Ostatniej kolekcji wyjatkowo nie mam bo nic mi sie z niej nie podobalo. Z poprzedniej kolekcji zostawilam sobie 2 lakiery (540 i chyba 544) i trzymaja sie swietnie, uzywam Quickena.

Top Vinylux u mnie sie sprawdza tylko w polaczeniu z lakierem Vinylux, jako sam top do zwyklego lakieru nie roznil sie niczym od Quickena, nawet byl mniej trwaly.

A polaczenie Vinylux lakier i top jest swietne bo moge cala zime malowac paznokcie u stop i moge sama zmyc lakier i nie musze chodzic na zdejmowanie hybrydy.
  • 25.01.15, 13:37
    Też je kocham - szarą migotkę, światło proszę, warte zachodu :)

--
    Dołącz do fanów Lobby na facebooku! :)
  • 23.04.15, 15:52
    Kolejne zielenie z CA - ku pamięci:
    colorowo.pl/index.php?route=product/product&path=110_117&product_id=243
    colorowo.pl/index.php?route=product/product&path=110_117&product_id=249
    Swatche tu: ecosmetics.blogspot.com/2015/04/colour-alike-kolekcja-miejska-wa-wa-560.html
  • 10.01.15, 11:10
    Po niekonwencjonalne kolory idę zawsze do Kiko. Dobra jakość po niskiej cenie, olbrzymi wybór. Zielonych mają tam od groma. Do twojego wyboru pasować może:

533 Pearly Golden Green

http://thumbs.ebaystatic.com/d/l225/m/mmFpDyUo16HRRb-XjIsM2-A.jpg

Bez metalików:
    391 Grass Green (ten ciemniejszy na paznokciu) oraz 297 Acid Green (jaśniejszy na paznokciu)

http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/2b/11/3f/2b113f748b148ca734bb1b678b87044d.jpg

Albo nieco chłodniejszy:
    296 Meadow Green

http://3.bp.blogspot.com/-yHV4EDqMSlA/UFNndfV7o_I/AAAAAAAACks/jYE5By8lulw/s400/5.JPG

I to nie wszystkie zielone tej marki.
  • 10.01.15, 11:18
    A tu jeszcze porównanie trzech zielonych kolorów Kiko na jednym zdjęciu

532 Pearly Amazon Green
    533 Pearly Golden Green
    535 Metallic British Green
  • 10.01.15, 13:19
    Trawiastego klasycznego metalika nigdzie jeszcze nie spotkałam :) W ogóle taka czysta zieleń to wcale nieczęsto spotykany kolor. Do propozycji dziewczyn dołączę kremowy OPI Greenwich Village
    www.stephscloset.com/blog/gallery/id/2690/opi-greenwich-village-nail-polish/
    --
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • 10.01.15, 13:36
    bym wolała by wpadał w taką trawę bardziej czerwcową niż kwietniową.
  • 11.01.15, 13:24
    A może essence? www.essence.eu/pl/produkty/paznokcie/lakier-do-paznokci/e/product/colour-go-nail-polish-170/
    Nie jest metaliczny, ale odcień chyba odpowiedni.

--
    kot
    lemur
  • 11.01.15, 20:44
    Powinnaś coś znaleźć w wymienionych wcześniej Golden Rose i Colour Alike. Z gotowych metalików najbardziej zbliżony wydaje mi się ten, ale może być trudny do zdobycia.
    A gdybyś była skłonna zaakceptować ciemniejszy odcień, to polecam ten, bo jest naprawdę wielkiej urody. Tylko trzeba lubić malować pazury, dwie pierwsze warstwy są praktycznie przezroczyste, równo kryją dopiero kolejne dwie.
  • 12.01.15, 11:52
    Może przez Internet da się kupić coś więcej, naziemnie obejrzałam asortyment dwóch GR-owskich straganów i niestety lipa. One poza tym są bardzo nierówne te lakiery, niektóre są świetne, niektóre zupełnie do bani, a testować bez zakupu się nie da pod karą chłosty.

Za to Colour Alike mnie uwiódł, prócz zieleni boso wybrałam jeszcze 3 inne lakiery i czekam z zakupami powiedzmy do niedzieli, czy mi nie odejdzie - tak zalecił pan w tv, żeby impulsom nie ulegać, wtedy mniej się kupuje;)

Na razie zastosowałam SH Scarab, ten ze zdjęcia, co do rzeczonej niedzieli mnie jako tako musi zaspokoić.

Za wszelkie cynki dziękuję!
  • 14.01.15, 22:16
    Essence Colour&Go nr 28? :)
  • 15.01.15, 08:33
    Gdzie to dają na ziemi?
  • 15.01.15, 10:07
    W drogeriach Natura i w Hebe ;) Tyle, że to chyba jest jakiś "starszy" kolor i nie wiem, czy jeszcze będzie. Jak dorwę, to mogę kupić :)
  • 15.01.15, 11:27
    Wystarczy informacja, że tam i tam widziałaś, chyba że sama masz chrapkę na trochę optymizmu na paznokciach:)
    Nigdy nie byłam w Hebe, na Limanowskiego mi miga, możliwe to?
  • 15.01.15, 12:05
    Gugiel mówi, że tak :)
  • 15.01.15, 19:48
    Ostatnio w szafie Essence nie widziałam zielonego. Coś jest na pewno zielonego z drobinkami w Catrice, też dostępnej w Hebe, ale odcienie chyba chłodniejsze, jeden to jakaś świeża limitka, niejasno kojarzy mi się z pawiem, ptakiem oczywiście i kolorami pawich piór, a nie miotaniem wiktem.

--
    http://tupecik.blox.pl/resource/favicon.png Tupecik
  • 20.01.15, 18:14
    Uprzejmie informuję, że Essence zielone ma. 3 widziałam, jeden bardzo jasny, jeden jasnotrawiasty, jeden ciut ciemniejszy niż malachit chyba. Tak mi się przynajmniej wydawało, sztuczne światło trochę myli.

--
    http://tupecik.blox.pl/resource/favicon.png Tupecik
  • 25.01.15, 11:35
    spookynails.com/golden-rose-rich-color-110/
    Znalazłam go na stoisku GR w Manufakturze, stoisko jest chyba po sklepie z walizkami, jest to zatem raczej duży sklep niż stoisko, cały w lakierami, stąd ogromny wybór.

Trochę za ciemny, szukam więc dalej. Ale lakier bardzo dobry, dobre krycie, świetny pędzelek.

• 25.01.15, 15:17
    Kurczę, a ja tak nie cierpię pędzli z Rich Color... mam kilkanaście lakierów z tej serii i wszystkie pędzle są jakby je moje szczury dorwały i przystrzygły włosi po swojemu.
  • 25.01.15, 17:37
    Hm, nie mam z tej serii więcej kolorów, chociaż kilka GR mam, ale w tej konkretnie sztuce pędzel jest szeroki, płaski, ostrzyżony na okrągło, mucha nie siada.
  • 25.01.15, 13:49
    Nie spełnia wymogu kolorystycznego, ale w zielonym wątku przyda się na przyszłość :) Models Own Disco Pants Paradise Garage

http://1.bp.blogspot.com/-zWz_jCqdI5E/VHIXsYIk2KI/AAAAAAAACpg/CZE5xJvjXao/s1600/models-own-disco-pants%2B%281%29.JPG

--
    Dołącz do fanów Lobby na facebooku! :)
  • 23.04.15, 15:57
    Sa tez dwa nowe zielone w kolekcji CA:
    ecosmetics.blogspot.com/2015/04/colour-alike-kolekcja-miejska-wa-wa-560.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.