Dodaj do ulubionych

szukam dobrego astrologa

18.06.07, 14:36
Witam:)
szukam kogoś sprawdzonego kto postawiłby mi horoskop urodzeniowy i
prognozowy.W okolicach radomia lub przez intrnet czy mozecie mi kogos takiego
polecic?
Edytor zaawansowany
  • asteriks_1 25.10.07, 19:31
    Mogę Ci polecić bardzo dobrego astrologa z Krakowa, który robi horoskopy przez
    internet, nazywa się Zbigniew Zagajewski. Osobiście zamawiałem dwa horoskopy u
    niego, jeden kilka lat temu - to był horoskop solarno-tranzytowy na dwa lata i
    ostatnio - horoskop sukcesów, myślę jeszcze zrobić dla synka, bo jestem bardzo
    zadowolony. Ten astrolog współpracuje z jedną wróżką z Krakowa i na ich stronie
    możesz sobie ewentualnie poczytać o jego horoskopach. Dołączam link do strony:
    www.alicjanowak.com.pl/horoskop-sukcesow.php
  • dziagu 12.01.08, 01:05
    Polecam Włodzimierza Zylbertala (Wrocław; to dla tych o mocniejszej
    psychice ;) oraz Leona Zawadzkiego (Bielsko-Biała). Pan Zawadzki
    interpretuje horoskopy także telefonicznie, więc nie ma problemu,
    niestety, co do Pana Zylbertala to nie jestem pewna.
  • kamila.wil 29.01.08, 20:41
    A co powiecie o Piotrze Piotrowskim, Wojciechu Jóźwiaku, Arturze
    Święchu? :)
  • hattric.to.ja 31.01.08, 16:49
    Każdy z wymienionych przez Was astrologów ma swoje zalety. Każdemu z nas będzie
    pasował jednak inny:-) Idzie o połączenia między astrologiem a klientem:-)
    Pozdrawiam
  • kamila.wil 01.02.08, 08:35
    ano wlasnie ;) ale jak to sprawdzić, umówić się najpierw tylko na
    rozmowę? Z nikim z nich się nie widzialam "na żywo"
  • rita.d 11.07.18, 13:06
    Witaj, z czystym sercem mogę polecić Ci Bernarda Agiera. Pomógł mi jak i wielu moim znajomym a ludzie z chęcią do niego wracają. Śmiało mogę powiedzieć że jest to astrolog z powołania, bardzo zaangażowany w swoją pracę, widzi znacznie więcej i imponująco wychwytuje z choroskopu obraz człowieka. Służy pomocą nawet jeśli po jakimś czasie masz jeszcze jakieś pytania albo chcesz coś doprecyzować jak to było w moim przypadku :) No i przede wszystkim wyszedł spod ręki Leszka Weresa który to uświadomił mu że jego drogą w życiu jest astrologia bo ma do tego niebywałe zdolności. Z tego co się orientuje przyjmuje w Łodzi w Tomawie i okolicach ale także telefonicznie i za jakąś dopłatą z dojazdem. Znajdziesz go na agierastrologia.pl tel. 882020216
  • rita.d 11.07.18, 13:08
    Witaj, z czystym sercem mogę polecić Ci Bernarda Agiera. Pomógł mi jak i wielu moim znajomym a ludzie z chęcią do niego wracają. Śmiało mogę powiedzieć że jest to astrolog z powołania, bardzo zaangażowany w swoją pracę, widzi znacznie więcej i imponująco wychwytuje z choroskopu obraz człowieka. Służy pomocą nawet jeśli po jakimś czasie masz jeszcze jakieś pytania albo chcesz coś doprecyzować jak to było w moim przypadku :) No i przede wszystkim wyszedł spod ręki Leszka Weresa który to uświadomił mu że jego drogą w życiu jest astrologia bo ma do tego niebywałe zdolności. Z tego co się orientuje przyjmuje w Łodzi w Tomawie i okolicach ale także telefonicznie i za jakąś dopłatą z dojazdem. Znajdziesz go na fb agier-astrologia i stronie agierastrologia.pl tel. 882020216
  • astronumbers 10.03.19, 15:03
    Witam serdecznie, zajmuje sie Astrologia i Numerologia, moj adres email to justyna@sperryn.tech
    Zapraszam serdecznie, pozdrawiam ! #astronumbers (Instagram)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka