Dodaj do ulubionych

Wenus w Skorpionie

27.07.10, 18:17
Witam serdecznie

Wenus w Skorpionie.

Witam cieplo, posiadam Wenus w swoim horoskopie w Byku, ale napisze pare slow o Wenus w Skorpionie.

Wazne:) to jest opis Wenus w Skorpionie tylko w archetypie, bo caly horoskop moze modyfikowac te cechy polozenia Wenus w tym znaku. I jesli na przyklad bedzie duzo Urana, Wodnika w horoskopie, wtedy te wyrazanie uczuc nie bedzie juz takie potężne.
Zatem czesc tego opisu, moze sie u was zgadzac, a czesc nie. Poza tym Wenus w waszym horoskopie, moze miec dodatkowo aspekty do innych planet, ktore tez trzeba opisac.

Wenus w Skorpionie - wzmacnia (Skorpion) pragnienie milosci i uczuć. To jak zjednoczenie, spójność dwoch dusz, które chca nasycic sie miloscia. Osoba z Wenus w Skorpionie, chce posiadac dusze drugiej osoby, a wszelkie uczucia zbyt powierzchowne, eliminuje, niszczy swoją siłą buldożera (Pluton). Tajny szyfr, ktorym dysponuje, pomoze jej odkryc nieszczerosc uczuc. I skrajnie bywa pamietliwa, nawet mściwa, gdy zostanie oszukana, niesprawiedliwie potraktowana.
W wyrazaniu uczuc jest jakas pasja, intensywnosc, jednoczesnie duza wrazliwosc.
Nie afiszuje sie publicznie swoimi uczuciami, woli nawet je chronic w ustronnym miejscu.
Skryta, oczekuje od partnera glebokiego zaangazowania, bo sama oddaje to, co w niej najglebsze i prawdziwe.
Bywa zazdrosna i zaborcza, oczywiscie to zalezy od calego horoskopu, bo jesli dodatkowo bedzie silna faza Urana, Wodnika w horoskopie - wowczas mocno obraz jej pragnien sie zmieni, na bardziej swobodna i wolnosciowa nature w zwiazku.
Wenus w Skorpionie ogolnie, ma potrzebe kontroli sytuacji w zwiazku, sporadycznie nawet swojego partnera.
Wchłania uczucia drugiej osoby, i boi sie odrzucenia. Gdy partner wykazuje zbyt niezaangazowana postawe w zwiazku, osoba z Wenus w Skorpionie, czuje niepokoj, bo zaczyna tracic nad tym kontrole (Skorpion).
Dosc silna seksualnosc, wrazenie mocy, czasem ułudne, oraz skupienie na relacji w partnerstwie.
Albo wszystko, albo nic, potrzeba mocnych wrazeń, chodzi o uczucia.
Silne pragnienie przetrwania i zachownia kontroli nad zwiazkiem, aby otrzymac tyle uczuc, ile samemu sie daje.
Magnetyzm, tajemniczosc i bezkompromisowosc - jak kochac to calym sercem, bez dyskusji.
Moga byc dosc stale i lojalne w uczuciach, osoby z Wenus w Skorpionie. A poczucie bezpieczenstwa, jest tutaj bardzo waznym czynnikiem.
Poczatek zwiazku z osoba z Wenus w Skorpionie, to czas emocjonalnej symbiozy. Zwiazek, ktory transformuje.
Gdy uczucia sa zbyt intensywne, wowczas druga osoba (partner), zwlaszcza, gdy preferuje zwiazki luzne, moze poczuc sie osaczony. A taka milosc staje sie wowczas (sporadycznie) toksyczna.
--
Barbara Stanisławska
Pracownia www.astropasja.pl/

Forum: Astrologia TRANZYTY
www.goldenline.pl/
Edytor zaawansowany
  • coco_angel 24.08.10, 09:17
    Pani Barbaro a jesli osoba ma Wenus w domu 8 ( dom skorpiona) to w
    sumie czesc tych teorii tez bedzie dotyczyc , prawda?ja mam wenus w
    domu 8 w baranie ( spalony)do tego dochodza mi kwadratury wenus do
    saturna, opozycja do plutona..i luzna kwadratura do ksiezyca..czyli
    juz totalny miszmasz i trudnosc zwiazkow i uczuc tak?
  • astrolog_33 25.08.10, 12:27
    coco_angel napisała:

> Pani Barbaro a jesli osoba ma Wenus w domu 8 ( dom skorpiona) to w
    > sumie czesc tych teorii tez bedzie dotyczyc , prawda?ja mam wenus w
    > domu 8 w baranie ( spalony)do tego dochodza mi kwadratury wenus do
    > saturna, opozycja do plutona..i luzna kwadratura do ksiezyca..czyli
    > juz totalny miszmasz i trudnosc zwiazkow i uczuc tak?

Witaj coco_angel, tak polozenie Wenus w domu tez ma znaczenie. Wiec Wenus w domu 8 napiera cech Plutonicznych (Skorpiona), wiec wieksza badz mniejsza czesc tego opisu tutaj, bedzie pasowac.
    Ale trzeba tez wziac pod uwage koniecznie, Wenus w znaku, i jej aspekty (to najwazniejsze) bo moga te polozenie Wenus w domu 8 dosc modyfikowac, zmieniac. Bo na przyklad ktos ma Wenus w domu 8 (miedzy innymi intensywne podejscie do uczuc, chce kontroli sytuacji, ale ta Wenus ma koniunkcje do Urana, - wiec ten uran moze dosc modyfikowac to, i dodawac element poczucia wolnosci, i nieskrepowania w zwiazku.
    Wiec najpierw analiza tych wszystkich elementow, Wenus w znaku, jej aspekty i polozenie wenus w domu - dopiero pozniej daje sie caly opis. Poza tym to ze Wenus jest w domu, tez duzo mowi o tym w jakich przestrzeniach zyciowych wyjaduja sie te energie Wenus.
    A Wenus to nie tylko partnerstwo w zyciu, ale takze punkt gdzie najwiecej szukamy harmonii, i rownoagi. A whoroskopie kobiet duzo Wenus mowi o tym ze ona chce sie podobac, uwodzic, jak chce wygladac, jak chce doswiadczac przyjemnosci, itd.

I na przyklad Wenus w domu 8 moze powiedziec, ze ta osobe czeka milosc, ktora bedzie bardzo intensywna, erotyczna, bardzo gleboka, milosc ktora ja przetransformuje, i w ktora sie zaangazuje ta osoba mocno. Itd.

Koniecznie tez trzeba sprawdzic czy rzeczywiscie Wenus lezy w domu 8, a nie na przyklad w domu 7 badz 9. Zalezy jakich domow uzywasz. Najlepiej testowac domy.

Serdecznie pozdrawiam.

--
    Barbara Stanisławska

www.goldenline.pl/grupa/astrologia-tranzyty/
  • acrux_79 25.08.10, 18:53
    Ciekawy temat. W ogóle zastanawialem się nad archetypem Skorpiona w miłości u
    kobiet. Nie powiem, że to, w jaki sposób prezentuje się ich kobiecość, sposób
    uwodzenia, życie domowe, odzwierciedla się mocno poprzez Wenus i Księżyc.

Ale nawiązać chciałem do czegoś innego. Często zdaje mi się, że Wenus w
    Skorpionie, oraz po części Mars w Skorpionie oznaczają dla mnie psychologiczną
    wojnę o miłość, w miłości, poprzez miłość. Czy nie jest tak, że zjednoczenie
    jest jednocześnie walką, walką ze swoim poczuciem bezpieczeństwa ( 2 dom,
    wartości, Księżyc jest tam właśnie wywyższony bo świetnie rośnie i jest pod
    opieką ) ?

To motyw dość trudny, ale odczuwam wrażenie, że posiadaczki Wenus w Skorpionie
    lubią pokazać swoją zwycięską walkę poprzez to, że zdobyły czyjąś miłość, że
    okiełznały kogoś. Może właśnie dlatego sa tak "zaborcze" ?
    Oprócz ww. cechy, takiej czasem przyszywanej, Wenus w tym znaku daje pewną
    iluzję.... nieśmiałości ? Bo skoro kobieta atrakcyjna i namiętna, a jednocześnie
    miłość jest dla niej tak ważna, to pójście na śmierć ( symbolika Skorpiona )
    jest niebezpieczeństwem ( antyteza Byka ) ?

Zatem, myślę, że Wenus w Skorpionie świetnie walczy, jest pewna swoich racji,
    tyle że czasem może się, no właśnie, nieśmiało wycofać. Trochę to racze ( co
    woda, to woda... ), trochę rybie ( zwodzenie ).

Ciekawe, czy Wenus w Byku jest trudniej wyobrazić sobie takie ekstremalne
    przeżycia Skorpionów i jak na nie patrzy ? Co jak co, ale Byki pomimo swoich
    różnych wad, są raczej otwarte i pogodne ( stereotypowo ), a Wenus jest tam
    wywyższona.

Dziękuje za uwagę
    Pzdr
  • coco_angel 25.08.10, 20:21
    ja uzywam domow khola...i mam ja w koncowce barana ale w domku
    osmym, przy czym jak napisalam mam dosc ciezkie polaczenia,
    kwadratury wiec bardzo spietrzone powiazania he eh takie iskrzace
    od milosci do nienawisci, od walecznosci po wycofanie...
    czy to nie ejste tak ze przy saplonej wenus w domu 8 i opoyzcji z
    plutonem:) ( wladca 8 domu) wsyztskie zwiazki nosza jakies pietno
    tragiczno-romantyczne i sa bardziej przezywane?
    A jak wenus w byku Pani Barbaro?
    Arxus79 pieknie piszesz o naturze wenus skorpionicy i tak wlasnie
    jest:) ja mysle ze wenus w bylu podkresla bardzo zmyslowa strone
    byc moze nie ejst to az tak glebokie transformujace jak wenus w
    skorpionie ale....w koncu byk i wenus to niemal jednosc..
  • jasmina.0 22.10.10, 15:32
    A taka Wenus w Skorpionie wchodzaca w skład silnego stellum w Skorpionie razem ze Słońcem ale "porażona" opozycją Saturna - czy to by oznaczało, że człowiek ma silne emocje i jest bardzo "seksualny" ale równocześnie bardzo je skrywa - jeszcze bardziej niż by to wynikało z położenia planet w Skorpionie tj bardziej niż wynika to z archetypu? czy taka osoba w ogóle umie uzewnętrzniać uczucia ( przy okazji :Księżyc w Kozie może się tu "dokładać"), czy tylko wulkan emocji w środku a na zewnątrz zimna lodowata maska? Jak silnie taki Saturn w opozycji do Wenus "ściąga" ją na ziemię i nie pozwala swobodnie wyrażać? Wydaje mi się, że silnie i że człowiek ma tylko wyobrażenie idealnej miłości ale uważa, ze nie zasluguje na nią i nie chce się silnie wiązać z druga osoba bo w rezultacie nie wierzy w miłośc i że może byc kochany bezinteresownie?
  • astrolog_33 29.10.10, 21:02
    jasmina.0 napisała:

Witaj Jasmino

> A taka Wenus w Skorpionie wchodzaca w skład silnego stellum w Skorpionie razem
    > ze Słońcem ale "porażona" opozycją Saturna

Wenus w Skorpionie uczucia intensyfikuje, przezywamy cos mocno, z ogromnym zaangazowaniem, ale i pragniemy sytuacje w uczuciach kontrolowac. Dodatkowo w opozycji do Saturna, ta Wenus podswiadomie sie czegos obawia, pojawiaja sie lęki moze przed odrzuceniem. I aby zagluszyc te obawy, osoba wytwarza w sobie reakcje obronne, na przyklad blokujac (saturn) w sobie nieco spontanicznosc. I moze sie wydawac na pozor dosc opanowana, niewzruszona, bardzo powazna, jeslii chodzi o podejscie do zwiazkow. Lecz to pozorne wrazenie chlodu, bo wewnetrz jej siedzi bardzo zaleknione, i wrazliwe dziecko, ktore bardzo sie boi, ze sie sparzy. A ona chce po prostu w zwiazku czuc sie bezpiecznie, chce miec cos solidnego, powaznwgo (Saturn). To opis bardzo ogolny, caly horoskop moze mocno to modyfikowac.

Trzeba tez spojrzec na Ksiezyc, polozenie i jego aspekty. Bo reakcje emocjonalne towarzysza nam w zyciu, w kazdej sytuacji, i na ile jej reakcje emocjonalne sa stabilne. Bo wszelkie konsekwencje ponosi nasz Ksiezyc.

Serdecznie pozdrawiam.
    --
    Barbara Stanisławska

www.goldenline.pl/grupa/astrologia-tranzyty
  • jasmina.0 30.10.10, 21:19
    Patrzę na Księzyc ( w Kozie) i widzę kwadrat do koniunkcji Mars/Uran. Więc ten księżyc taki saturniasty ( i ta Wenus "obciążona" tez saturnem) czyli uczucia jednak skrywane głęboko - ale to chyba bardzo trudne w sytuacji gdy "szarpie" ten Księżyc towrzystwo Mars/Uran. Z jednej więc strony Wenus w Skorpio i kon Mars/Uran - czyli bardzo energetyzująco, emocjonalnie, nawet powiedziałabym, że tak wulkanicznie w zakresie emocji a tu Saturn do Wenus i zasaturniony Księżyc. To chyba musi być trudne dla takiej osoby aby jakoś skanalizować te uczucia które jednak głeboko skrywa. Chyba trzeba bardzo duzo samozaparcia i woli aby panowac nad tak potężnymi emocjami (Skorpion do kwadratu dodatkowo z kon Mars/Uran).
    Czy aby nie działa to jak zabetonowana bomba atomowa - jak wybuchnie to koniec świata? Albo kierownie emocji do wewnątrz - to może grozić powaznymi komplikacjami zdrowotnymi jak sądzę?

Pozdrawiam Cię serdecznie
  • astrolog_33 31.10.10, 21:01
    jasmina.0 napisała:

> Patrzę na Księzyc ( w Kozie) i widzę kwadrat do koniunkcji Mars/Uran. Więc ten
    > księżyc taki saturniasty ( i ta Wenus "obciążona" tez saturnem) czyli uczucia
    > jednak skrywane głęboko - ale to chyba bardzo trudne w sytuacji gdy "szarpie" t
    > en Księżyc towrzystwo Mars/Uran. Z jednej więc strony Wenus w Skorpio i kon Ma
    > rs/Uran - czyli bardzo energetyzująco, emocjonalnie, nawet powiedziałabym, że t
    > ak wulkanicznie w zakresie emocji a tu Saturn do Wenus i zasaturniony Księżyc.
    > To chyba musi być trudne dla takiej osoby aby jakoś skanalizować te uczucia któ
    > re jednak głeboko skrywa. Chyba trzeba bardzo duzo samozaparcia i woli aby pano
    > wac nad tak potężnymi emocjami (Skorpion do kwadratu dodatkowo z kon Mars/Uran)
    > .
    > Czy aby nie działa to jak zabetonowana bomba atomowa - jak wybuchnie to koniec
    > świata? Albo kierownie emocji do wewnątrz - to może grozić powaznymi komplikacj
    > ami zdrowotnymi jak sądzę?
    >
    > Pozdrawiam Cię serdecznie

Witaj Jasmino :)

Trzeba spojrzec w caly horoskop, ktory moze nieco te elementy, o ktore pytasz modyfikowac.

I watek wyzej opisalam: polozenie Wenus w Skorpionie w opozycji do Saturna.

A tutaj dodatkowo jest Ksiezyc w Koziorozcu w kwadracie do koniunkcji Mars - Uran. Zatem osoba jesli bedzie wchodzila w zwiazki nierozsadnie, ktore nie daja jej tej solidnej struktury bezpieczenstwa, to przy tak napiętym Ksiezycu, konsekwencje emocjonalne (Ksiezyc) moga byc czasem bardzo nieprzyjemne. Bo reakcje emocjonalnie zawsze nam w zyciu towarzysza, to nasz Ksiezyc chlonie te sytuacje z zewnatrz jak gabka. A gdy chlonie te negatywne sytuacje z zewnatrz to jak taki Ksiezyc w Koziorozcu i w kwadracie do koniunkcji Mars - Uran bedzie reagowal?

