Dodaj do ulubionych

Duża temperówka do kredek

11.03.17, 14:52
Gdzie mogę szukać temperówki, która pomieści kredki Astora?
Edytor zaawansowany
  • 11.03.17, 15:16
    Ja kupiłam normalnie w kosmetycznym, podwójną na duże i małe kredki. Jak nie znajdziesz to w papierniczym, kredki dla dzieci są dużego kalibru i są takie temperówki. No chyba, że to jakaś mega wielka kredka?

Takie firmówki wyrzucił google
    www.xperfume.pl/bourjois-taille-crayon-temperowka-do-kredek-do-oczu-i-ust-p-61338.html
    www.rossmann.pl/Produkt/For-Your-Beauty-podwojna-temperowka-1-szt,98885,6985

--
    Dołącz do fanów Lobby na facebooku! :)
  • 11.03.17, 15:47
    Te standardowe podwójne nie dają rady, też już myślałam o papierniczym.
  • 11.03.17, 21:06
    A w sephorze?
  • 11.03.17, 22:21
    Nie wiem, co to są kredki Astora. Czy one są na tyle grube, że wszędzie dostępne podwójne zastrugaczki do ołówków kosmetycznych:
    sklep.muji.com.pl/akcesoria-kosmetyczne/4639-temperowka-kredki-do-oczu-4934761534121.html
    nie mieszczą ich? Chubby sticks Clinique'a i MACowe kredki się wysuwa, a nie ostrzy. Czy tych Astora się nie wysuwa?

Tak czy owak znalazłam jeszcze takie coś, w ocenach stoi, że ponoć ten szerszy otwór jest szerszy niż standard:
    smile.amazon.com/NYX-NYX-SH-Sharpener/dp/B003HG4GQI?_encoding=UTF8&*Version*=1&*entries*=0&newts=1&ref_=smi_ge_rl_rd_gw&ref_=smi_www_ucol_go_smi_g2257926382
    --
    Decided to drop the cape.
  • 12.03.17, 09:34
    wizaz.pl/kosmetyki/produkt,75942,perfect-stay-waterproof-eyeshadow-liner.html
    Trochę źle opisane, bo to jest kredka+cień. W standardowe się nie mieści. Nie wysuwa się. Wolałabym stacjonarnie przymierzyć.
  • 12.03.17, 10:55
    po.rzeczka napisała:

I ta końcówka się nie przekręca, tak? To faktycznie kicha.

> Trochę źle opisane, bo to jest kredka+cień. W standardowe się nie mieści. Nie w
    > ysuwa się. Wolałabym stacjonarnie przymierzyć.

Dziewczyny ledwo co raportowały o stacjonarnych sklepach NYXa:
    forum.gazeta.pl/forum/w,103682,163105861,163105861,NYX.html
    --
    Decided to drop the cape.
  • 27.03.17, 12:55
    Bierzesz Pani swą grubą kredką i idziesz do zwykłej osiedlowej drogerii, broń borze miły żadne Sephory czy inne sieciówki ę, ą, znienacka wyciągasz, strasząc tym samym ekspedienta/ekspedientkę grubością, rzeczoną kredkę i żądasz dopasowania ;)
    Zwykle w tych zwykłych mają bogatszy asortyment niż w Rossmanach, itp.
    Ja mam taką na podwójna na grube i cienkie właśnie z Astora, jako gratis do zakupu w jakiejś zwykłej osiedlowej drogerii, typu szwarc, mydło i powidło oraz pasta do butów
    Ale wcześniej podkradałam córce od kredek grubych, bez problemu do nabycia w papierniczym, jeszcze taniej niż w drogerii
    W ostateczności bez wychodzenia z domu jest tego trochę na popularnym portalu zakupowym, wpisują hasło duża lub gruba temperówka
    A już w ostatecznie ostatecznosci z ostateczności jest jeszcze takie cudo co z niejednym grubasem się upora czy cuś;)
    allegro.pl/duza-temperowka-do-marchewki-warzyw-obieraczka-i6762720093.html

--
    Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
    zasłyszane

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.