Dodaj do ulubionych

Jak wam się podoba?

08.01.19, 20:04

www.thelovemagazine.co.uk/posts/9648/david-beckham-graces-the-cover-of-love-issue-20-5
--
Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek
Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Facebooku
Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Pinterest
Edytor zaawansowany
  • zawsze_zielona 10.01.19, 09:11
    Widzialam wczoraj i jestem zachwycona:-) Te roze na szyji troche mniej mi sie podobaja, widzialabym chyba inny motyw. Uwielbiam takie zabawy;-)
    Ale Bowie poszedl o krok dalej juz dawno temu;-)

https://media.image.ie/uploads/2017/01/06105539/Life-on-mars.jpg

http://i.imgur.com/s1tNEfI.jpg
  • izas55 10.01.19, 17:30
    Tak, ale Bowie był Artystą bardzo często eksperymentującym ze swoją seksualnością, a Beckham jest heteroseksualnym (chyba byłym) piłkarzem. Ja go z resztą uwielbiam za eksperymenty ze strojem. Świetnie wygląda w spódnicy :).

W tej chwili makijaż u mężczyzn jest dość trendy, na Instagramie pełno, James Charles, Patrick Star (który projektuje dla MAC), Jeffree Starr.
    A Beck ma tak ślicznie opadające powieki ze zmarszczkami i nosi ten cień w tak uroczo niewyszukany sposób ;)

--
  • kasica_k 12.01.19, 02:33
    @abearnamedtroy znasz? Ja lofciam :-)

--
    Stanikomania
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • izas55 13.01.19, 03:44
    Tak :)
    Nie wszystko mi się zawsze podoba ale doceniam zdecydowanie

--
  • mniickhiateal 10.01.19, 16:07
    Zachwyca, co ma nie zachwycać.

--
    Decided to drop the cape.
  • genepi 11.01.19, 17:12
    To jest przykład tej życiowej niesprawiedliwości że ładnemu we wszystkim ładnie. Gdybym ja się tak pomalowała wyglądałabym jak Dzidki czy tam inne Dziuńki - przyjaciółki mojej mamy pod koniec lat 70-ych.
    Ciekawa jestem czy to się przyjmie. Widzę taką barierę że makijaż trzeba robić kilkoma kosmetykami, potem zmywać innymi, pielęgnować, jest to dość skomplikowane a faceci lubią jednak prostotę w obejściu, spójrzcie chociaż na damskie szampony do rozdwojonych końcówek, płyn pod prysznic myjący, inny pilingujący, inny opalający, balsam myjący itp a u faceta: płyn do twarzy, głowy, pięty, pachy równocześnie.
  • kaga9 11.01.19, 22:08
    To ja się wyłamię, choć od innej strony. Tatuaż mi wszystko psuje w tym looku, jestem bardzo anty. No, a poza tym nie lubię DB:P
  • kasica_k 12.01.19, 02:30
    Mnie też się ten tatutaż nie podoba. No po prostu brzydki jest, mimo że ja ogólnie nie jestem antytatuażowa. Oko - spoko.

--
    Stanikomania
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • sbarazzina 15.01.19, 11:18
    Ja sie wylamie, w ogole mi sie nie podoba. Tzn fajnie, ze Beckham jest otwarty na eksperymenty i nie boi sie atrybutow tradycyjnie uznanych za kobiece. No ale jednak bez makijazu IMO jest atrakcyjniejszy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.