Momentami bardzo nerwowo, wpadajac w irytacje (Mars kwadrat Ksiezyc) emocjonalne, gdzie emocje nagle beda wybuchac, popadac w chorelyczne zachowanie, krzyczac, burzac sie, podejmujac walke (mars) emocjonalna (Ksiezyc), prowadzaca do klotni.

Takze Ksiezyc Uran - emocje nagle i niekontrolowane, wprowadzajace duzo niestabilnosci wewnetrznej, potrzeby swobody.

I Ksiezyc w Koziorozcu - taki jest poblokowany, pelen obaw, niepenosci, pragnacy stabilnej struktury, poczucia bezpieczensta.

Zatem taka powinna unikac trudnych, niepewnych sytuacji, bo kazda taka za kazdym razem podkopie jej poczucie bezpieczenstwa.

Pozdrawiam cieplo.
    --
    Barbara Stanisławska

www.goldenline.pl/grupa/astrologia-tranzyty
  • sirius.astro 10.05.12, 22:14
    Moje doświadczenia z Wenus w Skorpionie są takie, że te osoby w bardzo nieprzyjemny sposób manipulują i kontrolują partnera. Wenus w Skorpionie musi totalnie poczuć władzę nad drugą osobę.
    Faceci , których spotykałam ze skorpioniastą Wenus najczęściej stosowali takie taktyki:
    "Rozpalę cię, żebyś szalała z pożądania, ale potem cię zostawię, żebyś o mnie myślała"
    W ten sposób łatwo uzależniają druga osobę i uzyskują przewagę psychiczną i władzę nad tą osobą, dają spróbować trochę ale nie wszystko, same nigdy się nie odsłonią do końca i oczywiście to one muszą rządzić.
    Wenus w Skorpionie używa seksu jako narzędzia manipulacji partnerem.
    Ponieważ mają genialne wyczucie, czego druga osoba pragnie, często lepiej od niej samej, to potrafią tak zbajerować, że druga strona przepadnie jak śliwka w kompot.
    Gdy tylko w najmniejszym stopniu poczuje się taka Wenus w Skorpionie zagrożona, następuje totalne odcięcie, milczenie, zmrożenie lodem i cisza.
    O kobietach z Wenus w Skorpionie niewiele powiem, bo są tak skryte, że same niechętnie opowiadają o swoich tajemnicach.
    Wenus w Skorpionie prawie zawsze działa podstępnie i wyczekuje na odpowiedni moment.
    --
    www.siriusastro.pl
  • jasmina.0 17.05.12, 19:33
    sirius.astro napisał(a):

Faceci , których spotykałam ze skorpioniastą Wenus najczęściej stosowali takie
    > taktyki:> "Rozpalę cię, żebyś szalała z pożądania, ale potem cię zostawię, żebyś o mnie myślała"
    -------------------------------------
    Muszę się z Tobą tutaj zgodzić. Nie wiem czy niestety czy stety, ale wielokrotnie przekonałam się, że tak rzeczywiście jest. Jest to totalny szowinizm w aksamitnych rękawiczkach.

> Ponieważ mają genialne wyczucie, czego druga osoba pragnie, często lepiej od ni
    > ej samej, to potrafią tak zbajerować, że druga strona przepadnie jak śliwka w kompot.
    -------------------------
    Oj tak. A do tego manipulacja emocjami opanowana do perfekcji.

> Gdy tylko w najmniejszym stopniu poczuje się taka Wenus w Skorpionie zagrożona,
    > następuje totalne odcięcie, milczenie, zmrożenie lodem i cisza.
    -------------------------------------------------
    Ha,ha. Przerobiłam to i śmiać mi sie chce. Tyle, że ja mam planety tam gdzie mam. nie udała sie więc manipulacja ale ukryte emocje trzymały mnie dość długo. Cierpiał ten mój Księżyc. Nie powiem -wewnątrz bolało.

> O kobietach z Wenus w Skorpionie niewiele powiem, bo są tak skryte, że same nie
    > chętnie opowiadają o swoich tajemnicach.
    ------------------------------------------------------
    Ja powiem.Bliska koleżanka nie dość, że skryta to podejrzliwa. Potrafi życ miesiącami w celibacie jak jej coś nie pasuje. Oczywiście wyznaje zasadę, że wszystko albo nic. Potrafi sie uczuciowo umartwiać i znajduje w tym przyjemność. czerpie z tego siłę i jak się wydaje panowanie nad innymi. Ma Słońce w Strzelcu a Księżyc w Rybach.

Pozdrawiam
  • a.agena 18.08.12, 11:26
    >> O kobietach z Wenus w Skorpionie niewiele powiem, bo są tak skryte, że same nie
    >> chętnie opowiadają o swoich tajemnicach.
    > ------------------------------------------------------
    > Ja powiem.Bliska koleżanka nie dość, że skryta to podejrzliwa. Potrafi życ miesiącami
    > w celibacie jak jej coś nie pasuje. Oczywiście wyznaje zasadę, że wszystko
    > albo nic. Potrafi sie uczuciowo umartwiać i znajduje w tym przyjemność. czerpie
    > z tego siłę i jak się wydaje panowanie nad innymi. Ma Słońce w Strzelcu a
    > Księżyc w Rybach.

Potwierdzam.
    Słońce i Wenus w Skorpionie, Księżyc w Rybach.
  • janou 28.09.12, 13:44
    Potwierdzam:)
    Jowisz,Venus,Mercury(koniunkcja) w Scorpionie.
    Ksiezyc w Rybach,Slonce,Mars w Strzelcu.

--
    wulkany w Owerni,Francja
    Perigord,Francja
  • pa3cja 21.04.13, 17:50
    Moj mezczyzna nie dosc ze Wenus w Skorpionie to jeszcze w domu I w koniunkcji z Marsem troche luzniejszej koniunkcji z Uranem to chyba daje troche swobody. Ksiezyc w Byku dom VI opozycja do Urana, Merkurego i ascendentu... Nie wiem na ile Uran oslabia dzialanie Wenus bo dopiero sie ucze ale smsa z pytaniem gdzie jestes srednio 3 razy dziennie czytam :D
  • violetta222 01.05.13, 10:51
    Moja znajoma ma Ascendent w Skorpionie, a Ksiezyc w Strzelcu. Jest bardzo dominujaca, potrafi doskonale manipulowac ludzmi, sprawiac, ze robia poslusznie, to, czego ona sobie zyczy. Ma zawsze caly dwor oddanych sobie ludzi wokol siebie. Zawsze to ona jest w centrum zainteresowania i to ona rzadzi, decyduje o wszystkim, kontroluje wszystko. Przy tym udaje urocza, slodka ksiezniczke..
  • centauris 12.07.14, 14:24
    Przesadzacie z tą Wenus w Skorpionie. Ważne jeszcze jest w jakich jest ona aspektach.
    Ja np. jestem obojętna na mężczyzn, jeśli nie czuję chemii. Mogę być z kimś tylko z szczerej miłości :) A, wtedy zauważyłam, że po prostu lubię walczyć o swojego ukochanego i muszę czuć silniejsze emocje i namiętność. Niech tylko jakaś zazdrosna kobieta spróbuje mi go "omamić". Nie manipuluję nikim, bo jestem szczera. Gdyby Wenus w Skorpionie miała manipulować, to większość kobiet miałaby ją w swoim horoskopie :)) A, mam ją jeszcze w koniunkcji z Marsem :)
  • centauris 12.07.14, 14:26
    A, nikt nie potrafi tak poświęcić się dla miłości, jak Wenus w Skorpionie :)
  • szaturskam 15.01.14, 14:27
    moj horoskop stelium w 4 domach 1,12,11,10
    wenus w skorpionie w 11 domu( caly dom tez) ( w skorpio w 10 mam tez saturna i plutuna) w 10 domu jest tez ksiezyc w wadze (uszkodzony)
    1 dom w kozie slonce , merkury -R, asc w strzelcu
    1 dom w strzelcu jowisz ,neptun,
    12 dom uran w strzelcu(polkwaratura do ksiezycia)
    mc ( to chyba 10dom)w wadze i na mc jedna polkwartaura z uranem
    wenus ma semisekstyl z ksiezycem i polkwadrature z merkurym

