Dodaj do ulubionych

Rozswietlacz na cala twarz

20.02.16, 13:16
Mozecie polecic jakis rozswietlacz na cala twarz? Mam Meteoryty, ale chcialabym sprobowac czegos innego. Probowalam rozswietlacza Mac, ale jest za mocny na cala twarz. Dzieki
Edytor zaawansowany
  • 21.02.16, 17:27
    mogę polecić rouge bunny rouge
    mam złoty i różowy, maja fantazyjne nazwy, juz sama nie pamiętam jakie ;)
    zasadniczo stosuję miejscowo, ale można tez dodać do podkładu i jest efekt subtelnego rozświetlenia (w sumie dawno tego nie robiłam, musze znów spróbować...)
  • 22.02.16, 08:18
    Benefit, High Beam. Dodaje czasem do podkladu lub kremu cc, i stosuje na cala twarz.

--
    załóż stanik...poprawnie
  • 23.07.16, 13:54
    Przyszłam do wątku dzielić się odkryciem, a tu proszę. W takim razie: też mam i jest super, bardzo delikatny efekt, żadnych drobinek, samo światło. Podoba mi się też, że jest jasny, nie złoci ani nie bronzuje, reszta pokazywanych mi przez ekspedientkę produktów zupełnie się dla mnie z tego powodu nie nadawała.
    Fajne jest również to, że jest to małe opakowanie i w kremie, dobrze się nakłada palcami, bardzo mi się nadało do podróżowania.
    --
    The Last Frontier
  • 22.02.16, 17:24
    Ja z tych tańszych polecam MakeUp Revolution. Miałam taki:
    www.makeuprevolutionstore.com/makeup/face/highlighter/highlighter-peach-lights.html
    Ładnie się rozprowadza, cząstki rozświetlające są małe, nie brokatuje całego świata dookoła.
    Są dostępne w sieci Drogerie Polskie albo na allegro.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.