Dodaj do ulubionych

Henryk Rekus - był ktoś u niego?

14.09.10, 19:56
Mam pytanie, czy ktoś kiedyś był u pana H. Rekusa? Jeśli tak, to co moze o jego interpretacji astrologicznej powiedzieć? Będe wdzieczna za odpowiedz.
Edytor zaawansowany
  • orliprofil 28.10.10, 13:22
    Witam osobiście nie byłem, ale wiem, że Henryk Rekus jest wybitnym znawcą astrologii i numerologii, cieszy się opinią profesjonalisty z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach.
    Znalazłem kilka jego książek: www.talizman.pl/advanced_search_result.php?keywords=Rekus&pfrom=&pto=&categories_id=&button.x=0&button.y=0
    Pozdrawiam
    --
    bliscynieodchodza.wordpress.com/
  • janus50 16.02.11, 14:15
    Witam
    Chciałbym zaprotestować przeciw nazywaniu Pana Henryka Rekusa wybitnym znawcą numerologii. Pan Rekus wszystkie swoje książki "napisał" kopiując teksty innych autorów. Nic dziwnego, bo napisać ponad 1000 stron w dwa lata można tylko w opcji "kopiuj-wklej". Zdarzyło mi się osobiście rozmawiac z Panem Rekusem i muszę powiedzieć, że poziom jego wiedzy numerologicznej jest żenujący po prostu. Na proste pytanie z numerologii, które można byłoby przenieść na wiedzę astro np. pytaniem - władcą jakiego znaku jest Mars - odpowiedział: hmm, nie pamiętam, muszę sprawdzić w swoich materiałach..
    Co do astrologii nie wypowiadam się, bo jestem w temacie żółtodziobem, jednak też pisze swoje książki podobnie jak te z numerologii.
    Pozdrawiam serdecznie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka