Dodaj do ulubionych

Powrót do naturalnego koloru

24.04.16, 07:45
włosów po rozjaśnianiu - jest sposób!
Dzielę się, bo jestem zachwycona. Długo rozjaśniałam włosy, potem chciałam wrócić do swojego koloru, trochę wytrzymałam, ale miałam dość odrostów, więc się złamałam i zaczęłam farbować znowu. Potem znalazłam tę metodę i przetestowałam na zasadzie co mi szkodzi:
kokardka-mysi.blogspot.de/2012/04/pigmentacja-prekoloryzacja-trwae.html#more
W skrócie, jest to połączenie dwóch farb i temperatury.
Naturalnie mam jasny brąz, zafarbowany na dosyć jasny blond.
Na początku kolor wyszedł za ciemny (użyłam zwykłego Garniera i bez jakiejś super precyzji), ale szybko się wypłukał do praktycznie idealnego.
Na tym blogu można znaleźć zdjęcia z takich pigmentacji.
Nie pisałam od razu, bo chciałam poczekać co będzie dalej. Minęło równo 5 miesięcy i nic w międzyczasie nie robiłam, używałam jakiś czas szamponu przeciwłupieżowego, zazwyczaj myję codziennie i nic, kolor się trzyma! Włosy są praktycznie idealnie w kolorze odrostów, bardzo naturalne, jak ktoś nie wie, to różnica jest raczej nie do zauważenia.
Jestem w szoku, bo jak farbowałam wcześniej, to potrafiły mi się po tygodniu-dwóch wypłukać do koloru rozjaśniacza.
To też przy okazji patent na trwałe zafarbowanie włosów siwych.
Jak dla mnie wielkie wow. Może komuś się przyda :).
Edytor zaawansowany

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.