Dodaj do ulubionych

Zabezpieczanie skórek przy malowaniu

25.08.16, 06:49
Widziałam na filmikach na istagramie panie malujące sobie paznokcie, które zabezpieczają skórki dookoła takim jakby silikonem, żelem. Rozprowadzają go pędzelkiem więc jest w płynie, a po zakończeniu malowania zrywają jak maseczkę peel off.
Znacie coś takiego? Gdzie tego cosia szukać?
Edytor zaawansowany
  • 25.08.16, 13:48
    Znamy, choć tylko wirtualnie. Do tego celu nada się cokolwiek co po wyschnięciu zostawi elastyczną warstwę, która można ściągnąć. Niezły do tego jest klej wikol, trzeba pomalować i poczekać aż wyschnie. Schnie trochę długo. Takie żele zabezpieczające skórki bez problemu są dostępne. Znalazłam na allegro (guma do zabezpieczania skórek), pełno jest na aliexpres, tylko idzie miesiąc.

--
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Facebooku
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Pinterest
  • 06.09.16, 17:06
    I teraz mi to mówisz :)

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • 06.09.16, 20:27
    Bo nie używam, nie przyszłomi do głowy, że ktoś może chcieć. Jedyne zastosowanie jakie widzę to przy stemplowaniu albo robieniu ombre

--
  • 06.09.16, 14:31
    O wikolu nie słyszałam. A jak się ta guma nazywa? Ja używałam żelatyny wiecie ona zastyga po wyschnięciu. Wtedy zdejmowałam jak maseczkę peel off.
  • 06.09.16, 20:26
    Po prostu wyszukaj na allegro guma do zabezpieczania skórek

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.