Lilith w rybach ?
    w horoskopie nie ma zadych zlych apsektow oprocz wezlow pln( 6dom,blizniaki) synteza z uranem i poltorakwadratura z plutonem, pld (12dom,,strzelec)koniunkcja z uranem, polkwadratura z pluto

jestem zazdrosna bardziej o przyjaciol , nie umiem manipulowac ludzmi to ja jestem wykorzystywana ,fakt ze mam intuicje jesli chodzi o zamiary tych ludzi ale i tak nie umiem sie temu przeciwstawic ktos wie czemu
    przez obcych np. na imprezach jestem widziana jako arogancka i nieprzyjemna osoba
    dla ludzi z ktorymi pracuje sympatyczna mila osoba bez wyrachowania ,lubie mnie bo jestem szczera jednak zbyt otwarta , przyjaciol malo , wielu kolegow uwaza mnie tylko za kumpele
    fakt ze tylko kilk razy zaryzykowalam zeby popsuc przyjaz i byc zkims , nie chce byc w zwiazku jesli nie ma chemii ani zaufania ,przyjazn to dlamnie za malo
    najwiekszy problem mam z zazdrosnymi kobietami , robieniem ze mnie ofiary tez mialam stycznosc ale to jakos nie przeszkadzalo bo praca to tylko 1/3 zycia jednka razy w ciagu zycia stracilam przez to prace moze ktos pomoc ?
  • jasmina.0 20.01.14, 21:22
    szaturskam napisała:

Szczerze mówiąc nic z tego Twojego opisu nie wiadomo, bo:

> moj horoskop stelium w 4 domach 1,12,11,10
    ---------------------------------------------
    Stellum nie moze byc w 4 domach. stellum to parę planet w koniunkcji w jednym domu

> wenus w skorpionie w 11 domu( caly dom tez) ( w skorpio w 10 mam tez saturna i
    > plutuna) w 10 domu jest tez ksiezyc w wadze (uszkodzony)
    ---------------------------------------------------------
    Jesli cały 11 dom jest w Skorpionie to Saturn i Pluton jesli jest w scorpio nie może byc w domu 10-tym a tym bardziej Księżyc w Wadze- tu jest jakies poplątanie z pomieszaniem.

> 1 dom w kozie slonce , merkury -R, asc w strzelcu
    > 1 dom w strzelcu jowisz ,neptun,
    -----------------------------------------------------
    1 dom nie może być jednocześnie w dwóch znakach.Albo jest w Koziorożcu albo w Strzelcu.

> w horoskopie nie ma zadych zlych apsektow oprocz wezlow pln( 6dom,blizniaki) sy
    > nteza z uranem
    -----------------
    Co to jest "synteza" ? Pierwsze słyszę.

i poltorakwadratura z plutonem, pld (12dom,,strzelec)koniunkcja z uranem, polkwadratura z pluto
    ------------------------------------------
    Półtorakwadratura i półkwadratura to też "złe" aspekty. Zresztą co to znaczy "złe" aspekty? Kwadrat czasem może być "dobrym" aspektem tyle , ze napięciowym.
    >
    moze ktos pomoc ?
    ---------------------------------
    Jak można pomóc przy takim opisie? Pomimo najlepszych chęci, nie da się. Umieść swoje kółko, albo podaj datę urodzenia, godzinę urodzenia i miejsce.
    I zadaj konkretne pytanie w czym problem?
  • szaturskam 14.05.15, 23:24
    przepraszam.
    teraz.zajelam.sie.astrologia.na.powaznie.wielu.rzeczy.nie.rozumialam.wtedy.piszac.posta
    moj.horoskop
    28.12.83warszawa.ochota.20,59E52,12N godz. 6.40
    dziwi.mnie.troche,ze.4.dom.w. Baranie( nie.Byku)a.przeciez.dom.ojca .urodzenia.w.zodiaku
    a.ksiezyc.w.10.domu.w.wadze(dom.matki)sie.zgadza
    i interesowalaBy.mnie.emigracja.w.sumie.tylko.tyle
  • laura1130 02.07.15, 13:46
    ma pewnie wiele ukrytych znaczeń a co myślicie o tego typu usługach www.wrozka24.com
    warto z nich korzystać? pytam bo zastanawiam się czy nie skorzystać....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka