Dodaj do ulubionych

co po L'Imperatrice D&G?

11.11.15, 19:58
Wlasnie sie dowiedzialam (rychlo w czas) ze zaprzestali produkcji. Uzywam tej wody toaletowej od 5 lat, zadna inna mi sie nie podoba a wachalam juz rozne roznosci. Narazie kupilam pare dodatkowych butelek, zapewne sprobuje jeszcze uzupelnic zapasy no ale przeciez nie na nastepne 30 lat.
--
Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
Edytor zaawansowany
  • 13.11.15, 08:26
    Zapytaj sie o to na forum "O perfumach" na gazecie. Tam powinni byc w stanie Ci doradzic.
  • 14.11.15, 13:58
    Ja mam tendencję do robienia zapasów, i moim zdaniem masz dobrą szansę przechować te 30 butelek, jak się uprzesz. Weź jednak pod uwagę, że może Ci miłość do tego zapachu przejść i wtedy zonk (mam 2 nierozpakowane butelki niegdyś ukochanego zapachu, których bym z rozkoszą się pozbyła, a złośliwie nikt nie chce kupić).
    --
    ASAP
  • 23.11.15, 14:34
    A co to za perfumy?
  • 23.11.15, 18:55
    A zapraszam (odbiór osobisty w Krakowie się nieco skomplikował, i ogólnie czas dostawy wydłużył, ale jak jesteś zainteresowana, to się postaram zorganizować sprawnie; ceny do negocjacji):

forum.gazeta.pl/forum/w,86228,146850760,148926597,Givenchy_Hot_Couture_100_ml_2_sztuki.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,86228,146850760,148926732,Stella_McCartney_STELLA_EdP_100_ml.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,86228,146850760,148926654,Clinique_Happy_100_ml.html
    --
    Decided to drop the cape.
  • 23.11.15, 22:51
    O! A Stellę to może chciałabyś na coś wymienić?
  • 24.11.15, 08:03
    Wolałabym sprzedać, chyba że masz na zbyciu Molecule 1 albo Eau Savage Diora (stara wersja, nie ta reklamowana miotłą).
    --
    Karl who?
  • 23.11.15, 14:40
    Nabylam 2 duze i 2 male butelki i mam nadzieje, ze poki skoncze to znajdzie sie na rynku cos nowego.

Powachalam Sweet Nina Ricci ale to nie to.

Zna ktoras typowo owocowy zapach z nuta arbuza czy melona?

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.