Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego kursu języka rosyjskiego w okolicac

16.09.04, 15:41
Prosze o jakies dane dobrej szkoły gdzie ucza rosyjskiego. Najchetniej
uczyłabym sie dwóch języków, rosyjskiego i angielskiego i chciałabym połaczyc
te dwa kursy ze soba
Edytor zaawansowany
  • joda2 20.09.04, 20:48
    a skad jestes?
  • krutikow 21.09.04, 13:24
    Jesli w okolicach Warszawy, to słuze kursem jez. rosyjskiego, bardzo skutecznie
    i bardzo sympatycznie, z reguly indywidualnie, metody autorskie, np.zblizona do
    Callana lub inna, dobrana indywidualnie do kazdego uczacego sie, po roku nauki
    gwarancja porozumiewania sie tym jez. i szansa zdania certyfikatu w ambasadzie,
    tuz obok jest angielski, efekty tez murowane, od lat sprawdzone. Zapraszam:
    Russkaja Izbuszka - studio jez.ros., Warszawa-Wesoła, tel.7734087, Olga
    Krutikow, tlumacz i lektor jez. ros., cena tzw. bloku zaj. okolo 1,5
    godz.zegarowej do 2 /w zaleznosci od potrzeb ucznia, nastroju itp./-50zl.+
    herbata z samowara, ciasteczko....
  • agatka1234 21.09.04, 13:33
    jestem ze śląska
  • joda2 21.09.04, 15:50
    a konkretniej? bo jeśli np. z okolic Tychów, to polecam kurs w szkole jezykowej
    BEST CJO - siedziba szkoły w hotelu Tychy, w Bieruniu lub w Pszczynie. Jeśli
    potrzebujesz wiecej informacji-pisz najlepiej na maila. pozdrawiam
  • abba_89 01.12.14, 15:21
    Efektywny kurs (Skype): lekcjerosyjskiego.eu
  • zauroczenierosyjskim 19.12.14, 23:01
    Zapraszam: www.facebook.com/zauroczenierosyjskim po bezpłatne codzienne materiały do nauki na różnych poziomach, informacje o darmowych kursach rosyjskiego online, ciekawe filmiki i przydatne linki. W razie problemów językowych można także pisać w komentarzach lub wiadomości prywatnej - zawsze chętnie pomogę :)
  • nastya_v 07.03.15, 03:18
    Biorę zajęcia z angielskiego z domu z nauczycielem przez Skypa. Bardzo wygodne. Po pierwsze - dużo pracuję i często muszą znosić klasy, to nie byłoby możliwe, gdybym uczyłam się w szkole językowej. Po drugie - mam prywatne lekcje. I omawiam z nauczycielem zwroty, które są potrzebny w prace, piszemy listy biznesowe i wnioski. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Gdybym po prostu siedziałabym nad książkami i w domu, nie osiągnęli tego poziomu!
    Jeśli ktoś jest zainteresowany, nauczyciel wybrałam na Preply.com/pl/
    Nigdy nie zaszkodzi spróbować. Powodzenia w nauce!!
  • gooooosiaczek 21.12.15, 22:25
    polecam kanał na YT www.youtube.com/channel/UCvHEAylalQ2csHo4oMsnCIA
    Prowadzi go autorka podręczników do nauki rosyjskiego
  • mahjonghiii 15.07.18, 22:41
    polecam szkole jezykowa Katiusza w Wawie, czlowiek nigdy sie nie nudzi na zajeciach ^^ wlasnie koncze ich kurs wakacyjny, fajna powtorka po latach braku kontaktu с российским ;)
  • bulkakajzerka 19.08.18, 22:40
    Katiusza na Batorego? Faktycznie dobra szkoła, ciekawe zajęcia, dużo zostaje w głowie. może się zapisze na wrzesień..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka