Dodaj do ulubionych

Rossman -49%

06.04.16, 12:00
Terminy promocji:

20.04 - kosmetyki do makijażu twarzy
26.04 - kosmetyki do makijażu oczu
4.05 - kosmetyki do makijażu ust oraz paznokci
Edytor zaawansowany
  • 11.04.16, 19:38
    Dzięki za info, dobra kobieto:) Bo już mi się słabo zrobiło, że przegapiłam;)
  • 22.04.16, 21:48
    Bardzo dziękuję za wieść, nabyłam dzięki Tobie półroczny zapas pudru, podkładu i korektorów.
  • 23.04.16, 07:25
    Mam wrażenie, poparte obserwacją co prawda jedynie kilku towarów, za to towarów, których używam, że w sklepie na R. ceny normalnie są czasem nawet dwa razy wyższe niż w innych drogeriach. Wygrywają dostępnością, mało komu chce się łazić i sprawdzać, łazić i kupować kilka rzeczy w kilku miejscach, ale to windowanie cen, by potem efektownie je obniżyć na jeden dzień, jest, cóż, wstrętne, rynkowo usprawiedliwione, nadal jednak wstrętne.
  • 23.04.16, 17:57
    Oooo, naprawdę? Ja bym raczej pomyślała, że to taka akcja "denko" i można trafić na rożne starocie ;)
  • 25.04.16, 17:20
    Ok, spojrzałam na tusze maybeline (tfu tfu nazwa) i faktycznie coś drogie 35 zł?!
  • 26.04.16, 22:08
    Black_M. -To one bywają gdzieś taniej? ;)))
    "Całe życie" kupuję mojego maybellina w rossmanie i po prostu myślałam, że taka jest jego cena...
    A dlaczego w rossmanie, to jak mówi Teresa, zawsze kupowałam, bo szłam w ciemno i wiedziałam, że będzie, nigdy nie szukałam i nie sprawdzałam gdzie indziej.

--
    Mam raczej niewielki biust, ale na szczęście równoważy go duża pupa ;)
  • 27.04.16, 09:58
    Nie wiem, kupuję jak jest po 20 :) Ale spisałam teraz losowo parę szminek i błyszczyków i sprawdzimy w przyszłym tygodniu!
  • 29.04.16, 23:16
    Ja mam wrażenie, że w Superpharmie większość moich kosmetyków jest droższa

--
    Magdalaena
  • 30.09.16, 23:44
    ...do 5 października: paznokcie i usta. Następne w kolejce oczy.
  • 19.04.17, 22:08
    Ja co roku już od 20.04 - 28.04 czyli od jutra 49% rabatu na całą kolorówkę
    Tym razem na kosmetyki do makijażu twarzy, oczu, do ust oraz paznokci
    wszytko naraz w tydzień :)

dla osób z aplikacją Rossmanna na tel -55%

Do biegu gotowe?! - START! :)
    --
    Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
    zasłyszane
  • 20.04.17, 16:49
    Dzięki za info:) Do jutra pewnie puchy zostaną:(
  • 20.04.17, 22:52
    kaga9 napisała:

> Dzięki za info:) Do jutra pewnie puchy zostaną:(

można zamówić przez net z odbiorem w drogerii
    --
    Magdalaena
  • 21.04.17, 13:52
    A, dobrze wiedzieć. Dzięki :-)
  • 21.04.17, 19:26
    Podobno codziennie dokładają nowy towar. Ja dzisiaj zakupiłam róż Bourjois, na który od kilku miesięcy wypatrywałam promocji (ostatni z półki, ale udało mi się trafić chodliwy kolor).

--
    Mam raczej niewielki biust, ale na szczęście równoważy go duża pupa ;)
  • 21.04.17, 22:53
    Tak, ekspedientka mówiła do klientki coś o nocnej dostawie.

Dziś upolowałam tylko cukrowy topcoat, bo się stęskniłam za piaskami troszku. Chcę jeszcze tusz, ale mojego nie było, a zresztą pójście tam w piątkowy wieczór było złym konceptem.
  • 28.04.17, 12:17
    Tak dokładają, mają dostawy, ale trzeba iśc z rana!
    Ja tak upolowałam po kilku dniach braku z rana puder bananowy Wibo, niedostępny od paru dni :)
    www.wibo.pl/pl/p-838-Banana+Loose+Powder
    I transparenty Ireny Eris wizaz.pl/kosmetyki/produkt,68489,provoke-loose-powder-translucent-puder-sypki.html

--
    Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
    zasłyszane
  • 22.04.17, 17:39
    Ja już puściłam zdecydowanie za dużo :-).
    W tym celu pojechałam do chyba najlepiej zaopatrzonego Rossmanna w Warszawie przy Korotyńskiego. Kupiłam i hity i niewypały niestety.

Szminki
    - Revlon HD www.canadianfashionista.net/vibrant-high-definition-colour-revlon/ , rewelacyjna, niezbyt mocno kryjąca i bardzo nawilżająca;
    - Rouge laque www.reallyree.com/bourjois-rouge-laque-lipstick-review-swatches/ , moim zdaniem niestety taka sobie, jej zaletą jest to że barwi usta i ładnie wygląda nawet jak się ją zje
    - Wibo Juicy Color, mistrzostwo świata, jest rzeczywiście jak balsam www.wibo.pl/pl/p-476-Juicy+Color)

Podkłady
    - w końcu Healthy Mix Bourjois- jeszcze nie próbowałam;
    - Miss Sporty www.rossmann.pl/Produkt/Miss-Sporty-Really-Me-podklad-dajacy-efekt-drugiej-skory-nr-003-7-g,400083,7166 , kupiłam do noszenie w torebce do poprawek w ciągu dnia, ale niestety na mnie wygląda fatalnie
    - L'oreal True Match Genius, też do poprawek w ciągu dnia www.lorealparis.pl/makijaz/cera/true-match-genius/1-5n-linen.aspx tego też jeszcze nie próbowałam

Bazy pod podkład
    - Bielenda różowa bielenda.pl/produkty/make-up-akademie-pearl-base-rozowa-baza-pod-makijaz-efekt-poprawy-kolorytu , na razie testuję, bez szału
    - Baza AA łagodząca wizaz.pl/kosmetyki/produkt,124131,aa-beauty-primer-360-calming-baza-lagodzaca-nawilzenie-spf20.html , jeszcze nie próbowałam

Cienie
    - Provoke Nude Mirage www.kosmetyki.drirenaeris.com/liquid-eyeshadow-cienie-w-plynie-1500-p#! Bardzo metaliczne, na razie testuję. Mam mega tłuste powieki, więc bez bazy trochę się zbierają w załamaniu powieki, ale przyznam że są na prawdę niezłe, w przeciwieństwie do zwykłych cieni Provoke

Do twarzy
    - Róż Wibo Ecstasy www.wibo.pl/pl/p-705-Ecstasy+Blusher ewidentna inspiracja Nars Orgasm
    - Zestaw rozświetlaczy www.wibo.pl/pl/p-864-Star+Shine , tu ewidentna inspiracja paletami Kat von D i Anastasia Beverly Hills, ale brawo dla Wibo za podążanie za najmodniejszymi trendami makijażowymi

No i jeszcze kupiłam sobie gąbkę Real Techniques i pędzel do podkładu bo właśnie się pojawiły w Rossmannie, i lody Ben and Jerry
    Jak coś mi się przypomni to dopiszę ;-)
    --
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Facebooku
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Pinterest
  • 24.04.17, 10:33
    bardzo dziekuje za rekomentacje - jakie kolory tych szminek kupilas?
    i faktycznie ten Rosmann na Korotynskiego taki dobrze zaopatrzony?
  • 24.04.17, 20:21
    Revlon mam w kolrze Vineyard 760 www.revlon.com/products/lips/lip-color/revlon-ultrahd-gellipcolor#309977862070||0
    Bourjois nr 2 i 7 www.reallyree.com/bourjois-rouge-laque-lipstick-review-swatches/
    Wibo www.wibo.pl/pl/p-476-Juicy+Color nr 7

A Rossmann na Korotyńskiego jest fenomenalnie zaopatrzony, są szafy Revlonu i Pupy, których nie ma chyba nigdzie indziej. A z kremów są na przykład koreańskie kosmetyki i duży dział z winem i spożywczy.

--
  • 24.04.17, 20:38
    Poważnie w Wawie tylko w jednym Rossmannie jest Revlon? No, w każdym razie - jest rzadko spotykany?

PS Iza, uważnie przeczytałam sprawozdanie z Twoich zakupów. Wypróbowałaś już może tego L'Oreala (podkład) i bazę AA?
  • 25.04.17, 06:31
    nie, ale zaraz się nim umaluję do pracy i zdam relację

--
  • 24.04.17, 21:39
    Kupiłam róż Wibo i pomadkę Wibo (nr 6). Rozświetlacza juz nie było ale ma być jutro dostawa.
    W takim razie musze wybrać sie na Korotynskiego, bo faktycznie u mnie w okolicy Revlonu nie ma.
    Z Wibo sa dostępne takie zestawy rozświetlające, wyglada ciekawie
    www.wibo.pl/pl/p-812-Strobing+Make+Up+Kit
    Ale nie do konca wiem jak miałabym tego użyć :-(
  • 28.04.17, 12:19
    nadal szukam różu ideału
    mam parę ale nie do końca to
    a ten?
    --
    zasłyszane
  • 26.04.17, 16:46
    Z tego co widzialam w gazetce, to od jutra (27.04) do 2.05 jest w Hebe -40% na wszystkie produkty do makijazu. U mnie w Hebe wybor marek jest zdecydowanie wiekszy niz w Rossmannie (z tego co wiem pojawilo sie tez P2 znane z niemieckiego DM).
  • 27.04.17, 16:00
    Wieeelkie dzięki za recenzję :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.