Dodaj do ulubionych

TKMaxx - co polecacie?

14.03.19, 20:34
Jak w temacie. Trafiacie tam na perełki albo przynajmniej porządne, sensowne kosmetyki? Na które marki zwrócić uwagę?
Edytor zaawansowany
  • izas55 14.03.19, 22:24
    Kosmetycznie to raczej bym uważała i sprawdzała kody dat ważności, bo można się zdziwić.
    Ja generalnie w Polsce mało kupuję tam kolorówki. Kiedyś w Stanach kupowałam namiętnie perfumy. Do dziś pamiętam limitowane Aqua Allegoria po 15 dolarów......
    Są fajne mydła, szampony i lakiery do paznokci. Czasem można znaleźć fajne rzeczy, ale mnie do pasji doprowadzają te wymacane produkty. Już nie raz ochrzaniałam dziewczyny, że to nie są testery..... Teraz widzę coraz częściej, że opakowania są zaklejane i foliowane

--
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Facebooku
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Pinterest
  • maggianna 18.03.19, 13:33
    W NL jest to samo, pudełka i opakowania otworzone, bywaja tez zafoliowane ale nie wiadomo czy nie zrobili tego po tym jak ktoś otworzył. Kupiłam 2 kremy marki której w PL nie ma a w UK jest dość droga. Produkty były w świetnej cenie, oba kremy w opakowaniach z naklejkami. Niestety w domu okazało się ze oba kremy były używane - opakowania nie były pełne (takie z hermetyczną pompką więc jak się zużywa to denko podjeżdża do góry).

Mój facet w TKMaxx w Holandii parę razy trafił buty amerykańskich firm (zupełnie dla mnie nieznanych i w zasadzie niedostępnych w sklepach w Europie) dobrej jakości i w bardzo dobrej cenie.
    Można trafić Birkenstocki, męskie Dr Martens (ale nie te klasyczne modele), niestety trzeba grzebać i sprawdzać dość dokładnie. Moja przyjaciółka kupuje tam i buty i torby i ubrania ale ja jakoś nie mogę znaleźć nic ciekawego. Ostatnio chciałam kupić wełniane męskie skarpety i wszystkie które miały wielkie napisy wool, merino wool były z akrylu i miały np 10-15% wełny.

Dział kuchenny w NL jest niestety porażką, jakieś nędzne zdekompletowane resztki.
  • kaga9 18.03.19, 15:23
    A to lipa, że foliują po otwarciu. Przestaję się interesować zatem. Dzięki za ostrzeżenie.
  • mniickhiateal 14.03.19, 22:50
    Stoisko kuchenne :)

--
    #liveauthentic
  • kaga9 16.03.19, 16:18
    Bywam popaczac;)
  • kaga9 16.03.19, 16:17
    A toscie mnie zaskoczyły, że taka bida...
  • izas55 17.03.19, 02:42
    Poszłam dzisiaj do tego swojego ulubionego TjMaxx , bo w Stanach to jest Tj a nie Tk, i weszłam w posiadanie kolejnych trzech wersji wody toaletowej Green Tea 100ml każda po oszałamiające 8$. Prawie kupiłam sobie torebkę. Spodobała mi się, 149.99, jeszcze do przeżycia. A potem spojrzałam jeszcze raz i okazało się, że to Celine za 1499 :). W sumie okazja. W Marshall's które należy do tej samej firmy co TJMaxx przytuliłam trzy płynne cienie Stila przecenione 50%. Ciuchów już mi się nie chciało przeglądać.

--
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Facebooku
    Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Pinterest
  • kaga9 17.03.19, 20:07
    I o to mi chodzi! Nie miałam pojęcia o marce Celine ani nie docenilabym pięćdziesięcioprocentowej przeceny cieni, bo nie znałam dotąd nazwy Stila.

Dzięki!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka