Dodaj do ulubionych

Balsamy upiększające wizualnie skórę

01.07.16, 11:21
Dziewczęta, pytanie jak w temacie: jakich balsamów, mazideł, olejów używać, by skóra nóg, rąk, tego, co wystaje z letniej odzieży, wyglądała lepiej?

Jak dotąd najbardziej podszedł mi złoty olejek Nuxe, ale jest tłusty i maże ubrania.

Mam też BodyBB Last Minute Lirene, śmierdzi sztucznym jabłkiem, maluje na pomarańczowo, przy myciu rąk trzeba uważać, żeby kropla nie spadła na nogę, bo robi się jasna dziura. Blee w całości.

Nie chodzi mi o przyciemnienie, tylko, bo ja wiem, o cud, kwiat paproci, żeby blada skóra z siecią zielonych żył była nieco mniej wstrętna.
Edytor zaawansowany
  • 01.07.16, 14:21
    Po pierwsze rajstopy w spraju Sally Hansen - lekko barwia ale nie na stale, glownie wyrownuja koloryt:
    wizaz.pl/kosmetyki/produkt,18676,airbrush-legs.html - kupilam w Superpharm czy Hebe na promocji za 20 zl, zmywaja sie dopiero woda z mydlem ale w zeszlym roku przy bardzo duzym upale jak sie spocilam to pobrudzily mi od spodu sukienke, na szczescie spiera sie bez problemu.
    Ostatnio uzywam tez tego:
    www.douglas.pl/douglas/Piel%C4%99gnacja-Opalanie-Piel%C4%99gnacja-St.-Tropez-Piel%C4%99gnacja-Stopniowo-buduj%C4%85cy-opalenizn%C4%99_productbrand_3000078969.html czyli St Tropez stopniowo budujacy opalenizne - wyglada to jak podklad (i taka ma konsystencje) wiec poza nadawaniem stopniowym opalnizny jest tez efekt natychmiastowy wyrownania koloru - biale spodnie byly lekko przybrudzone od srodka ale zdecydowanie mniej niz przy pierwszym produkcie i tez spralo sie bez problemu. Nie smierdzi samoopalaczem.
    To drugie dostalam jako probke do zamowienia w Douglas wiec mozesz sprobowac w sklepie stacjonarnym poprosic o tester.
    Po tygodniu codzienniego uzywania nogi wygladaja jak opalone i efekt jest calkiem niezly ale nie trzyma sie zbyt dlugo, po paru dniach znow jestem blado-zielona.

I do kompletu uzywam tez zloty olejek Nuxe, kupilam go po Twojej prezentacji efektu na nodze, ale glownie na wyjscia, ostatnio jak sie wysmarowalam do pracy a potem szlam na rehabilitacje to po rozciaganiu biedny rehabilitant byl caly w blyszczacych drobinkach :-)
  • 01.07.16, 14:53
    Jakąś chwilę się zastanawiałam, po co barwić nogi, na które naciąga się spodnie:)
    Pewno szorty.

Ten St. Tropez wygląda ciekawie, nie jest tani, dlatego będę pytać o próbkę lub tester.

Zakładam, może bezzasadnie, że rajstopy w sprayu nie nadają się na dekolt. Nadają?
  • 01.07.16, 15:36
    Szorty, szorty - poza tym St Tropez smaruje cale nogi bo ma tez efekt samoopalacza i nie chce potem miec nog na gorze bialych a na dole ciemniejszych :-) zreszta pobrudzenie bylo bardzo lekkie, po prostu w paru miejscach takie przytarcia - ale ostrzegam bo jak sie trafi na kreacje do prania na sucho to nie wiem jak takie rzeczy schodza.

Mysle ze sie nadaja - niby instrukcja jest zeby popsikac na nogi ale mi jakos prosciej nalozyc ten preparat na dlonie i potem sie wsmarowac - ostatnio wysmarowalam i nogi i rece - mysle ze mozesz sprobowac gdzies na nodze, jak nie uczuli to spokojnie mozna machnac na wszystkie odsloniete czesci ciala. Ten najjasniejszy SH w malych ilosciach bardziej wyrownuje niz faktycznie przyciemnia.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.