Dodaj do ulubionych

Masło do ciała, czekoladowe i nie zabijające ceną?

02.01.17, 15:36
Farmona kiedyś robiła w serii sweet secret takie lepkie mazidło w beżowym kolorze, mocno pachnące czekoladą, słodką i trochę sztuczną, w nazwie miało też pistację. Kosztowało toto dychę czy półtora i mi się zachciało ostatnio bo szaro, brzydko i zima. I połaziłam po krakowskich drogeriach kilku a tu figę, nie ma, skończyło się i wyszło z produkcji.
Kojarzy ktoś może coś podobnego? Rossmann miał jakieś masło w ogromnym słoiku, w bardzo przyjemnej cenie i z masłem kakaowym, ale mnie bardzo zależy na antydepresyjnym czekoladowym zapachu.
Edytor zaawansowany
  • 02.01.17, 17:55
    A może być biała czekolada?
    Na przykład taka: www.bliskonatury.pl/pl/p/Organic-Shop-MASLO-DO-CIALA-BIALA-CZEKOLADA%2C-250ml/4036

Albo pomarańczowe:
    www.bliskonatury.pl/pl/p/Kapiel-Agafii-POMARANCZOWE-geste-maslo-do-ciala-podciagajace-300-ml/937

• 05.01.17, 10:21
    Nie, biała to zupełnie nie to :(
  • 02.01.17, 19:44
    Miałam kiedyś masło Derma V10 - tanizna z UK. Jest wersja czekoladowa i kakaowa. Nie pamiętam, która mi się bardziej podobała. Skład chyba był mocno taki sobie, ale pachniało ładnie (wg mnie).

czekoladowe: dermav10tech.co.uk/body-butter-chocolate-220ml-money-saving-beauty-products/
    kakaowe: dermav10tech.co.uk/body-butter-cocoa-reasonably-priced-beauty-products/

Widzę, że kakaowe można kupić na Allegro za ok. 12 zł z wysyłką.
  • 05.01.17, 10:23
    Ha, mam siostrę w UK, mówi że kakaowe jest wszędzie a czekoladowe nie bardzo. Poprosiłam żeby się rozejrzała w miasteczku :)
  • 03.01.17, 11:11
    Ziaja robi serię kakaową.Miałammasło do ciała, pachniało właśnie czekoladą.

e-ziaja.com/pl/171-maslo-kakaowe-ziaja?gclid=Cj0KEQiAtK3DBRCBxt-Yxduq5p4BEiQAbFiaPdEpysavBJxAneMr9a5YkAfqB8goRmrVnNEpFrmcGcYaAllt8P8HAQ
  • 03.01.17, 12:15
    tez miałam Ziaję i była OK
    stosunek ceny dojakości na 5

--
    Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
    zasłyszane
  • 05.01.17, 10:24
    Ono pachniało czekoladą w pierwszej wersji, potem coś zmienili i zapach też się zmienił. Ale sumie testowałam daaaawno temu więc może znów jest OK. Dzięki, zapomniałam o nim :)
  • 04.01.17, 09:19
    Farmona dalej to masło produkuje, tylko z niezrozumiałych dla mnie przyczyn nie sprzedaje już poza własnym sklepem online. Jako że to moje ukochane masło do ciała, co jakiś czas sprowadzam je sobie więc przez internety, co mnie w sumie irytuje, bo wolałabym zwyczajnie pójść do Rossmanna. Na szczęście Farmona do zamówien internetowych dorzuca taką masę próbek, że trochę im wybaczam.

Zamiennika nie znalazłam, Eveline ma takie masło czekoladowe w tubce, ale zapach się do farmonowego nie umywa, Farmona na mnie pachnie gorzką czekoladą, Eveline słodkim ulepkiem.

--
    załóż stanik...poprawnie
  • 05.01.17, 10:26
    Sprawdzałam przed założeniem tego wątku i sprawdziłam teraz, ni ma. Może końcówki produkcji się pozbywali?
  • 05.01.17, 11:55
    Wygląda na to, że w ostatniej chwili zrobiłam zapasy. Jak się skończą, będę płakać.

--
    załóż stanik...poprawnie
  • 06.01.17, 16:07
    rossmannowe jest całkiem spoko ;) może Perfecta? mam melbę, pinacoladę, kojarzę, że było truflowo-czekoladowe jeszcze, ale sama nie testowałam.

www.perfecta-kosmetyki.pl/pl/product/1149/maslo-do-ciala-trufle-czekoladowe-regenerujace/

--
    dookoła noc się stała, księżyc się rozgościł...
  • 06.01.17, 16:08
    jest w leklerku, rossmann nie wiem

--
    dookoła noc się stała, księżyc się rozgościł...
  • 06.01.17, 21:37
    O, trochę się boję tej kokosowej nuty ale jak gdzieś dorwę to kupię na pewno, wygląda odpowiednio :) Dzięki!
  • 06.01.17, 21:39
    A to rossmannowe było spoko pod względem ceny, ilości i działania, ale ten zapach było dość śladowy. Jak się smarowałam Farmoną to mama się skarżyła że przeze mnie ma ochotę na słodycze a jest już 23 ;)
  • 08.01.17, 21:01
    Melduję że wpadłam do drogerii pięć minut przed zamknięciem, znalazłam nagle trzy masła czekoladowe, jedno odrzuciłam bo było brązujące, dwa pozostałe kupiłam bo nie chciałam się zastanawiać które wolę. Śmieszna rzecz, bo szukałam wcześniej w dwóch innych drogeriach i nie znalazłam żadnego, tylko jakieś owoce i wanilie ;)
    Joanna Naturia ciemna czekolada i pomarańcza chyba podoba mi się trochę bardziej niż Bielenda czekolada i karmel. Ale właściwie oba są spoko. Nie jest to TEN słodki, megaintensywny, duszący zapach którego szukałam ale są przyjemne i ujdą na bezrybiu.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.